Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltátok meg a párotokat? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok meg a párotokat? A tudat hogy nem tudta meg de megtörtént nem okoz bűntudatot?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nekem így van kicsit.
2018. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem csaltam és nem is tenném.
2018. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm első az őszinte kommentet.

Újra megtennéd? Volt alkalom és így alakult?

Neked is második.

2018. febr. 23. 16:24
 4/13 Gál Zoé ***** válasza:
50%
Nem.
2018. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem már csaltak meg, utána sajnos én is ezzel igazoltam a dolgokat.

Első barátom megcsalt, alázott. Utána jártam egy fiúval, akit meg én csaltam meg. Kiderült, hogy hazudott valamiben, ami kihatással volt a kapcsolatunkra. Elmentem bulizni, összejöttem valakivel.

Utána szakítottam is vele, de nem mondtam el neki, csak annyit, hogy már nem szeretem. Azóta kísért a dolog, borzalmasan érzem magam, ha visszagondolok rá, de mivel nem modntam el, neki ez nem fáj. Azóta boldog párkapcsolatban él, szóval a lényeg az, hogy jól érzi magát. Ha tudná mit tettem, csak ártott volna neki, mivel nem terveztünk komolyabban közös életet.

Mostani barátommal jó ideje együtt vagyunk, őt nem tudnám megcsalni. Teljesen közös világunk van, terveink, életünk, ebbe senki nem férkőzhet be.

De a megcsalás máig kísért, egy rakás szar voltam akkor.

2018. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer megtörtént, másképp gondolkodtam, mint a mai fejemmel. Bűntudat.. talán soha nem fogom magamnak megbocsátani, és már ezerszer megbántam, de az időt nem tudom visszapörgetni, ezért inkább úgy élek, hogy ilyen helyzetbe soha többé ne kerüljek. Azóta engem csaltak meg, és nekem is lett volna alkalmam, de száradjon le kezem-lábam, akkor sem teszem meg.
2018. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lordika ***** válasza:
71%
Attól függ. Ha vannak érzéseid, okoz, ha nincsenek, akkor nem okoz. :D
2018. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valaki egyszer azt mondta, "nem lát szem, nem fáj szív" átvitt értelemben amiről nem tud, tud(sz) nem fog bántani.

U.a. ha mástól hallja, az menthetetlen :(

Nincs jó megoldás, szerintem kerülje ki mindenki, hogy akár csak lehetősége is leyen erre!

2018. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2018. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
41%
Igen, csaltam. Az akkori páromat csaltam meg. Többször is, ugyanazzal a csajjal. Nagyon jó volt. Nem volt bűntudatom. A mostani párommal nem tenném. Semmi esetre sem, és senkivel.
2018. febr. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!