Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudok megbízni a emberekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni a emberekben, hogy lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A kérdésem biztos sokkolt egy pár olvasót, viszont tényleg kellene pár értelmes válasz. Az emberekben nem nagyon bízok meg, és ez kihat a párkapcsolatomra is, ami miatt szeretnék tenni ellene.

A barátnőm megcsalt, eddig nem is volt különösebb baj, de mostanában nem érzem azt, hogy feltétlenül megbíznék benne, mintha realizálódott volna bennem, hogy mi történt valójában. Nagyon szeretem őt, és ha leszarnám, akkor nem akarnék ellene tenni.

Valahogy úgy érzem, kezd ez egyre jobban elterjedni bennem, volt hogy 1 hétig eszembe se jutott, de most minden nap eszembe jut, és nagyon fáj mikor arra gondolok. Szeretném valahogy megodalani ezt a problémát.

Hogy lehet ezen változtatni?

A megcsalás óta a legtöbb napunk szép volt, 7 hónapja történt az eset. Előre is köszönöm.



2014. szept. 22. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom hogy nem bízol benne. Fel nem tudom fogni minek vagy még vele....
2014. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne, akkor sokáig nemfog működni. Engem is megcsalt az exem, és mivel már nem bíztam benne, ezért a kapcsolatunk vége felé nagyon sokat veszekedtünk. Hol szétmentünk, hol összejöttünk. A vége persze a tényleges szakítás lett...

Én sem bízok azóta se senkiben. Hiába próbáltam, nem megy. Addig jobb is egyedül...

2014. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!