Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasság esetén meg kell/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság esetén meg kell/ lehet bocsátani a megcsalást? Van itt olyan aki nem vált el miatta, nem bántad meg?

Figyelt kérdés
Még is csak az az ember csapott (alázott meg) be akiben bíztál, hogy lehet utána folytatni és félretenni a sérelmeket?
2018. ápr. 6. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén, szerintem nem oszt, nem szoroz, hogy házasság, vagy sem. Ne azon a jogi státuszon múljon már, hogy valakinek megbocsátható legyen a gerinctelensége.


29/N

2018. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

soha nem kell, nem muszáj megbocsátani.


aki másképp gondolja, az egyben fenntartja annak a lehetőségét, hogy újra bármikor hülyére vegyék, átverjék, megalázzák és elárulják.

2018. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátani meglehet, elfelejteni nem. És sajnos ez rányomja a bélyegét a továbbiakban a kapcsolatra.


Mondanom sem kell, pont a házastársad kéne olyannyira tiszteld, hogy nem teszed ki ennek.

2018. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szivemből szólt minden előttem szóló!
2018. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Bizalom sose lesz. Elváltam miatta.
2018. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
35%
Én úgy gondolom, hogy nem a házasság a mérvadó hanem a közös gyerek(ek). Ha van(nak) akkor kicsit érdemes jobban átgondolni a válást.
2018. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnyán csalt meg a menyasszonyom. Együtt maradtam vele a gyerek miatt. Bár ne tettem volna, bárcsak ne tettem volna....minden nap meghalok lelkileg. Kívül cukormáz, belül a kín mardos..
2018. máj. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kelleni nem kell, de meg lehet bocsátani. Persze csak akkor, ha mindkét fél szeretné folytatni és maximálisan elkötelezik magukat a közös jövő mellett. Nem is a megbocsátás a nehéz, hanem az utána következő időszak.


Nálunk nem egészen egy éve derült ki, hogy a feleségem félrelépett. Nem egyszer, hanem hosszú időn keresztül folyamatosan. Nem váltunk el, de még előfordulhat, hogy az lesz a vége. A közös gyermek miatt nem akartam elhamarkodott döntést hozni, megadom a feleségemnek az esélyt, hogy jó útra térjen, és a gyermekünk boldog családban nőjön fel. Talán még van erre esély, talán nem, majd az idő eldönti.


Hogy megbántam-e, hogy nem váltam el? Egyértelműen nem. Ha hirtelen felindulásból váltam volna, esélyem se lett volna megérteni, hogy mi miért történt, van-e esély a családot egyben tartani. Ha végül mégis válunk, akkor sem bánnám meg utólag ezt az időszakot.

2018. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!