Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiaknak sok feszkó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak sok feszkó egy házas nő? Inkább nem mentek bele, még ha a hölgy tetszik is? Nem ér annyit a dolog?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amíg a nők belemennek a dologba nős pasival, szenvednek és megalazzak magukat, a pasik inkább nem kérnek a feszkóból, inkább a haverokkal lógnak, vagy dolgoznak nő helyett.
2017. okt. 7. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Normalis ember nem kezd hazas emberrel nemtol fuggetlenul.
2017. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj ez mekkora közhely! Igen lehet hogy nem normalisok de attól még nagyon is sokszor előfordul!
2017. okt. 7. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Vannak nők, akik belemennek, de a legtöbbnek "feszkó" a házas pasi.Ez a férfiaknál is így van, mármint az értelmesebbeknél.
2017. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem az.


Semmi kedvem belekeveredni valami családi játszmába. Egyetlen esetben tudnám csak elképzelni, ha minden téren egyszeri lenne (mondjuk egy konferencián valami mindkettőnknek idegen városban).


Egyszer nagyon hajtott rám egy házas csaj, aztán kiderült, hogy annyi esze nem vol (vagy direkt csinálta, ki tudja), hogy a chat history-t ne mutogassa a férjnek, az meg velem kötekedett.

2017. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy feltekennye akarta tenni utolsó.
2017. okt. 7. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az èn exem pont hogy fèrjes gyerekes szeretőt keresett (ès talàlt is) azèrt hogy ne tudjon esetlegesen neki bekavarni itthon, ergo ne akarja őt a következő fèrjènek.


Aljas fèreg az összes...!

2017. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a hölgy és diszkrét,helyén kezeli a dolgokat,akkor belemennék.
2017. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen, lehetséges,hogy csak a férjet akarta kicsit szivatni, mert állítólag nem volt túl hűséges, de pont ezért ilyen játékok nem kellenek. Akkor sem, ha az elején még nem is ez a célja, de előbb utóbb majd valami vitában érvként odavágja, hogy neki meg szeretője van.


A legrosszabb az a rész volt, hogy a férj fele akkora volt mint én, de ott fenyegetett, hogy mit tesz velem. Akkor jöttem rá, hogy mibe keveredtem, ráhagytam a srácra, és felszívódtam, nem fogok házasságokat szét robbantani vagy játszmákban résztvenni.


#4 voltam

2017. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!