Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy álltál talpra, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltál talpra, miután megtudtad, hogy megcsaltak, milyen megküzdési stratégiáid voltak a veszteség feldolgozására?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod feldolgozni. Tudat alatt ott lesz a sérelem, és kontroll nélkül észre sem fogod venni, hogy a cselekményed, döntésed, érzésed befolyásolja ez az egy sérelem. A talpra állás alatt a fő pont is ez. Hogy lehet "felejteni", ha a "felejtés" folyamata alatt folyamatosan maga a sérelem van központban?
2018. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jól mondja az egyes, sosem fogod elfelejteni.

Egyébként, barátok, hobbi, munka, sport, minnél kevesebb időt tölts egyedül az segít.

2018. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Megküzdési stratégia tönkretenni őket! Van rá lehetőség és jogkör :-) Az ipse azt is megbánta hogy a világra jött...nem kell ahhoz agresszíven viselkedni, primitíven verekedni/veszekedni hogy valakinek totál tönkretedd az életét! Elég ha "szerető" félváról veszi a férjet noha tudja hogy a férj kicsoda és mi a munkája!! Lehet úgy pszichikai hadviselést folytatni valaki ellen hogy az idegei felmondják a szolgálatot! :-) :-)


Ezt a tiszteletlenségéért, mert nem vett számításba hogy vagyok! Nem érdekel mit csinált az asszonnyal, de engem nem tisztelt és ezért viselte a következményeket :-)

Ha esetleg azt gondolta volna jobb nálam...ráébresztettem, hogy nem!


Az asszony?


Neki is járt a jutalom :-) A hülyének nézésért.....nagyon piszkált a gondolat, hogy még abban a hitben marad, hogy hülye vagyok és ezt nem hagyhattam :-)


Nem szabad téveszmékkel élni....:-)


Maradjunk annyiban ő is megbánta azt is amikor a világra jött! Ráadásul súlyosbító körülmény hogy tudta mire leszek képes, ismert és ennek ellenére megtette!


Ha valaki beugrik az állatkertbe a farkasok közé miért csodálkozik ha azok széttépik? Érthetetlen :-)


Megnyugodtam, lezártam és továbbléptem.

2018. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

egyetértek


szerintem sem kell annyiban hagyni, én sem hagytam.


ezt nem is nevezném bosszúnak.


egyszerűen az ember nem hagyja, h. hülyére vegyék, és kiáll magáért, jól tetted.

2018. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

3.as .

Jol ertem ,te szeretokent alltal bosszut???

Ez erdekes.mert a kerdezo megcsaltaktol kerdezi,hogy eltek tul...


En pl.nehezen...sok ev kellett hozza,nem kivanom senkinek

De mindenkinel maskepp tortenik.

Mivel en szeretek olvasni,sajat magam rangattam ki,onsegito konyvek olvasasaval.De van aki pszichologushoz jar,van aki alkoholista lesz,vagy ongyilkos. .:(

2018. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

3-as te egy pszichopata állat vagy, el kéne tiltani az emberektől.

Még szeretőként a feleséget bünteti... Botrányos!

2018. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hogy a 3-as pszichopata volna, ez is egy természetes emberi reakció lehet akkor, ha megaláznak, megsértenek. Ez a bosszú.

Néha erre igen is szükség van, ha egy gerinctelen ember megússza a felelőségrevonást. Természetesen ezzel a többség nem dicsekszik, de azért nem ritka eset hogy a szerető borít.


És itt jön képbe a feleség, akinek a szeme elé függönyt húztak és mondhatsz akármit, még te jössz ki belőle szarul. Holott már bocsi, de inkább szívesen hogy szóltam, hogy hülyének vagy nézve! Erkölcsileg nincs rendben ez a dolog, ez tény. De igen is van, aki rászolgál. És van, aki nem fél ezt meglépni! Aki meg még ezekután azzal marad aki elárulta, magára vessen. A tudat majd marcangolja úgyis, hogy mit tettek vele.

2018. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Csurmi ***** válasza:

A legjobb, ha egyszerűen röhögsz rajta egyet, és mész tovább. Persze ezt így kapásból nehéz, de a vége ez lesz.


Ha megcsaltak és elhagytak, vagy ha megcsaltak és veled maradtak?


1. Akkor visszaszereztem, csak hogy én hagyhassam ott. Azzal lezárult lelkileg.


2. Az nehezebb. Mivel lehet, hogy tényleg hibázott. Ezek hosszabbak szoktak lenni, de a végén tönkremegy.


Olyan, hogy megcsalt és elhagyott és vissza sem tudtam szerezni még nem volt, de nagyon időigényes és taktikás visszaszerezni, és már meguntam. Ma már csak simán röhögnék egyet és otthagynám.


Ha egy Nárcisztikus kapcsolat volt, az más. Ott egészen már a stratégia és a kezelése is.

2018. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Emberek! 3-as vagyok és én voltam a megcsalt férj!!!


Még egyszer leírom lassan és érthetően FÉRJ! :-)


A szerető és a ex nejem kapták meg amit érdemeltek!

2018. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

3,9.

Jol van,nem vagyunk hulyek,de honnet tudtuk volna,nem irtad.

Csak most....

Nem nagyon szokott ilyen temaba irni ide megcsalt ferj.Csak feleseg,vagy ex szereto.

Nem volt egyertelmu a dolog,bocsi

Lenne egy kerdesem .

Miert van az,hogy a megcsalt ferj nem dobja ki egy ilyen eset utan a parjat,foleg ha gyerekei vannak?

Annyira szereti,vagy a gyerekeit nem akarja hetvegi apakent latni. ?

Gondolom ferfikent meg nehezebb lenyelni a bekat...

Nalatok mi volt a sztori? Elmeseled? Akar privatba is ..

En a feleseg vagyok,mi egyuttmaradtunk.A ribi is visdzament a parjahoz,az visszafogadta,gondolom,vagy szereti,v a gyerekek miatt,...nagy becsbe van,szult egy 3. gyereket is,eltartja a ferje...

2018. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!