Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az emberek hol találnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hol találnak olyan embert, akivel megcsalják a párjukat, vagy a szeretők olyat akinek párja van és lefekszik velük? Hol alakulnak ki ezek a kapcsolatok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nem tudom mennyire naiv/nem naiv, de én amilyen ellenkező neműekkel ismerkedtem vagy voltam az életemben, nem tudom róluk elképzelni sem azt hogy úgy tudnának szeretőt keríteni vagy megcsalásra partnert találni, hogy a harmadik fél tudja hogy van valakijük, sem azt hogy pl velem valaki ismerkedjen, akinek van párja, mert ilyen sem volt. De akkor hol vannak ezek az emberek?


(Szerencsére velem még nem fordult elő semmilyen megcsalás az életben)


2018. ápr. 14. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szinte bárhol, munkahely, munkával kapcsolatos találkozások, baráti kör, megállókban. Ezek saját tapasztalatok, nem hallomásból tudom!
2018. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!