Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakított azért mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított azért mert azt hitte megcsaltam, mindenki előtt lejáratott, és most hogy kiderült az igazság, nem békül ki. ugye?

Figyelt kérdés

mindenki előtt rossz hírűvé tett,mindenki (szülei, barátai, családtagok) engem néznek le, mert szerinte én egy megbízhatatlan, jellemtelen nő vagyok ezért - mert elvileg megcsaltam. Ő úgy szállt ki a kapcsolatból, mintha ő lenne az egyenes, rendes ember mintaképe,aki kidob egy hozzá nem méltó r*bancot.

Szóval ez a hírem a családjában. csakhogy azóta az ex megtudta, hogy mekkora hazugság volt az egész és csak pletyka, stb.

Szerintetek kibékül velem? Vagy meghagy mindenkit a kialakított képben? Ez nagyon égő lenne most neki mindenki előtt, ha kiderülne, hogy a lejárató kampány ellenem mekkora hazugságra épült rólam, és hogy ő mekkora szemét, vagy idióta (?) hogy pletyka és fóbiás féltékenység alapon, egyszerűen szakít - gyerekvállalás, esküvő előtt.


Szóval más hogy látja?

Vagy jobb is ilyen emberrel nem kibékülni?


2012. dec. 19. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább!
2012. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a történetben az exed a jellemtelen ember.Először meg kellett volna győződnie,mennyi igaz abból,amit szentül hitt,utána borítani mindent,ha jogos.Ezek után mindkettőtök szégyene volna egy esetleges kibékülés,pláne az övé.
2012. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Benned felvetődött az a gondolat ezek után hogy kibéküljetek??

Ha történetesen igaz lett volna a pletyka akkor is lehet kulturáltan szakítani. Ha erre nem képes,akkor mégis mit vársz még tőle??? Békülést?? NA neeee

2012. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

csak ha bárki belegondolna egy szerelmes nő helyébe, aki már lassan a babaruhákat válogatta volna, hogy hirtelen semmi alapon szakít vele élete szerelme,én valahogy még most sem térek magamhoz.

Kezdem én már azt hinni, hogy igazából nem is szeretett és ez tulajdonképpen csak egy mondvacsinált indok volt, hogy mindenki előtt tiszta lelkiismerettel hagyjon el.

Próbálok hát tovább lépni. Kétlem, hogy kibékülne, nem is kezdeményez semmit.

2012. dec. 19. 23:25
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
De miért akarnál vele újra összejönni? Nincs egy szikrányi önbecsülésed sem?
2012. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem, hanem ahogy próbálok nyitni mások felé, egyszerűen szörnyelkedem a kínálaton :(

- rengeteg alkalmit kereső pasi,aki mást nem képes felmutatni, rengeteg aki csalja a párját és szeretőt keres, rengeteg aki munkanélküli tróger és tapadni akar egy nőhöz, rengeteg gusztustalan kinézetű pasi, vagy akikről messziről virít, hogy 8 általánosban is bukott, rengeteg aki kint dolgozik várhatóan még évekig, és rengeteg, aki elvált, gyerekes, meg stb

- Szóval megint rájöttem életem szerelme valódi férfi is volt ezek mellett.


Legszívesebben átmennék 100 évesbe, hogy már csak a koporsóra legyen gondom, ne a párkeresésre!

2012. dec. 20. 00:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de fél év múlva röhögni fogsz magadon a mostanin.És biztos h nem telik bele 1 év és újra szerelmes leszel.Tudod ilyen az élet.Jobban jársz ha tovább lépsz.Több millió pasi él Mo-on.Választhatsz.
2012. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ok. jövő karácsonykor visszatérek a problémára, hogy ugyan megoldódott e, túl vagyok e ezen, meg szerelmes vagyok e, meg az exet elfelejtettem e, habár düh az van bennem rendesen iránta, pedig az csak engem mérgez, remélem elmúlik.

köszi

2012. dec. 20. 00:30
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, szerintem ha igazán szeretett volna és bizott volna benned,elhitte volna mikor azt mondtad nem csaltad meg, és nem dobott volna ki,csak mert hallott valakitől egy pletykát,hanem meggyőzödött volna róla,igaz-e.

Pl. Mikor össszejöttünk a barátommal, rá nemsokkal a párom testvére!,(akit párom imádott) esküdözött,hogy látott engem egy másik sráccal csókolozni.A barátom teljesen ki volt borulva,mégis amikor látta a reakciómat,a megdöbbenésemet,amikor meghallottam a hazug vádat, hitt nekem,hogy tényleg nem csináltam semmit.Pedig akkor kb. egy hónapja voltunk még csak együtt.És milyen jól is döntött,a tesó később elismerte,hogy csak nem birt engem az elején, és szétakart szedni minket,mi meg már több,mint 5éve vagyunk együtt nagy szerelemben.:)

Szóval jobb ha nem búslakodsz egy ilyen pasi miatt.

Sőt ha visszaakarna jönni a helyedbe,én küldeném el.

Hisz ha ennyire nem bizott benned,akkor mi értelme van az egésznek, majd minden légből kapott pletyka után kidob Téged vagy mi.:S

2012. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha békülne is, szégyenítsd meg, aztán küldd el.
2012. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!