Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinél egy megcsalás nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél egy megcsalás nem kizáró ok, annál mi az, ami az volna?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék hogy mi az amire azt mondjátok, hogy ezt nem vészelné túl a házasságotok/kapcsolatotok? Ami semmilyen szinten nem fér bele. Hiszen rengeteg olyanról tudok ahol a párok együtt maradtak a megcsalás után, pedig én úgy gondolom ez a másik totális megalázása.

Annak aki ezt mégis megbocsájtja mi volna az, amit még ő sem tudna?



2018. ápr. 11. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha a másik a fideszre szavaz. Khm, bocsi. Itt kellett ezt hagynom.


Szerintem nem bocsájhato meg az se legtöbb esetben hacsak nem egyszeri eset.

2018. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennel mar csak az, ha kiderulne a pasirol/csajrol, hogy pedofil es megrontotta a parja 4 eves kislanyat/kisfiat, vagy forditva.

Aki ilyet elnez a oarjanak, az egy ilyen kaliberu dolgot is elnez amit irtam.

Betegek az olyen emberek akik a megcsalast is megbocsatjak.

2018. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.-es, ez tetszett:)))


2. Na igen, a környezetemben pont történt egy ilyen eset, ahol barátnőm volt a 3. (amit borzasztóan elleneztem egyébként) a pasi felesége meg is tudta, de együtt maradtak. WHY? És elgondolkodtatott a kérdés. Szerintem sem normális

2018. ápr. 11. 23:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezö,a te tudtoddal volt a baratnöd a 3.?
2018. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Csurmi ***** válasza:
Megcsalás után persze vannak remények, hogy ez jobb lesz, majd aztán kiderül, hogy mégsem, és szép lassan tönkremegy a kapcsolat. És gondolom utána jön egy "indok". Szerintem nem kell "nagyobbat" várni.
2018. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán nagyon szerelmes a megcsalt fél. Az eszével tudja, nem helyes, hogy nem szakít de a szívével még nem áll készen rá. A szerelem nem mindig racionális.
2018. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok volt.

Esetleg a bántalmazás?

2018. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 a kérdező nyilvánvalóan lány.
2018. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is kizáró ok volt instant szakítás. Most először nem. Annyira szerettem, borzasztóan. És én is abban reménykedtem, hogy egyszeri eset, javítunk a kapcsolaton. És valóban jobb lett a kapcsolatunk más kérdés, hogy abszolút nem tudok benne megbízni és folyamatosan rágódom ezen. Még egyelőre nem tudom mi lesz a végkifejlet.
2018. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha bedilizik, sikongat, őrjöng, mindig ordibál. Az ember nem monogám egy szerető szerintem az ő napjait is feldobná...ha lenne a páromnak is, bár most nekem sincsen. 40F
2018. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!