Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha úgy éreznétek valamikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy éreznétek valamikor megcsalt a férjetek ( egyik barátnőmre gyanakszom), de Ő állítja (nem volt meggyőző) hogy nem akkor megpróbálnátok kideríteni az igazat? Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyébként nem a legjobb házasságról beszélünk. De akkor is a megcsalás nem férne bele. Vagy elnyomnátok az érzést és a jelenre koncentrálnátok? 9 éve vagyunk együtt. Férjem 35 éves én meg 29. Nem volt előttem se egy csajozós, én vagyok a negyedik nő az életében, ha csak tényleg nem volt más is mióta együtt vagyunk. Hagyjam, lépjek túl rajta,nyomozgassak vagy esetleg poligráfos vizsgálat? Ki mit tenne?
2018. márc. 17. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, de hajtana a kîváncsiság. Okosan csinálnám, semmi szánalmas dolgot nem tennék, azzal magamat járatom le.
2018. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha bizalom nincsen, akkor tkp. mindegy, hogy megcsalt-e vagy sem.
2018. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

A poligráfos drága dolog és nem is teljesn megbízható. Egy embert ismertem, aki poligráf elé vitte a feleségét (alaptalanul), de néhány év múlva elváltak így is.


Sokkal fontosabb dolog: vannak közös ügyeitek? együtt éltek mármint úgy hogy csináltok együtt dolgokat? Barátok vagytok? Meg tudtok dolgokat beszélni?


Szerintem ez a lényeg. Ha ez megvan, akkor nincs miről beszélni. A bizalmatlanság csak rombolja a kapcsolatot és tényleg nem érdemes a megcsalás gyanújával foglalkozni ha tovább tudjátok a közös életeteket lökdösni.

2018. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a bizalom kérdés is érdekes, voltak apróbb titkai már amivel lebukott. Akkor most váljak el? Meg annyi megcsalás van a környezetemben, hogy olyan nehéz bízni.
2018. márc. 17. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha a házasság eleve nem jó, és te ennyire nem bízol benne, akkor nem világos, miért éltek még együtt?


Teljesen lényegtelen, hogy megcsal-e, már így sincs alapja az együttélésnek.


A poligráf meg igen nagy átverés, sokszor ad hamis eredményt. Emellett ha engem kérnél ilyenre - akármennyire is ártatlan lennék -, erre egy válókeresettel válaszolnék.

2018. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

miért maradsz ebben a kapcsolatban?


láthatóan itt se szerelem,, se szenvedély, se bizalom, se őszinteség nincs.


a nyomozgatás helyett én ezt lezárnám, kilépnék, és újratervezném az életemet.

2018. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Könnyű azt írni, hogy lépjek ki belőle. Tervezzem újra az életem.... Közös gyerekeink vannak. Így én mindenképpen csak akkor lépnek ki ebből a házasságból, ha kiderülne hogy megcsalt.
2018. márc. 17. 15:14
 8/13 anonim ***** válasza:
hát akkor derítsd ki. én ha gyanakodnék, akkor biztosan nem bírnám ki, hogy megtudjam az igazat.
2018. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Made in PRC társadalom! Eldobni mindent aztán venni egy újat. Még régen varták a ruhát amiben volt anyag manapság kidobják mert jövőre már divatjamúlt(ezért is nincs benne anyag). Vagy tv régen nagy volt a hátrúlja és tele alkatrésszel,ma már a képernyő nagy és nem javìtható. Házassággal is ìgy vagytok, döcög válni! Aztán pár hónap után új esküvő új válás. ...Esetleg rendbe hozni megjavìtani ésszel házasodni. ???
2018. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Tetszett volna olyat választani, akiben meg tud bízni.
2018. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!