Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsátani akárcsak egy megcsalást is, vagy mennyire lehet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez egyénfüggő. Hallottam már olyat, hogy valaki meg tudott, valaki pedig nem.

Én ha magamból indulok ki, én egyet se tudnék, véget vetnék rögtön.


Annak kapcsán merült fel a kérdés, hogy van egy haverom, gyerekkori. A feleségével még főiskolán ismerkedtek meg, 6 után keltek egybe, egy éve házasok, és nemrég a feleség elmondta neki, hogy megcsalta őt az egyik exével. A haverom eléggé megzuhant, pedig már nem is szerette a feleségét egy ideje, csak amiatt vette el, mert a csaj erőltette és annak családja. Most a felesége azt mondja még mindig őt szereti, és meg akarja menteni házasságukat. Szerintem ezt előbb kellett volna előhozni, nem pedig megcsalni. Én nagyon sajnálom a barátom, mert most magát hibáztatja mindenért. Holott az, hogy idáig jutottak, a csaj hibája is, már kapcsolatuk alatt eléggé megváltozott. Hisztis lett, követelőző, mindent irányítani akart, a haveromat is. Úgy csalta meg a haverom ráadásul, hogy ő volt féltékeny és ellenőrizgette folyton (levelek, üzenetek, közösségi oldal), ehhez képest nem a haverom, hanem ő volt hűtlen. (Én már régebben éreztem nincs minden rendben, csak nem akartam beleszólni).

Én nem tudom, én a helyében nem kezdeném újra, hanem csendben, nyugodtan inkább különválnék tőle.


Szerintetek?


27/F és 26/N



2018. febr. 10. 15:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Én nem tudnék megbocsátani. A haverod meg szerintem amiatt is címeres ökör,hogy a család miatt vette el. Ha megbocsát,akkor még nagyobb ökör.
2018. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ilyenbe, kívülállónak nem lehet bele szólni.

Körülöttem, nem egy, nem két pár együtt maradt csalás után, még olyanok is, ahol a csalásból gyerek is született.

Ki, miért, hogy dönt, azt csak is ő tudja.

2018. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudnám megbocsátani, főleg ilyen fiatalon. Elöttük az egész élet szinte és ennyi időt leélni bizalom nélkül, mert az elveszett a barátodnál, nagyon nehéz és kész kínzás. Én biztos belebetegednék.
2018. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Uccsó, valamit lehet rosszul írtam és félreérthető lett. A haverom felesége végig, a kapcsolatuk alatt féltékenykedett, mindig ellenőrizgette a haveromat minden szinten (nézegette telefonját, számítógépét).Majd 6 év kapcsolat és egy év házasság után pont a haveromat csalta meg a felesége (a haverom nem sejtett semmit) az egyik ex pasijával, akivel a haverom előtt járt, és be is vallotta.

Nem a haverom nem bízott benne éveken át, hanem a felesége nem bízott meg benne, de ehhez képest ő csalta meg a haveromat, akire éveken át féltékeny volt.

2018. febr. 10. 19:41
 5/11 Lordika ***** válasza:
20%
Ébresztő! Az emberek több mint 50%-a megcsalja a párját. Erre volt is valami nagy felmérés...
2018. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"Ébresztő! Az emberek több mint 50%-a megcsalja a párját. Erre volt is valami nagy felmérés..."


És, akkor már az a normális? Akkor már maradjak vele, hisz úgyis ez az átlag? Nem érdekel, hogy az emberek hány %-a csalja meg a párját, én igényes vagyok magammal szemben. Lehet, hogy nem most, de egyszer megtalálom azt, aki ugyanannyira tisztel engem, mint én őt és akkor csak a képbe fogok nevetni az olyan embereknek, akik jönnek itt a megcsalós statisztikájukkal.

2018. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsóval egyet értek.

Ráadásul nem is az volt a kérdés, az emberek hanyad része csalja meg a párját, hanem hogy megbocsátanétok akár egyet is ha kiderülne.

2018. febr. 10. 21:47
 8/11 Lordika ***** válasza:
100%

Jogos az észrevétel!

Szóval: én nem bocsátanék meg, elég nonszensz dolognak tartom azt, hogy egy komoly kapcsolatban az egyik ember félredug.

2018. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog a megcsalás, ez tény, de az élet nem fekete-fehér, felesleges itt okoskodni, meg ítélkezni mások felett. Minden helyzet más. Van hogy megbocsájtható, van hogy nem.
2018. febr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A megcsalást, akár sorozatosat is? Egyértelműen, minden további nélkül. Tapasztalatom a sok év után, azok vannak nagyon ki a megcsalástól, akik előéletükben, a fél várossal és a környező falvakkal voltak már szexuális kapcsolatban. Na meg természetesen, azok a fiatalok, akik még mesének gondolják az életet.
2018. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!