Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek, ha erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha erre érnétek haza a közös otthonba délután a munkából?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy éreznétek magatokat, ha munka/egyetem után arra érnétek haza késő délután, hogy ott ül a közös otthonotokban a párotoknak egy olyan barátja, akit nem kedveltek, és ő sem titeket, éppen csak egy köszönést képes megejteni felétek. Valamint amikor a pároddal próbálnál beszélni egy kicsit, akkor folyton belevágna a szavatokba, elterelné a párotok figyelmét, egy csókot nem tudnátok úgy adni a másiknak, hogy ne majomkodna ott a háttérben stb. Majd pár órával később mindketten elmennek a városba, te meg ott maradsz, egyedül, anélkül, hogy a pároddal válthattál volna pár szót, és csak másnap este látod őt.


Hogy éreznétek magatokat?



2017. jún. 21. 18:44
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Valamint ha ez rendszeresen előfordulna, igaz nem sűrűn, de olyan havonta, kéthavonta.
2017. jún. 21. 18:45
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
HA a párod barátja nem kedvel titeket, akkor minek barátok, és minek mennek el kettesben a városba, még ha csak havonta vagy 2 havonta egyszer fordul is elő?
2017. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

1. az, hogy ő kikkel, milyen haverjaival tarja a kapcsolatot, abba neked nincs beleszólásod, még akkor sincs, ha éppen nálatok van az a számodra utálatos személy

2. az, hogy az a személy kulturálatlanul és idegesítően beszél és viselkedik, és a párod nem szól rá, ez azért gáz és felháborító

3. beszéltél erről a pároddal, hogy miért nem szólt rá a haverjára?

egyébként az a sz..r érzés, hogy a párod egyszerűen semmit se tett annak érdekében, hogy a kedélyek azért ne legyenek ilyen veszélyzónásak

2017. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A többes szám az itteni kommentelőknek szól, nem pedig annak, hogy a pároddal TE hazaérsz, és KETTEN mentek haza úgy, hogy ott ül a haverja.


De a kedvedért átfogalmazom:

Te mit tennél, ha erre érnél haza a közös otthonotokba délután a munkából?


Szóval, hogy éreznéd magad, ha munka/egyetem után arra érsz haza késő délután, hogy ott ül a közös otthonotokban a párodnak egy olyan barátja, akit nem kedvelsz, és ő sem kedvel téged, éppen csak egy köszönést képes megejteni feléd.

Valamint amikor a pároddal próbálnál beszélni egy kicsit, akkor folyton belevágna a szavadba, elterelné a párotok figyelmét, egy csókot nem tudnátok úgy adni a másiknak, hogy ne majomkodna ott a háttérben stb. Majd pár órával később mindketten elmennek a városba, te meg ott maradsz, egyedül, anélkül, hogy a pároddal válthattál volna pár szót, és csak másnap este látod őt.

2017. jún. 21. 18:51
 5/22 A kérdező kommentje:

#2, nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy TE hogyan éreznéd magad, ha ilyen fordulna elő.


És nem kérek olyan válaszokat, hogy "nálunk ilyen sosem fordulna elő" stb, mert attól, hogy nálatok ilyen nem történik, még lennie kellene benned annyi empátiának, hogy belegondolt magadat a másik helyzetébe, és elmondd, hogy neked hogyan esne.

2017. jún. 21. 18:52
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

kérdező, hányas voltál mondatértelmezésből?


leírtam a válaszomban, hogy "egyébként az a sz..r érzés,...."


ergó, ha ebből nem jössz rá, hogy ez mit takarna, akkor nagy problémáid lehetnek

2017. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Baromi "fontos" vagy párodnak a jelek szerint...batki mind a kettőt...
2017. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul érezném magam, mellőzve és madárnak leginkább mert olyan mintha asszisztáltam volna a háttérbe és mintha zavarnék a saját otthonomban. Megbeszélném a párommal, hogy ez hogy eset nekem és mennyire nem tetszik. Nem az a baj, hogy barátok, hanem az ahogy a barátja veled bánik. Nem tisztel és a párod ahelyett hogy közbelépne és téged is bevonna a beszélgetésbe, helyette csendben meghúzódik a háttérbe. Engem ez zavarna, nem is kicsit.
2017. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"...hogy ott ül a közös otthonotokban a párotoknak egy olyan barátja, akit nem kedveltek, és ő sem titeket, éppen csak egy köszönést képes megejteni felétek." - semmit, visszaköszönnék.

"Valamint amikor a pároddal próbálnál beszélni egy kicsit, akkor folyton belevágna a szavatokba..." - megmondanám, hogy bocs, beszélnék egy kicsit a párommal, ill. megkérném, hogy ne vágjon a szavamba, mert ez oltári taplóság, én sem teszem, ő se tegye.

"egy csókot nem tudnátok úgy adni a másiknak, hogy ne majomkodna ott a háttérben stb." - egyrészt nem kiskamaszok vagyunk kéthetes "kapcsiban", tehát kibírom a párom jelenlétét közönség előtti smacizás nélkül is, másrészt viszont félre tudom vonni a páromat egy másik helyiségbe, akár megbeszélni bármit, ami magánügy, akár adni egy csókot.

2017. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

"Szóval, hogy éreznétek magatokat, ha munka/egyetem után arra érnétek haza késő délután, hogy ott ül a közös otthonotokban a párotoknak egy olyan barátja, akit nem kedveltek, és ő sem titeket, éppen csak egy köszönést képes megejteni felétek."


Ha ez nem túl rendszeres, hanem csak egyszer-egyszer előforful, akkor semmit, köszönnék és bemennék a hálóba egy kicsit lepihenni és nyomkodni a laptopot.


"Valamint amikor a pároddal próbálnál beszélni egy kicsit, akkor folyton belevágna a szavatokba, elterelné a párotok figyelmét, egy csókot nem tudnátok úgy adni a másiknak, hogy ne majomkodna ott a háttérben stb."


Én ilyenkor nem erőltetném a beszélgetést, hacsak nincs valami fontos, amit szeretnék megosztani. Ha haver belevágna a szavamba, akkor pedig határozottan szólnék neki, hogy legyen szíves egy pár percet várni - nem kérésként fogalmaznám, de nem is bunkón.



" Majd pár órával később mindketten elmennek a városba, te meg ott maradsz, egyedül, anélkül, hogy a pároddal válthattál volna pár szót, és csak másnap este látod őt."


Ez a része nem zavarna, bizonyára szerveznék valami programot vagy csak élvezném a magamra jutó időt. Másnap este pedig másnap este, nem két hónap múlva, szóval nem látnék benne tragédiát.

2017. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!