Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgozzam fel az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel az előző párom megcsalását annyira, hogy a következő kapcsolatomban ne legyek majd teljesen bizalmatlan és gyanakvó a korábbi rossz tapasztalat miatt?

Figyelt kérdés

Az exem megcsalt.

Nem egy alkalmas szex volt, hanem volt mellettem egy szeretője, aki nem tudott rólam.

Hogyan felejthetném el annyira a dolgot, hogy a következő párkapcsolatomra ne hasson ki?

Nem akarok ok nélkül minden férfira gyanakodni és ezzel elrontani a kapcsolataim, csak azért, mert kifogtam egy szemét embert.


2018. márc. 13. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyat keress, akiben megbízol!

Mennyi idős vagy? Mennyi ideig voltál együtt azzal az exel?

2018. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is addig ne erőltesd az ismerkedést, amíg nem tudod megbocsátani (szigorúan saját érdekedben, ez nem jelenti azt, hogy béküljetek is ki), lezárni és túllépni rajta. Ez eltarthat egy darabig, de csak magad ellen dolgozol, ha sürgeted a folyamatot. Gyászold meg, legyél egy darabig egyedül, építsd az életed többi fontos elemét, foglalkozz önismerettel. Később pedig, ha már kapcsolatban leszel és előjönnek ezek a gondolatok, akkor racionalizáld az érzéseidet, ezáltal tudod őket kontrollálni. Ha van önismereted, simán menni fog. Szerintem semmi értelme belevágni egy kaőcsolatba, ha nem tudsz bízni az illetőben. Az intő jelekre, ha lesznek, természetesen oda kell figyelni, de mielőtt bármit jelnek veszel, alaposan elemezd át a szituációt és az érzéseid és azt, hogy pontosan mi váltja ki őket.
2018. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2. Pontos válasz :)


Minden önmagunkkal, vagy más emberrel- emberekkel kapcsolatos negatív gondolatunk MINKET gyengít és betegít meg.


Minden Önmagunkkal, vagy más emberrel- emberekkel kapcsolatos pozitív gondolatunk MINKET erősít és gyógyít.

2018. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is már feltettem magamnak egyszer, csak a másik oldalról! Én is így jártam sajnos.

De! Ez tényleg csak érzelmi érettség (intelligencia) kérdése. Én úgy hessegettem el ezt a gondolatot, hogy úgy tekintek minden új kapcsolat esélyre (nőre), hogy nem dobozolom be őket egy kalap alá, minden új személy akit megismerek, az teljesen egyedi és más, nem mosom össze a rossz tapasztalatommal!

(Jó én ilyen vagyok az élet más területén is, gyűlölök általánosítani!)


Kb, ja. :)

2018. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!