Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsaljam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsaljam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, ő 22.

Előttem neki nagy híre volt, de úriember nem kérdez rá, 5 partnerről biztosan tudok, de a pletykák szerint van vagy 15-17.

Én szűz voltam (fél éve jöttünk össze kb), és arra gondoltam, ha ő szexelhetett előttem sok emberrel akkor én miért ne? Úgyhogy pár hónapja felraktam a Tindert, nem volt nagy sikerem, de most egy csajjal már szexchatnél tartunk, volt pár tali ahol nem történt semmi, de benne lenne szexben.

Szeretem a barátnőmet, legszívesebben Vele élném le az életem de nagyon kíváncsi vagyok rá milyen mással.

Hármasra, nyitott kapcsolatra nem nyitott, mert azt mondja, nagyon szeret engem, nem bírja elképzelni, hogy mással legyek.

Szeritnem ez álszent dolog tőle, hiszen ő is sok emberrel volt együtt.

Ti mit gondoltok?


2018. ápr. 2. 09:43
1 2 3 4 5 6
 1/58 Noren1989 ***** válasza:
83%
Ints neki búcsút és éld ki magad.
2018. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolod, hogy furán venné ki magát, ha bárki is igennel válaszolna? :D
2018. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
92%

"ha ő szexelhetett előttem sok emberrel akkor én miért ne?"

Ezzel semmi gond, de ott van hogy "előtted". Neked is nyitva állt a kapu, de nem éltél vele.


Ha most pótolni akarsz akkor tedd.

De akkor megint úgy igazságos, hogy ő is párhuzamosan tart szexbarikat melletted.


De nem tudod mi a szerelem. Viszont kicsinyes vagy.

2018. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Miért lennék kicsinyes?

A kapcsolatunk előtt nem néztem ki jól, mostmár sportosabb testalkatom van (messze még az idealtol, de már csak hónapok kérdése) nem volt önbizalmam, úgyhogy az én kapum most van nyitva.

Amúgy ha valóban szeret, akkor megérti.

2018. ápr. 2. 09:51
 5/58 anonim ***** válasza:
92%

Tudod mi kéne neked?

Egy hurok a nyakadra, de jó szoros!

F35

2018. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
90%
Ha te mással akarsz szexelni akkor nem is vagy szerelmes a barátnődbe. Hiszen aki fülig szerelmes nem csinál ilyet mint te. Ráadásul már meg is csaltad. Hagyd el azt a szerencsétlen lányt mert ha rájön hát....ne akarj egy féltékeny barátnőtől bosszút. Pont ahogy írta más is előttem neked is megvolt a lehetőséged előtte hogy mással d*ghass nem fogott le senki hogy ne tedd. Akkor miért most akarsz gerinczelen f**reg lenni?
2018. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban szeret megérti? Te hol élsz? Remélem rájön a csaj aztán úgy kihajít mint macskát sz*rni.
2018. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim válasza:
93%

1. Akit szeretünk nem csaljuk meg

2.Akit szeretünk, nem jut eszünkbe megcsalni(még ha meg is tetszik valaki)

3.Ha csak a szexre korlátozódik a kapcsolatotok, mert nagyon az jön le,akkor vond le a konzekvenciát

4.Sosem csaljuk, meg a nőt, mert az érzelmileg is egy lavinát indít el, megteszed egyszer-kétszer aztán már titkolózás és hazugság az életed

Sok sikert hozzá!!

2018. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, mindennél jobban, de ha egyszerűen zavar, hogy ő sok férfival volt, miért ne könnyíthetnék ezen?

Pár alkalom lenne csak.

2018. ápr. 2. 10:05
 10/58 anonim ***** válasza:
91%
Szóval végre használtad a farkad és most úgy érzed hatalmat kaptál, hogy másoknál is bevesd? A kishitű, önbizalomhiányos emberekre igaz ez a viselkedés. Azt hiszed most, hogy előtted az élet. Nincs is ezzel gond, éld ki magad, ess pofára párszor mert akkor fogod megbecsülni azt hogy valaki melletted van. Most még nem tudod ezt értékelni. Ne csald meg, mert ha téged csalnának rosszul esne neked is. Szakíts és addig ne is legyél kapcsolatban amíg nem tudod értékelni igazán a másikat.
2018. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!