Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen gyakran csalják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran csalják meg a nők a párjukat?

Figyelt kérdés
Természetesen itt elsősorban hölgyek válaszait várom

2018. márc. 2. 13:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
33%
Az első páromat minden két làbon járó egyeddel megcsaltam. 4 évig voltunk együtt ez alatt kb 30-40 különböző férfival csaltam meg. Kb bárhol. Osztályteremtől kezdve wcn keresztül kocsiban parkban padon pincébe kb bárhol. Volt hogy tőle eljöttem "időre kell haza mennem" címszóval vagy bármilyen kamu dumát kitaláltam és mentem a másikhoz vagy a másiktól mentem hozzá. Akárhova mentem ránéztem egy srácra ő is "úgy" nézett rám tudtam hogy ő az enyém lesz.. Enyém is lett mindig. Amúgy azzal a sráccal akivel ezek altt együtt voltam csak jól éreztem magam nagy volt a családja mindig volt valami esemény sok tesója volt család tagnak éreztem magam szerettem velük lenni de nem voltam szerelmes belé csak éreztem hogy valahova tartozom valahol számításba vesznek. A mostani páromat soha nem csaltam 5 éve vagyunk együtt meg belé szerelmes vagyok nem tudok más férfira úgy nézni.
2018. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
22%
En is tobbszor megcsaltam a barataimat. 😓 Nem vagyok ra buszke de az az igazsag. Sokaig szerelmes voltam,de akkor is elofordult olyan,hogy valakivel neten beszelgettem pl szexualis tartalmu leveleket valtogattunk. Amikor nagyon unatkoztam es pl az egyetemen nem volt jobb dolgom,nem igazan figyeltem a tanarra. Meg volt par srac haverok akikkel neha neha ment a flortoles. Ezeket minden baratom mar a megcsalas kategoria sorolta. 🙇 Kesobb lett csak hogy testisegrol volt szo. De akkor honapokig ment titokban a szexelgetes. Sosem buktam meg le 🙆
2018. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Es en is sokat hazudtam a baratataimnak. Neha buntudatom volt es voltak nehez pillanatok,de nem igazan erdekel. 😓 Masokkal is jol ereztem magam es eltem a lehetosegekkel. 🙌 Amugy van egy baratnom aki kb nyiltan csalja a pasijat de a srac eszre sem veszi. 🙇
2018. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%

A mai undorító világban szinte minden "ember" undorító féreg módjára csal mindenkit, nemtől függetlenül.

Szakítani nem szakítanak, mert kell a másik pénze.

2018. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy kell a másik pénze. Én sosem kértem semmir az exeimtől. Ha valahova mentünk étterembe akkor is fele-fele vagy fizettem a saját részemet általában. Minden barátomnál ezt csináltam. Nem a pénz miatt voltam velük. Ajándékokat sem kértem soha és szóltam is,hogy NE! Ezzel nem lehet megvásárolni a szeretetemet meg amúgy sem kell rám költekezni. Így max egy csoki vagy egy szál rózsa szokott lenni. De én is megajándékoztam az exeimet. Ennyi volt amit kb egymásra költöttünk. Úgy hogy volt amikor egy fedél alatt éltem a párommal. A rezsit is felesben fizettük. Szal nem a pénz dominal! Ez hülyeség.
2018. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Két barátomat csaltam meg. Egyiket még gimi elsőben, egy osztálytársammal (csak csók volt), így visszatekintve azért, mert papucs volt, és megtehettem. Meg is bocsátott, együtt is voltunk még utána egy ideig. Másikat azért mert megfolytott a kapcsolatban, és így akartam szabadulni. Egyik sem szép húzás, beismerem.
2018. márc. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 exelant ***** válasza:
38%
Én 12 év házasság után csaltam meg először a férjem, nagy lelkiismeretfurdalás közepette, de megtettem. Sajnáltam nagyon, hogy erre kellett már vetemednem, de tudtam, hogy a férjemmel nem lesz már jobb az ágyban, valamit lépnem kell, mert hiányzik az életemből a jó szex, az , hogy egy férfi ne csak önzően a maga kielégítését várja el az ágyban tőlem, hanem ő is adjon nekem valamit minden alkalommal. A férjem ágyban való irányításával is próbálkoztam , sikertelenül, nem volt rávehető, így a megcsalás volt az egyenes út. Mára már a lelkiismeretfurdalásos időszakomon túl vagyok, mindenféle lelkizés nélkül megcsalom a férjem, ha úgy adódik.Már a váláson is gondolkodom erősen, mert így meg már minek maradjunk együtt. Évek óta csalom őt. Emberileg semmi bajom vele, de ezt így meg már férjes asszonyként nem akarom sokáig csinálni. Tisztább út, ha elváltként folytatom tovább, így senki önérzetét nem sértem, ha lefekszem egy férfival, ráadásul nem is egyszer, s az nem a férjem-párom.
2018. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
4%
Én csak ámulok és bámulok. Komolyan léteznek ilyen nőnek csúfolt egyedek?
2018. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
83%

Az a bibi, kérdező, hogy neked lány ismerősöktől szerzett tapasztalatod van, de a kérdést a NŐKRE hegyezted ki. Valaki írta, hogy a két nem közt nagyjából azonos az arány megcsalás tekintetében. Valóban. De a lányok sokkal többször csalják meg a partnerüket, minta fiúk. Ugyanakkor a 40 fölötti férfiak sokkal többször csalják meg a párjukat, mint fordítva.

A 35 év alatti férfi nagyon hűséges tud lenni. Akkor még idealista jellemóriás mindenki. Inkább a munkájába áldoz energiát, semmint hogy újabb kalandok után kajtasson. Nagyon jól elvan a jelenlegi párjával, és esze ágában sincs ezen változtatni.

De, ahogy Bernard Show mondja, 40 fölött minden férfi gazfickó.

2018. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%

Amikor tini voltam, az első barátomat megcsaltam, egy másik fiúval csókolóztam. Nem is tudom, miért tettem, bár nem voltam szerelmes a barátomba, de kedveltem, a másik srác pedig semmilyen tekintetben nem volt jobb nála. Akkoriban nagyon bizonytalan voltam, talán azért.

A második barátomat is megcsaltam. Igazából nem is tudom, miért voltam vele, mert még csak nem is kedveltem. Talán csak azért, hogy ne legyek egyedül - tudom, szánalmas. Nélküle jártam bulizni, és rendszeresen csókolóztam másokkal, és az sem érdekelt volna, ha megtudja, talán titokban még örültem is volna neki. Még vele jártam, amikor megismerkedtem a mostani barátommal -aki már a vőlegényem- de nem miatta szakítottunk (igaz, nem is azért, mert kiderült, hogy mit szoktam csinálni). Miután összejöttem a mostanival, soha nem léptem félre, gondolatban sem. Nem szégyellem, hogy régen igen, de nem is vagyok büszke rá, inkább sajnálom az akkori önbizalomhiányos, bizonytalan kis tini-énemet, amiért így próbáltam valami visszajelzést (?) szerezni más pasiktól.

2018. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!