Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaljam a barátnőmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet az élmény kedvéért?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy megcsalom a barátnőmet azért, hogy tudjam milyen érzés. Ilyen élményem nem volt még, legalább megtapasztalhatnám, és ha magamban is elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet, jobban átlátnám a dolgot, sőt még tanulhatnék is belőle.

Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 16. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
96%
hogy mekkora egy féreg vagy..még hogy kiheveri szegény csaj
2016. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Biztos rosszul fog esni, de az élet nem áll meg.
2016. ápr. 16. 15:57
 3/78 anonim ***** válasza:
96%
Ez fogyatékos b*zdmeg -.- Nem is értem, ilyen b*lfaszként hogy lehet barátnőd!
2016. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
94%
Remelem,teged is meg fog csalni valaki,te tusko. Csak az elmeny kedveert.
2016. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 Firedoom ***** válasza:
89%

Bemutatlak egy jo baratomnak: Kotel.

A használata egyszeru: A nyakad kore tekered, a masik veget egy fára es kirugod a samlit magad alol.

2016. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
96%
Akkor is így állnál hozzá, hogy rosszul fog esni, de majd kihevered, ha fordított eset állna fönt és téged csalna meg a barátnőd, hogy kipróbálja, hogy milyen? Mert akkor tuti, minden nyomdafestéket nem tűrő jelzővel illetnéd. Szegény lány! Jobbat érdemelne nálad!
2016. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

Barátnőmet kéne megkérdezni, hogy miért van velem. Gondolom, mert meghallgatom, megszoktam nevettetni, bókok, meg hát tetszik a külsőm neki. Ennyi a recept.


Engem a barátnőm nem fog megcsalni, de ha majd később más mégis, akkor újra becsajozom, és továbblendülök. Nekem se esne jól, bár nem szomorkodnék sokáig, mert telik az idő, összejönnék mással.

2016. ápr. 16. 16:10
 8/78 anonim ***** válasza:
95%

Azért majd ha lesz rá lehetőséget, kérlek, növessz gerincet!

Amúgy meg remélem, egyszer ezen élmény másik oldalát is meg fogod tapasztalni!

2016. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim válasza:
93%
Egy ember èrzèseiről beszèlsz..ki fogja heverni .. Szereted egyátalán ? Ès abba is gondolj bele hogy a szemèly akit mindennèl jobban szeretsz ès nem akarod elveszteni soha az megcsalna tèged . Biztos nem lenne jó èrzès . Ha szereted ès nem akarod elveszteni ès èleted vègèig bűntudatban èlni úgy hogy azt gondolja rolad hogy gerinctelen vagy akkor nem csalod meg
2016. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi erővel majd az öröm kedvéért gyomorszájba baszlak egy baseball ütővel , csak hogy tudjam milyen ... majd kihevered, nem? ^^
2016. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!