Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerkedéskor, kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor, kapcsolatok elején, kapcsolatok közepén mennyire gyakori, hogy szóba jön a megcsalás?

Figyelt kérdés

Úgy értve, ha a múltban történt az egyik félnél megcsalás, azt mindenképp megosztjátok ismerkedéskor vagy friss kapcsolatban, ha erre terelődik a téma?

Csináltam fiatal koromban pár hülyeséget, egy jó barátom tudja, de rajta kívül senkinek sem mondtam el, senkinek nincs semmi köze a múltamhoz, fájdalmas, csúnya időszak volt, tanultam belőle, lezártam, elmúlt már rég, na viszont új párkapcsolatnál mi a helyzet? Nyilván nem akarok hazudni ha rákérdez, hogy csaltam-e már meg valakit, de mégis úgy gondolom, hogy az évekkel ezelőtti múltam már nem számít és nem akarok emiatt kellemetlen perceket a jelenben. Ti hogy álltok a témához? Elmondtátok a jelenlegi párotoknak vagy inkább megtartottátok magatoknak? Valamilyen szinten úgy vagyok vele, hogy ki a tökömet érdekli, mikor volt már, nincs jelentősége, ezért nem is mondanám el, megtartom magamnak, de ha direktbe rákérdez szar érzés lenne hazudni...



2018. márc. 3. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Teljes őszinteséget várok el. Én is beszámolok mindenről, mondjuk soha nem csaltam meg senkit (lehetőség pedig volt rá)

És de, rohadtul számít, hogy mi volt évekkel ezelőtt, ne áltasd magad

2018. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy alig ismert embernek az első egy-két randin csak óvatosan a meséléssel, mert ha nem jönnek össze a dolgok, és olyan, akár vissza is élhet vele.

Ésszel kell beszélni.

2018. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés nem azt jelenti, hogy ismeretlenül teljesen kiadod magad. Az elején annyit mondj magadról, amit bárkinek elmondanál. Ahogy épül a bizalom, úgy lehet mélyebbre menni.
2018. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem meselnek ilyenekrol.

Mert nincs hozza koze.

Es aki szerint az az "oszinteseg", hogy kozel 40 evesen arrol meselek, hogy 25 evesen megcsaltam a harommal korabbi baratomat, azzal azzal nem

2018. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
... azzal nem egymast keressük😊
2018. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hogy pontosan mi volt a múltban? Innen kezdődik majd a múltra való féltékenység, stb.

Első randin nem illik ilyet kérdezni, utána pedig nyugodtan lezárhatod annyival hogy: előfordult, de meg volt a miértje, stb.

30évesként tapasztalatból mondom hogy k.rvára nem kell totál kiadnod magad. Fiatalon az ember (beállítottságtól függően) feszegeti a határait, él, stb. Ebbe sok dolog belefér azt hiszem.

Mi a párommal ezt megbeszéltük. Nem turkálunk egymás múltjában, azon egyszerű oknál fogva hogy az nem visz minket előre.

Ezt le kell tisztázni, a párod pedig igenis tartsa tiszteletben.

30F

2018. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!