Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak tényleg legtöbbször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg legtöbbször a párjukat rosszabb, rondább nővel csalják meg?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés ahol ez felmerült. Az egyik válaszoló írta a féltékeny exbarátnőmre, aki csak nála csúnyább nőktől nem tart, ha szebbekkel csak beszélek akkor jelenet rendezett, hogy jobban teszi ha a kevésbé szép nőktől tart inkább mert azok mennek rá a hozzám hasonlókra gátlástalanul.


Beszéltem erről több barátommal, gondolkodtam a múlton és egy-két kivétellel tényleg így volt, azokban az esetekben meg 100% amikor nem nézte már férfinak a nő meg sárkányoskodott, beszólt mások előtt. Ilyen esetekben mindig egy csúnyább de odadóbb csaj jött képbe.

Szerintem azért lehet mert ezek a nők örülnek ha megfognak egy náluk külsőleg magasabb szinten lévő pasit (ugye a szép nőnek akitől elcsábítják általában jó pasija van) és jobban belemennek egy szeretői viszonyba vele, mindent megtesznek neki, szinte rajonganak érte. Ezért nézik el a szeretői státuszt akár évekig.

Igazam lehet ebben? Ti hogy látjátok?


2017. júl. 31. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát neméppen!

A környezetemben lévő pasik mind fiatalabb-feszesebb nőre váltottak még az is akinek odaadó volt a párja!

2017. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdésekkel az a baj, hogy egyrészt a szépség relatív (akit Te szépnek látsz, lehet, hogy más nem, vagy épp fordítva).


A másik, hogy az emberek különböznek. Van olyan férfi, akinek az imponál, ha egy csajnak bejön, ha rámenős stb., és ebben az esetben igazából mindegy is, mennyire szép a csaj, a pasi nem tud ellenállni neki.


Van olyan pasi, aki csak az általa gyönyörűnek gondolt csajokra mozdul rá a párkapcsolata mellett (aki ugye lehet jóval fiatalabb is az élettársnál / feleségnél).


Van, aki csak megértésre vágyik, amit úgy érez, otthon nem kap meg, és igazából nem is a külső számít a szerető személyében.


Szóval szerintem egyértelmű választ erre nem lehet adni, ez sok mindentől függ. A konkrét személyeknél tudsz biztosabbat mondani.

2017. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok - a konkrét személyeket ismerve tudsz róluk biztosabbat mondani - a végét így értettem! :)
2017. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Nagyjából egyetértek azzal amit magyarázatként leírtál.

Talán a külsőre "csúnyácskább" nők kevésbé hordják fenn az orrukat, talán odaadóbbak, figyelmesebbek, az értékrendjük talán reálisabb, úgymond élhetőbb,

másrészt igen, ők talán jobban nyomulnak hogy megszerezzenek egy férfit.

Láttam én is több ilyet, persze a környezet azonnal mélységesen elitélte az ilyen férfiakat akik úgymond "lecserélték" a gyönyőrű tip-top barátnőjüket egy kevésbé szépre.

Mert a környezet csak külsőségeket lát, az alapján tud itélkezni (azt pedig nagyon könnyű).

2017. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyat, hogy a szép feleséget alkoholista, igénytelen nőre cserélték le, de az ellenkezője is előfordul bőven.Minden ember más, nem lehet kijelenteni, hogy az egyik vagy csak a másik verzió a gyakoribb.
2017. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!