Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfitársaim, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti hogyan viszonyulnátok egy ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés

A feleségem régen visszahúzódó nő volt,de ahogy sikereket ért el a munkájában,egyre nyitottabb lett. Látom rajta,hogy jól érzi magát most,ennek én is örülök. De van egy férfimunkatársa,akivel heti egy-két alkalommal eljár vacsorázni,néha hétvégén is vele tölt egy kis időt,sütögetnek például. Félrértés ne essék,nem mindig kettesben van ezzel a férfivel,gyakran többen is vannak,de más nő rajta kívül nincs a csoportjában. Amikor hazajön,akkor mindig jó hangulatban van,de már kezd zavarni a helyzet. Szerinte nincs ebben semmi,a munka miatt teszi,mert ahhoz elengedhetetlen a munkatársak közötti jó viszony,de semmi több nincs,még csak barátjának se nevezné ezt az embert. Szeretnék ebben hinni,de annyira nehéz. Mindig nagyon kicsípi ilyenkor magát,igaz alapvetően is igényes nő. Szerintetek ez így rendben van,vagy okosabb lenne gyanakodnom?

Ő 27N én 29F


2018. jan. 15. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Hetente kétszer együtt vacsorázik vele? Ez a kérdés vagy kamu, vagy te nagyon hülye vagy.
2018. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Bocs, hogy nőként válaszolok, de:


1. Én tizenév együttélés után is inkább a párommal töltöm a szabadidőmet.

2. Munka után nem vagyok kíváncsi a munkatársaimra, megszünnek létezni, ahogy kilépek a kapun.

3. Félévente 1-2 iszogatás vagy vacsi a munkatársakkal (többesszám) ésszerű keretek között belefér.

4. Ha olyan jó a csapat, hogy rendszeresebben összejárunk az már nem munkatárs, hanem barátság. Ebben az esetben pedig nyugodtan elkísérhet a párom is.

5. Nem tartom normálisnak, hogy hétvégén egy "vadidegen munkatárssal" (vagy munkatársakkal) főzicskézzek ahelyett, hogy végre a párommal töltsem a szabadidőmet és kettesben csináljunk valamit.


Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az értékrendje és a fontossági sorrendje. Én csak azt mondom, hogy sima a kolléga viszonyba ez nálam nagyon nem fér bele.

2018. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Ideje lenne keresned egy csinos csajt heti 2 estére:)
2018. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Én elmesélem a történetem.


A barátnőm nagyon hasonlóan viselkedett egy sráccal. Én is örültem neki hozzád hasonlóan hogy végre van barátja, és kifejezetten örültem hogy jobban érzi magát. Aztán egyszer mikor hozzám került a laptopja hogy javítsam meg, s hát megjavítottam és felnéztem mit beszélgetnek facebookon, egészen ledöbbentett. Konkrétan orrba szájba csalt vele, miközben mondogatta a srácnak hogy "ő amúgy örül hogy veled" vagyok. Gyomorforgató.

2018. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen,ez a duma része,hogy "a munka miatt teszi az ember".Más munkahelyeken is összejárnak az emberek,de nem heti kétszer,esténként,miközben mindenkinek párja vagy családja van. Gondolom nem is hív téged,mert amolyan "munkahelyi dolog" ez mindig. Pedig ahol ilyen összejárós a munkaközösség,oda sokszor nem egyedül mennek el.
2018. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Lehet komolyabban el kellene vele beszélgetnem,de akármi is van,gondolom nem vallaná be. Másrészt minden rendben van köztünk,sokat szexelünk,szerelmesen néz rám,de et zavaró.
2018. jan. 15. 17:05
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Küldeném neked sok szeretettel Deák Bill Gyula: A felszarvazottak balladája c. számát. Okosabb lenne gyanakodnod? Azon a fázison már rég túl vagy, különben a kérdést se írtad volna ki. Egyébként tökéletesen egyetértek a kettes válaszolóval. Életszerűtlen a dolog.
2018. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Téged is hív a vacsikra, főzőcskézésekre?
2018. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem hív,bár amúgy se mennék. A többi se viszi el a barátnőjét/feleségét magával.
2018. jan. 15. 17:19
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Nőkent irom hogy bent a meliba jol elcsevegek ffi kollegakkal is, amugy meg minden nap rohanok haza a paromhoz. Még team-osszejovetelekre se megyek el ha a parom otthon van. Ha nagyon beszelgetni akarnek vkivel akkor hivjon fel telon, max ennyi. De hogy vacsi meg sutogetes??? Nem fer bele!
2018. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!