Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik valódi hűség, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valódi hűség, és hűséges ember? Vagy mindenki elcsábítható, csak a megfelelő alkalom kell hozzá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 23:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Létezik valódi elköteleződés. Hűséges legyen a kutya.
2018. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Hát egyáltalán nem fényezni akarom magamat, de nincs az a lány akiért felrugnám a jelenlegi párkapcsolatomat. Igaz csak 3 éve vagyunk együtt, de a kapcsolatunkban még ott ég a tűz, mai napig is rajongunk egymásért.
2018. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
A hűség döntés kérdése, de hiába vagyok én ilyen, ha a másik nem így gondolkodik. :(
2018. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
ha valaki tényleg szereti és tiszteli a párját, és a hangsúly azon van, hogy TÉNYLEG, VALÓBAN, IGAZÁN, az nem fogja megcsalni.
2018. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Én szeretnék ebben hinni
2018. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem létezik. Inkább csak megfelelő alkalom kell hozzá és máris borul.
2018. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%

Hatarozottan allitom,hogy letezik...

Akkor vagy elcsabithato,ha a jelenlegi kapcsolatod alapja csak egy gyenge megallapodas...es csak beeritek egymassal.. De ha azzal vagy egyutt,akire mindig is vagytal,a kutyat nem erdekel mas...

2018. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Létezik. Amikor volt barátnőm, megpróbáltak elcsábítani. Még csak meg sem fordult a fejemben, hogy megcsaljam a társamat. Ha szerelmes vagyok, se hall, se lát effektus érvényesül nálam, csak a szerelmem érdekel, izgat fel.
2018. ápr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Létezik. Aki szereti , tiszteli a pàrjàt, valamint sajàt magàt tartja valamire, az nem fog megcsalàsba belemenni.


Volt munkatàrsam akkor jött dolgozni hozzànk amikor én màr ott voltam. Egy magas, sötétbarna hajú, borostàs, helyes(az èn ízlésemhez mérten) pasi volt. Munka közben sokszor kezdeményezett beszélgetést, kedves volt, sok közös volt bennünk. Egy baràti- munkatàrsi kapcsolat alakult ki köztünk. Mesélt a menyasszonyàról, kérdezett rólam , van- e baràtom. Mondtam, hogy férjnél vagyok. 3 hónapja volt nàlunk, mikor kettőnknek kellett megcsinàlni egy munkàt, egész nap kettesben voltunk, dolgoztunk, jókat nevettünk, dumàltunk, mikor aznap este végeztünk, egyszercsak megàllt előttem, és elkezdett közeledni, meg akart csókolni. Elhúzódtam, és megkérdeztem hogy ez most mi a franc??? Baràtok, munkatàrsak vagyunk,ne haragudjon de én boldog hàzassàgban élek, nem akarom ezt , ő vőlegény. Azt mondta tudja, de ő belém szeretett és remélte hogy lehet köztünk valami több. Megmondtam, hogy soha nem lesz. Baràtnak tartottam.... Ha nem lettem volna férjnél, és ő is egyedülàlló lett volna, bizony simàn összejöttem volna vele, de így eszembe sem jutott. Eléggé rosszul érintette a visszautasítàs. Felmondott. Tavaly sajnos hasonló dolog történt egy màsik munkatàrsammal is aki új emberként jött. Ott nem volt konkrét próbàlkozàs, csak szerelmet vallott, hàzas gyerekes ember létére. Hatàrozottan nemet mondtam. Megbeszéltük, ő itt maradt, elfogadta a helyzetet. Azóta màr jön nàluk a 2. gyerek. Hàla égnek tovàbblépett.


A férjemnél 3x próbàlkoztak. Az egyik egy haverja csaja: jót röhögtünk rajta, hogy facen kérlelte hogy randizzanak, jöjjenek össze. Egyszer egy prosti akarta felszedni, illetve egyszer a vonaton ment oda hozzà valami csaj beszélgetni. A férjem mondta neki, hogy épp hazafelé tart a feleségéhez, kérdezte mit szeretne tulajdonképp? A csaj felírta a mobilszàmàt egy papírra és odaadta neki" ha meggondolnà magàt". Elvette a papírt és ott előtte kidobta a kukàba. Aztàn leszàllt a vonatról. Mindig ahogy hazaért, elmesélte ezeket. Soha semmit nem titkolt el.


Nem minden ember gerinctelen. Lehet pl tisztességgel szakítani ha nem megoldható problèmàk vannak, nem kell szarrà alázni a màsikat félredugàssal. Plusz

Aki szeret annak eszébe sem jut megcsalni a pàrjàt.

2018. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Betonos, szikla kemeny, acelozott, jellemem oly eros es tiszta, felsobbrendubb, mar-mar Isteni ereju, hogy ember fia meg nem ingat mikor szerelmes vagyok.
2018. ápr. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!