Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van köztetek olyan aki megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki megcsalta a párját és nem szakítás lett a vége? Megcsaltátok újra?

Figyelt kérdés
Én a megcsalt felek táborába tartozok, szeretném újra kezdeni, párom is szeretné, fogadkozik, hogy többet nem fordul elő. Mindenki azt mondja, hogy aki egyszer megtette újra meg fogja tenni. De én hinni szeretnék neki... Kiváncsi vagyok azoknak az őszinte válaszára akik a másik oldalon vannak. Ha újra megcsaltátok a párotokat akkor miért?

2018. márc. 27. 10:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
Lesz ott meg megcsalas, es konnyen lehet, eddig is volt, csak nem tudtal rola.
2018. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%

#3: te beteg vagy?

Soha senkinek nem mondanam meg a jelszavam.


Raadasul szerinted mire mesz azzal, hogy kutakodsz? Csak ovatosabb lesz, es mindent torol maga utan.

2018. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%

Én jelenleg más nőhöz járok, de semmi extra. Az asszony frigid, ha a csillagot lehozom az égről akkor sem hajlandó a szexualitás oltárán áldozni. Mit tehetnék mást? Ja, amúgy példás családapa és férj vagyok, még mielőtt valaki leszólna.


Azokat a férfiakat viszont mélyen megvetem, akiknek a s*gge van kinyalva otthon, de mégis eljárnak máshoz.

2018. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Hát igen, én úgy éreztem kielégítő a szexuális életünk. Sőt, volt, hogy elbírtam volna többet is... :).
2018. márc. 27. 14:14
 15/28 anonim ***** válasza:
60%
Megcsaltam, de nem tudom megtenném-e újra. Van olyan pont, hogy a másik is részese talán ennek, hogy megcsalják, meg természet, meg körülmények. Sok minden. Azt gondolom, ha újra megcsalnám, ahhoz jelentős indok kellene, és akkor már tovább is lépnék.
2018. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Újra megcsaltam. Nem vagyok rá büszke de nehéz ellenállni. Mostmár sokkal óvatosabb vagyok. 5 éve derült ki az előző. Egy ideig úgy voltam vele soha többet, túl rizikós volt de aztán megint bele keveredtem egy ilyenbe. 44/F
2018. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Fogadkozik...Mi mást tenne. Aztán ahogy az egyik kommentelő írta, jön egy új nő, jönnek a szürke hétköznapok és máris borul az egész. Ez van, üdv. a valóságban.


Nézd, kevés dolog rosszabb annál, mint mikor akit szeretünk elárul, megaláz. Ezért ő volt a felelős. De azért már te, hogy ezt megbocsátottad neki esélyt adva arra, hogy később újra megtegye. Ilyen az emberi természet. Valószínüleg betojt, hogy kezdhet mindent előröl, ha váltok. Ez akkor miért nem volt fontos neki, mikor mással bújt össze? A te életed, a te döntésed. Én a helyedben keresnék magam mellé egy olyan társat, aki nem csak szavakkal szeret, hanem a tetteiben is megmutatkozik. Így is tettem, én váltam. Rá fél évre megismerkedtem a mostani párommal, akivel boldogabb vagyok mint valaha! Próbálkoztam én is a megbocsátással, de nem ment, onnantól se bizalmam, se gusztusom nem volt hozzá. 4 hónap múlva beadtam a válópert.

2018. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
39%

Ismét annak a hölgynek a kérdése aki az igazság bajnoka akar lenni, nem számít mások története vagy véleménye mert ő úgyis tudja a tutit.

Nem dönthetünk helyetted, vállald fel a következményeit a döntésednek és döntsél. Te nem az vagy akit bárki közülünk megcsalt. Értsd meg, nincs recept. Lehet, hogy neked nem válik be az ami másnak igen vagy fordítva.

Dönts és vállald a következményeit és ne vitáz mindenkivel.

2018. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
nem éreztem, úgy, hogy vitáztam volna bárkivel... válaszoltam pár kérdésre/ötletre. igen, az én döntésem, ilyen alapon senkinek nincs értelme ide írjon semmit, ha nem kifejezetten technikai jellegű a kérdése aminek viszont megint nem lenne értelme mert gyorsabb egy google search. Nem is azt kérdeztem, hogy mit csináljak, azok jelentkezését vártam akik csaltak már meg valakit és választ vártam, hogy ezt később is megtették-e és ha igen miért.
2018. márc. 27. 15:10
 20/28 anonim ***** válasza:
39%
Én igen bár nálunk más a helyzet. A férjem libidója már nagyon alacsony, mondhatni két havonta egyszer ha vágyik valamire. Nála ez sajnos egy betegség szövődménye, nem lesz jobb. Jó ember, jó a házasságunk, nem akarjuk felrúgni. Van egy szeretőm, hozzá járok rendszeresen,tehát nem fűvel fával. Ő is nős különben és hasonló helyzetben van. Szerintem a férjem tudja is, de nem foglalkozik vele. Van két szép gyerekünk, szép házunk, és jó életünk.
2018. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!