Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsaljam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsaljam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, ő 22.

Előttem neki nagy híre volt, de úriember nem kérdez rá, 5 partnerről biztosan tudok, de a pletykák szerint van vagy 15-17.

Én szűz voltam (fél éve jöttünk össze kb), és arra gondoltam, ha ő szexelhetett előttem sok emberrel akkor én miért ne? Úgyhogy pár hónapja felraktam a Tindert, nem volt nagy sikerem, de most egy csajjal már szexchatnél tartunk, volt pár tali ahol nem történt semmi, de benne lenne szexben.

Szeretem a barátnőmet, legszívesebben Vele élném le az életem de nagyon kíváncsi vagyok rá milyen mással.

Hármasra, nyitott kapcsolatra nem nyitott, mert azt mondja, nagyon szeret engem, nem bírja elképzelni, hogy mással legyek.

Szeritnem ez álszent dolog tőle, hiszen ő is sok emberrel volt együtt.

Ti mit gondoltok?


2018. ápr. 2. 09:43
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
95%

Ha te megcsalod,neki is megjar hogy megcsaljon nem?

Ugyis kifog derülni!De te tudod

2018. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
66%

Én évek óta a barátommal vagyok, akivel elveszettem a szüzességem. Mondok jobbat is, Ő az eslő barátom, első randim, első csókom, mindenben Ő volt az első.

Nekem mégse jutna eszembe megcsalni, pedig neki is voltak bőven kapcsolatai és kalandjai előttem.

Persze, eszembe jutott, na vajon milyen lehet mással, de amíg Ő velem van, nem fogom csak azért megcsalni, mert neki már voltak szexpartnerei előttem...

Hagyd ott szerencsétlen lányt, hadd találjon egy normális férfit, akinek az agya legalább számottevő része a koponyájában van és nem a gatyájában.

2018. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

Na kicsit elgondolkodtam, a Tinderes csajt pedig kioffoltam.

Szerintem nem fogom megcsalni, viszont a hármas lehetőségét megint felhozom neki, ha nem megy bele akkor szakítunk.

(amúgy ő már megcsalt engem egyszer, randizós időszakban egyetlen alkalommal összefutott az exevel, akivel elcsattant egy csók, de ennyi, megbocsájtottam neki)

2018. ápr. 2. 17:20
 44/58 anonim ***** válasza:
96%
Ha a következő csajodnak kevesebb pasija volt, mint neked nőd, akkor biztatnád, hogy egyenlítsen?
2018. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

Te idióta! Az kapcsolat előtt volt! Nem csalt meg téged 15 emberrel! Tudod kit szeretsz te...! Magadat!

Komolyan mondom, hogy lehetnek ilyen hülyék a világon! Benned semmi gerinc nincsen. Egy farok vagy, de szó szerint!

Hű de az ilyenen de fel tudom magam húzni...

2018. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
77%

"ha nem megy bele, szakítunk"


Édes istenem. Na ez a baj a mai huszonéves fiúkkal, akik folyton azt kérdezgetik, hogy a fiatal lányok miért a harmincas korosztályhoz vonzódnak.

2018. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
93%

#46-os, ugyanez jutott eszembe. Hányszor megkaptam itt, hogy milyen gonoszul beszélek a fiatal, kevés tapasztalattal rendelkező férfiakról, aztán lám csak igazam volt. Nem adhatod oda nekik a szívedet, mert nem vigyáznak rá. Irigyek, kisebbségi komplexusuk van, a becsület nem számít és kimondatlanul tényleg bosszút akarnak állni a barátnőjükön. Első egy-két hónapban még örülnek a szerencséjüknek, aztán az a kisördög elkezdi súgni, hogy neked ennél több jár! Komolyan mondom lányok, ha ilyen késő szűz "rendes fiú" próbálkozik nálatok akkor futi! Kinyílik a csipájuk és már nem kell nekik a szerelem, pedig előtte mind ezt mondja, hogy neki csak egy lány kell, aki őszintén szereti őt. Háhh :D Jaj de ismerem én a kérdező fajtáját.


Na hogy ne legyen ebből sértődés lefutom a kötelező köröket: tisztelet a kivételnek, én is ismerek ilyet, vannak tényleg rendes fiúk stb., stb. Onnan lehet felismerni a rendes fiúkat, hogy nem hirdetik fennhangon a magasztos eszméiket, nem használnak ilyen bombasztikus kifejezéseket, hogy vele élném le az életemet, hanem normálisok. Minél nagyobb eszméket hirdet valaki annál nagyobb gazember.

2018. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Az erkölcsőszöknek üzenem, hogy nem kell eret vágni, megoldottuk a dolgot :D
2018. ápr. 4. 19:32
 49/58 anonim ***** válasza:
Na nehogy már mi legyünk még a hülyék meg a hibásak... Eszem megáll..Inkább növessz gerincet, bár sztem belőled normális ember már nem lesz.
2018. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

Na most meg a barátnőm hisztizik, hogy nehezen bízik már meg bennem...

Mindegy, együtt vagyunk, nem fekszek le más nőkkel, nekem csak ő kell.

2018. ápr. 6. 10:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!