Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakitott velem de nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem de nem is tudta hogy megcsaltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratnom 4 napja szakitott velem veglegesen,azert veglegesen mert elotte mar 2 honapja megtette ezt,csak a 2 honap alatt meg gondolkozott hogy ujra tudjuk e kezdeni,de nem.Nagyon szeretett es en ezt nem tudtam kimutatni csak amikor mar keso volt,most ezt nagyon banom mert igy belegondolva o a mindenem es eszmeletlenul hianyzik,de azt mondta mar nem mer belemenni mert rengetegszer sirt miattam mert megbantottam es amikor osszejottunk egy hetre ra csokoloztam egy masik lannyal ami miatt undoritonak tartom magam hogy el sem mondtam es igy voltunk egyutt tobb mint egy evig.Mit tegyek?O szakitott velem es nagyon kivagyok,de megerdemlem,csak segiteni szeretnek neki mert nagyon ram jott a buntudat...segitsetek kerlek,mit tegyek?
2018. márc. 3. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki, hagyd békén.
2018. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Dugulj el és hagyd békén, hadd szedje össze magát egy ilyen viszketőphaszú kötsög után, mint te.
2018. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha segíteni akarsz, a bűntudatod terhét egyedül viseld.

31/f

2018. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igy akartam..elakartam utana mondani,de mindenki mondta hogy nehogy elmondjam..megfogadtam ezt a tanacsot..nem akartam mastol semmit es semmit se jelentett csak fel se fogtam meg hogy kapcsolatba vagyok,ittunk is,buliztunk is... eltontottam,de ha elmondanam neki most azzal csak brlerugnk egy hatalmasat nem?
2018. márc. 3. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen felesleges elmondanod.

Klasszikus értelemben nem csaltad meg. Nem volt aktus.

Hagyd békén, felejtsd el.

2018. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira szereted és még reménykedtél abban, hogy újra kezdhetitek, és most nagyon bánod, akkor minek csókoltál meg egy másik lányt?

Elárulom ez még nem a nagyon szeretem kategória. Ha az lenne, a biztos kudarc ellenére sem kezdenél mással...

Csak azt hiszed, vagy azt akarod hinni, hogy szereted, mert megszoktad, vagy sajnálod őt, vagy szereted mint barátot, de nem mint életed párját. Lépj hát tovább, és ne áltasd magad. ;)

2018. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a megcsalas 1 het utan tortent,akkor meg nem szerettem
2018. márc. 3. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:
minek elmondani? csak rosszabb lenne neki...
2018. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menjél gyónni! velem ugyanezt csinálta meg a barátom és a poklok poklát élem meg hetek óta..
2018. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy elmondanád, nem neki akarsz segíteni, hanem magadnak...


úgy segítesz leginkább, hogy magad cipeled a terhét és majd elmúlik idővel. Tanulsz belőle, máskor azonnal egyenes leszel a másikkal.

2018. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!