Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van köztetek olyan aki megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki megcsalta a párját és nem szakítás lett a vége? Megcsaltátok újra?

Figyelt kérdés
Én a megcsalt felek táborába tartozok, szeretném újra kezdeni, párom is szeretné, fogadkozik, hogy többet nem fordul elő. Mindenki azt mondja, hogy aki egyszer megtette újra meg fogja tenni. De én hinni szeretnék neki... Kiváncsi vagyok azoknak az őszinte válaszára akik a másik oldalon vannak. Ha újra megcsaltátok a párotokat akkor miért?

2018. márc. 27. 10:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Az exem mikor megcsalt egyszer,onnantól nekem se számított a hűség.Viszonyt folytattam egy barátjával.Néha volt pici bűntudatom,de elmúlt.Onnantól kezdve ha adódott lehetőség,belementem.Volt utána még 2 munkahelyi afférom is,meg kisebb dolgok.Én úgy voltam vele,ha már egyszer megtettem,mit számít hogy 1 vagy 6,a lényegen nem változtat,amíg ki nem derül,nem is derültek ki.
2018. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

A kulcsszó: Bizalom.


Ha úgy érzed megvan felé, akkor lehet békülés, de ne azonnal. Érezze, hogy tettének súlya van, és elveszíthet téged. Ha viszont nincs, akkor le kell zárni akármennyire is szeretnél hinni neki.


Több olyat láttam, ahol a megcsalt fél szakított, mert nem tudott megbízni a másikban, s állandóan figyelte a másikat, mert állandóan attól félt, hogy újra megcsalják.

De arra is volt példa, amikor a félrelépő szakított végül, mert elege lett, hogy a másik fél féltékenykedéseiből, bizalmatlanságaiból, továbbá abból, hogy nem tudta elengedni a botlását, s minden egyes vitánál a fejéhez vágták, hogy ő egyszer félredugott.

2018. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem értem kedves kérdező hogyha döntöttél miért akarsz olyan hozzászólásokat olvasni amiben megerősítenek arról, hogy totál hülyének vagy nézve és úgyis félremennek a hátad mögött a későbbiekben is, csak már óvatosabban? Mégis mit vártál? Sikertörténeteket? Az nem sok lesz, mert nem hiába tartja a mondás, miszerint kutyából nem lesz szalonna. De majd a saját bőrödön nagy valószínűséggel meg is tapasztalod. Kedves férj meg ilyenkor tud csak siránkozni, máskor meg simán állt egy másik puncira! Fog is még, csak adj időt neki.
2018. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos az,hogy még egyszer megteszi. Hallottam már olyan sztorit ahol pont a félrelépés erősítette meg, hogy az illetőnek a párja az igazi. Adjál még egy esélyt neki, féltékenykedés és a hiba felemlegetése nélkül, ha esetleg újra megtörténik akkor vége.
2018. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező! A 16-os választ jól olvasd el mert az a realitás. Számtalan példán át látom. Sok ember a bizalmasom... 33/N
2018. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az is egy lényeges pont hogy a megcsalás hogyan történt. Eltervezett volt, hosszan tartó, előre kitervelt, vagy csak egyetlen botlás? Az elsőnél számolnod kell azzal hogy a párod igen csak jellemtelen, bármikor megteheti újra ha adódik alkalom.
2018. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szüleim példájával tudok élni

Anyu mindig is sejtette hogy apu megcsalta párszor voltak rá jelek , de anyu elfolytotta magàban akkor még kicsik voltunk tesommal. Aztan végülis 16év után váltak el nyilván ez is közre játszott benne, a válás után anyu ra kérdezett apu bevallotta hogy többször is megcsalta...

Apunak utana lett egy párja nekem gyanús volt igy ra kérdeztem elmodta hogy csalja ezt a nőt is , azóta mar szét mentek vele is a és a mostani párját is tuti csalja de ez már nem érint engem alisten !

Viszont mivel gyerek korom óta ezzel kelett szembesülöm féltékenység vita megcsalas a szüleimtol apa miatt igy felnőttként énis nagyon nehezen bízom meg a paromban , ugy gondom a gyermekeid érdekeit nézd főleg mert nagyon befolyásolja majd őket a ti viselkedésetek , hangulatotok , szavaitok !

2018. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27 sajnálom, hogy így/ebben kellett felnőjj. Ezt én sem szeretném a gyerekeimnek, ha úgy érzem nem fogok tudni bízni és ez folyton ott fog lebegni a levegőben akkor nem fogjuk erőltetni. Remélem sikerül a gyerekek szempotnjából is legjobb megoldást váalasztani, szeretik és jó a kapcsolatuk az apukájukkal. Ezért is nem volt olyan egyértelmű számomra, hogy a válás a legjobb megoldás.
2018. ápr. 1. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!