Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek hogy többé ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy többé ne irjon? Ill. ne akarjon folyton beszélni velem az a szemely akivel majdnem szeretői viszony alakult ki? A többi lent

Figyelt kérdés

Van parom. A korabbi munkahelyemen nagyon jol egyeztem egy sracal akinek felesege van.

Az elejen csak beszelgettunk mert nagyon sok munkahelyi problema volt, a főnök neha engem beszelt ki neki, néha öt beszélte ki nekem es a tobbi kollega is ugyanezt csinalta.

Ezert hogy ezeket egymasnak elmondjuk munka utan taliztunk pár percet. Kb.a 3dik alkalom utan tobbet akart es mondta mennyire tisztel stbstb es ugy erzi szerelmes belem.

Hamarosan megszakadt a kapcs.kis idore, en elmentem arrol a munkahelyről de utanna is folyton ir nekem ,próbal felhivni, es en hiaba mondtam meg a szemébe is ill. uzenetbe is hogy hűseges szeretnek lenni, ö mégis folyton keres.


Hogy mondjam meg neki hogy hagyja abba ugy hogy ne sértődjon meg?

Már volt olyan hogy kb.1 hónapig nem valaszoltam vissza neki, de egy idő utan megint irni kezdett.



2018. febr. 12. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod a számát és kész. Egyébként meg ha nem akarsz tőle semmit, miért érdekel, ha megsértődik? Legalább leszálna rólad.
2018. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi elég: Nem szeretnék tőled semmit.
2018. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tiltsd le???
2018. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

"akivel majdnem szeretői viszony alakult ki" .... "munka utan taliztunk pár percet. Kb.a 3dik alkalom utan tobbet akart es mondta ..."

Valamit te nagyon elhallgatsz!!!

2018. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4- Irtam fennebb a talalkozas okat. Mert mindkettonknek elegunk volt az akkori munkahelyen lévő viselkedeseknek a főnök es a kollegak reszerol.

De irtam hogy nemsokkal azutan leléptem.

Egyebkent nem voltunk szeretők!

Ö szerette volna ezt megelőzve elmentem . Az zavarta hogy en korabban elmentem onnan es ugy gondolta h. ha hamarabb lép felém lehetett volna vmi. koztunk Ezert akar talalkozni ujra.

2018. febr. 12. 12:09
 6/19 anonim válasza:
90%
Arra nem gondoltál még,hogy letiltsd a számát is?
2018. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De igen csak nem szeretnem megserteni mert jól egyeztünk. Egyébkent volt amikor letiltottam de ujra feloldottam.

Ez azert van mert olyan tipus vagyok aki nem szeretne mast megbantani, vagy haragban lenni. Es ha letiltom kissé ugy érzem hogy haragban vagyunk.

2018. febr. 12. 12:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tuddz mindenkinek megfelelni,és ha máshogy nem megy,fel kell vállalni a helyzet tisztázása miatt azt is,h esetleg megharagszik.Kapcsolatban állsz,Te is megharagudhatnál Rá,hogy ezt nem tartja tiszteletben.Ilyen helyzetben le kell zárni minden közeledési lehetőséget.Ha ezért haragszik,hát haragudjon.Azért nem sértődhet meg,h nem kell Neked.Vagy esetleg szakíts miatta?
2018. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz haverja egy olyan embernek, aki szerelmes beléd. Akkor sem, ha kedveled. Ez van.
2018. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#7, ő egy ribinek tart, te meg nem szeretnéd megsérteni?

írd meg akkor, ha még egyszer felhozza a dolgot akkor tiltod.

S akkor ő dönt.

2018. febr. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!