Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki rájön, hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rájön, hogy a párja kavart mással titokban a háta mögött, és megbocsát neki, azt mi vezérli? Hogy tudja figyelmen kívül hagyni a megcsalás tényét, hogy tud újra megbízni a párjába, hogy mer jövőt alapozni rá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Minden ember más. Én sehogy. Elváltam miatta.
2018. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Úgy mer, hogy nem minden ember teljesen ugyanúgy áll a dolgokhoz. Én is érthetetlenül nézek azokra akik két pofára tolják be a spenótot.
2018. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Úgy, hogy néhány ember(sok) hülye, és 0 az önbecsülése is akár.

Meg is érdemli :D

2018. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Alacsony az önbecsülésük, és ezért azt hiszik, hogy csak egy hűtlen, hazug embert érdemelnek, aki egyáltalán nem tiszteli őket.

Vagy annyira naivak, hogy elhiszik az újabb hazugságokat, hogy többet nem fogják megcsalni őket.

2018. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Voltam már ilyen helyzetben, és kikérem magamnak az előttem elhangzottak véleményét.

Nem gondolom, hogy bárki tökéletes lenne, ne lennének "bűnös" gondolatai. Nem gondolom, hogy ezek miatt első kézből el kellene dobni komoly közös erőfeszítéseket.

Nem vagyok annyira beképzelt, hogy úgy gondoljam én lehetek számára az egyetlen vonzó férfi a világon.

Mindig igyekszem megérteni mások miért cselekszenek úgy, ahogy. Akkor is, ha nem értek egyet, sőt kiváltképp akkor. Kritikus vagyok magammal szemben is.

A helyzet megértése a lényeg. Általában ez egy folyamat vége/része, amiben mindkét fél részt vesz.

2018. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Voltam már ilyen helyzetben, és kikérem magamnak az előttem elhangzottak véleményét."



ez egy fórum, demokratikus értékek mentén működik ergo mindenkinek joga van a saját véleményét leírni anélkül, hogy te ezen megsértődj.

de megsúgom, elég sokat elárul rólad a reakciód.



"Nem gondolom, hogy bárki tökéletes lenne, ne lennének "bűnös" gondolatai."



igen, gondolatai lehetnek!

de ott tévedsz, hogy nem veszed észre, ha valaki megcsalja a párját, az már nem csak gondolkodik róla, hanem cselekvéssé változtatta az ábrándjait, megtette.



"Nem gondolom, hogy ezek miatt első kézből el kellene dobni komoly közös erőfeszítéseket."



ez a te véleményed, másoké meg más.

így kerek a világ!

de ahol a korábbi közös erőfeszítések dacára is az egyik fél elárulja, megalázza, vagyis megcsalja a párját, ott érdemes feltenni a kérdést, hogy mi ér ér meg ennyit?

2018. ápr. 10. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom figyelmen kívül hagyni, és felőröl belülről. De nagyon szeretem, és vele akarok lenni. Az a baj, hogy egyik opció sem jó. Ha elhagyom akkor belebetegszem, komolyan. Ha maradok és lenyelem végül is megkapom amit akarok. De attól még borzasztóan fáj. Nem tudom melyik a rosszabb dolog, de egyelőre arra voksolok, hogy jobban fájna ha nem lenne mellettem.
2018. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Nem tudom figyelmen kívül hagyni, és felőröl belülről."


fizikai vagy érzelmi megcsalás áldozata vagy?


magyarán félrekúrt a párod, vagy "csak" belezúgott másba, és beszélgettek?

2018. ápr. 14. 04:14
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

#6


"ez egy fórum, demokratikus értékek mentén működik ergo mindenkinek joga van a saját véleményét leírni anélkül, hogy te ezen megsértődj.

de megsúgom, elég sokat elárul rólad a reakciód. "


Akkor mindenkinek joga van leírni a véleményét, de nekem nincs jogom saját magamra vonatkoztatva kikérni azt? És miért? Mert nem egyezik a tiéddel? Megsúgom, elég sokat elárul rólad a reakciód.


"érdemes feltenni a kérdést, hogy mi ér ér meg ennyit?"

Mennyit? Nekem a szex, a szexualitás csak egy játék, egy móka, hogy szórakoztassam magam. Nem veszem olyan kicseszett komolyan.

Én értem, hogy benned a világ is megreng, ha aláraknak a nődnek. Nekem nem.

Szóval a kérdés számomra nem abban áll, hogy mi történt, hanem, hogy mit gondol a másik. Miért tette? El akar hagyni? Nem jó neki velem? Vagy csak szimplán unatkozott? Elkötelezett még a közös terveink felé? Én így gondolkodok.

2018. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Te valami másról beszélt, nem a topic témájáról.


A kérdésben ez van : "titokban a háta mögött"

Tehát itt a hangsúly nem a szexuális kapcsolaton van, hanem azon, hogy a társad, akivel közös céljaitok vannak, egyszerűen becsapott, átvert.

Akkor más dologban is át fog verni, a többi közös projektekben, nem lehet alapozni rá emberileg.


Ha mindketten úgy gondolkodtok a szexről, ahogyan te, akkor bizonyára nyíltan megbeszélitek egymással a dolgaitokat, és nem is áll elő az a helyzet, amiről a Kérdező kérdezett.

Ha viszont a párod másként vélekedik erről és csak addig marad melletted, amíg abban a hitben ringatod, hogy csak vele létesítesz kapcsolatot, akkor ehhez qrvára nincsen jogod, mert neki joga van a saját életéről dönteni, hogy akar-e egy olyan emberrel lenni, aki így él. És nyilván nem akarna veled, ha tudná az igazat, különben nem feccölnél energiát a titkolózásba.

2018. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!