Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal meg mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg mindenki?

Figyelt kérdés

3 eves kapcsolatom második feleben végig csalt a párom.

Most 4 hónapja vagyok együtt valakivel. Róla is kiderült , hogy megcsalt.


2018. febr. 5. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem soha nem csaltak meg, nem tudok rola. Valamiert nem becsulnek a parjaid. Talan tul odaado vagy, es azt sugarzod, neked nincs eleted, csak neki akarsz megfelelni.
2018. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
#10: ez durva. Atya eg!!!!
2018. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rossz apai minta hatására lehet. Sk nőnek gőze sincs, hogy mi az a pontos emberismeret.
2018. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2018. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

11-es: 1-es vagyok, szerintem nálam ez lehet a baj. Ha szerelmes vagyok, akkor tényleg beleadok mindent a kapcsolatba és nagyon odaadó vagyok. De én emiatt nem akarok kevésbé odaadó lenni egy kapcsolatban! Ha szeretek valakit, azt vagy teljes szívvel, vagy akkor az részemről nem szerelem.

Mindkétszer az exbarátnők kavartak be az én esetemben... :/ Olyan pasikat fogtam ki, akik nem voltak még túl az előzőn.

2018. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!