Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátottátok a megcsalást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottátok a megcsalást? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 17:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es! Érthető, és igen a legjobb szó: nem volt ÉRTELME
2018. ápr. 6. 21:57
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

ugyan velem - még- nem fordult elő, de ahogy tartja a mondás ami késik az nem múlik :-) én biztos nem bocsátanék meg! Mégpedig azért, mert elveszíteném a bizalmam a feleségem irányában elkezdenék paranoiás lenni és kényelmetlenül érezném magam..."a képek" mindig ott lebegnének a szemem előtt ami engem mérgezne és különben is így mi értelme?


Válnék azonnal!


Nem az én bűnöm, nem az én terhem! Isten áldja!


Az élet menne tovább....biztos padlóra mennék X ideig de utána felállnék és megpróbálnám felépíteni az életem...

2018. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem csalt meg a párom, de sok olyan dolgot tett amiért bárki más elhagyta volna. Én nem tettem, úgy éreztem összetartozunk, de az is zavarna ha szakítanànk és tudnám van neki más, de lehet kapcsolat függő is vagyok (barátaim szerint), de talán az is baj, hogy ugy kezdtem bele ebbe a kapcsolatba, hogy csak pár hónapja szakítottam az exemmel, aki padló alá taposta az önbizalmam és a mostani párom adta ezt vissza. Tőle rengeteg törődést kaptam, aztán megmutatta a másik énjét is, ami nagyon bántott. Szóval egyenest választ nehéz adni, sokszor megpróbáltam elhagyni de nem ment. Most épp ott tartunk hogy ő kimegy külföldre pár hónapra, szóval lehet az élet megoldja a dolgot helyettem. De azt hangsúlyozom, hogy konkrétan azzal nem bukott le, hogy lefeküdt volna valakivel, ha ez lett volna, akkor szerintem lett volna erőm elhagyni, mert nem bírtam volna feldolgozni.
2018. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!