Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha együtt alszom egy másik férfival?

Figyelt kérdés

Találkoztam tegnap a legjobb barátommal. Igen, ő férfi én pedig lány vagyok, egyszer még anno nagyon régen lefeküdtünk egymással, de azóta nem történt semmi, csak a legjobb barátom.

A tegnap esti beszélgetés nagyon hosszúra sikeredett és szomjasak se voltunk már így nem tudtam hazamenni tőle és felajánlotta, hogy aludjak nála.

Annyi volt az egész, hogy összebújva aludtunk el, viszont ennél több nem történt mégis rosszul érzem magam, mert jól esett. Úgy jöttem el ma reggel, mintha mintha ez az egész számára teljesen természetes lett volna.

A párom tudta, hogy találkozunk, azt még nem mondtam neki, hogy ott is aludtam. De tulajdonképpen vehető annak, hogy én most megcsaltam őt? A párom nagoyn megértő és aranyos, ő is találkozik számtalanszor a lány barátaival, sőt még exével is, így nem jelent neki gondot, hogy egy férfi a legjobb párom, de nem tudom, hogy most ezzel túl lőttem e a célon vagy sem.

Rosszul érzem magam emiatt.

Köszi a válaszokat.


2018. jan. 16. 12:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hmm. Kérdezd meg a barátodat, erre csaknő tud válaszolni. 🤗
2018. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát nemtom, én nem szoktam lefeküdni a barátaimmal...

Én is aludtam màr ellenkező nemű VALÓBAN barátommal, hasonló “így alakult”-szituban, de nem is volt bűntudatom, lelkiiismeret-furdalásom, de különösebb “jó érzésem” sem... mert BARÁT volt, nem pedig annak nevezett régi szerelem/szexkapcsolat/nemtudommi.

Nálad ez a gond, hogy nem a szó szoros értelmében vett barátod a pasi... így gáz.

2018. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy nem is emlékszel arra mi történt az este. :D
2018. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%

Nincs ezzel semmi baj, sőt csináld meg holnap is meg jövő héten is. Sőt, szerintem a fiú barátoddal meg a párod barátnőivel össze kéne költöznötök egy kommunába és akkor nem kéne azon agyalni, hogy ki kinek a kicsodája.

...

Most komolyan, normális vagy?

Segítek:

-Ami bűntudatot okoz és titkolnod kell, az megcsalás.

-Amit a szüleid nem tennének meg egymással, vagy ha mégis te kiborulnál tőle, az megcsalás.


A férfi-nő kapcsolatok valójában borzasztó egyszerűek, csak ezekkel a határ elmosásokkal, hogy barátok is meg nem is, dugtunk is de haverok vagyunk ökörségekkel fölöslegesen bonyolítják a hozzád hasonló kis lepkelelkű határozatlan szerencsétlenek az életüket. Ha kemény határokat húznál, akkor nem keverednél ilyen helyzetekbe.

2018. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
50%
Alapból gáz a helyzet. Én kidobnálak, mint macskát sz.arni. Még dugtatok is anno? Vicc.
2018. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
50%

Kinek mi fér bele.

Szerintem a legtöbb ember kiakadna ezen.

Nálam 100% hogy kiverné a biztosítékot, komolyabb mosolyszünet lenne.

De kinek mi... van akinél az sem gáz ha a párja le is fekszik másokkal is. Az ún. felvilágosult szexuális felfogásúak. Az én fiatalkoromban ezeket még k..vának hívtuk, ma már "szexuálisan felvilágosult" a hivatalos elnevezés.

2018. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Jól érzed hogy túllőttél a célon, képzeld el ha a barátod bújik oda részegen az exéhez felálló farokkal, egymás karjában alszanak, de dugás nélkül. De megcsalásnak ez még nem megcsalás...


Annak a férfinak meg egész biztosan nem vagy a friendzonejában. Nem szerelmes beléd szerintem, de azért szúrna téged, ha lenne még rá alkalma...

2018. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%

Nálam ez megcsalásnak számít, főleg hogy neked jól is esett.

Nem vagyok maradi, de ha kapcsolatban lennék a barátnőmön kívül senkivel sem tartanám normálisnak ha összebújva alszom!

2018. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
46%

Nem venném megcsalásnak, de ettől függetlenül kidobnálak, mert ez súlyos tiszteletlenség részedről. Nem csinálunk ilyeneket.

31/f

2018. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%

Azért elgondolkodom milyen király kapcsolatok vannak... a csajnak természetes hogy összebújva alszik egy másik pasival, a párjának meg hogy más csajokkal, meg összejár az exével. És senkinek semmi baja ezzel. :D

Nyuszicsibe, én úgy vágtalak volna ki mint macskát xarni.

De látom a kedves párod is hasonló kaliber, úgyhogy még gond sem lehet.

Pfff... hova jut a világ, és milyen kapcsolatok vannak...te jó isten...

2018. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!