Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban élő nők, ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők, ti a munkahelyen kaptok-e szexuális ajánlatokat a férfi munkatársaktól? Ha kaptok az milyen tartalmú? Elmondjátok-e a párotoknak?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen két csinos, széparcú új kolléganő állt munkába, mindkettő párkapcsolatban él, ezt az összes munkatár tudja. Beszélgettem velük és azt mondták hogy már az első pár napban tömegével kapták a szexuális ajánlatokat nős és független munkatársaktól egyaránt.

Szeretném tudni hogy ez mennyire jellemző ma Magyarországon.



2018. ápr. 18. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de en mindenkivel megtartom azt a tavolsagot, hogy eszukbe se jusson velem ilyen hangnemet megutniuk.
2018. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem kapok, de elmondanám a páromnak, mert mindent megbeszélünk.
2018. ápr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Kapnak és nem mondják el. Nos, ahogy a mondás tartja: van az a pénz...
2018. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Közszférában voltam, kaptam, igaz, a biztonsági őrtől, aki lényegében egy külsős cég alkalmazottja volt.

Nem szóbeli ajánlat volt, hanem elkezdett karolgatni, meg ölelgetni. Kétszer szépen megkértem, hogy NE, mert utálom, ha idegenek tapperolnak. Harmadszorra megmondtam, hogy el fogom törni a karját, ha még egyszer hozzám ér. Bepanaszolt a főnöknél, ő meg annyit mondott, hogy én tényleg el fogom törni a kezét, ne maceráljon.


A páromnak elmondtam, így volt korrekt.

2018. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Tobbszor elofordult. Feleslegesnek tartottam elmondani, hisz semmi jelentosege.
2018. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem kapok, egyreszt a tobbseggel en is tavolsagtartoan viselkedem munka kozben (foleg mivel epp dolgozom, nem erek ra dumcsizni), masreszt meg a parommal egy helyen dolgozunk, igy nagyreszt munka alatt is vele beszelek, ha van idom, illetve szunetekben is :D Ismerek kozelebbrol par ferfi kollegat, de oket azelott is ismertem, hogy odamentem, mindegyik a parom haverja, ok ertelemszeruen nem probalkoznak.
2018. ápr. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A mostaniban nincs ilyen.


De volt munkahelyem ahol igen. (pl. biztonsági őr nálam is burkoltan bepróbálkozott)

A legcikibb az a főnök volt. Egy vén kecske. És hobbbiból gyűjtötte a skalpokat. Nehéz volt leszerelni.


Illetve amikor ügyfélszolgálatos voltam volt 1-2 ügyfél aki érdeklődött írántam. Egy idősebb úr nyomult a legjobban. Munkaidőmet kivárta és kisérgetni akart. Meg ajándékokat hozott... Nagyon kellemetlen volt. Hónapokba telt mire ő is lekopott.

2018. ápr. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Egyenruhás vagyok, napi rendszerességgel. Több éve házas, gyerekes kollégák próbálkoznak be, szólnak be, anélkül is, hogy 3 mondatnál többet beszéltem volna velük. És ez az összes nővel így van, aki egyenruhás. A párom tisztában van a helyzettel, de tudja, hogy én milyen vagyok és tudja magáról, hogy mennyire roha*t szexi pasinak tartom és van önbizalma is. Így mindig nevet az egészen. 23/N
2018. ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 exelant ***** válasza:
10%
Nekem épp van most egy elég nehéz dolgom épp egy ilyesmi dolog miatt. Van egy idősebb ügyfelem, aki nagyon megkedvelt-megszeretett, s elhívott szabadidőmben, hogy szeretne nekem egy ajándékot venni. Hamarabb hazaértünk az ajándékvásárlásból, mint kellett volna, még elmentünk sétálni, s egy padra leültünk. Én észre sem vettem, nem tűnt fel, de valószínűleg azért sem, mert nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget neki, hogy a karját rátette a hátam mögött a túloldali vállamra. Egyszer csak apám megjelenik az autójával, a szeme szikrákat hány, s a tekintetével parancsolón az autóhoz hív, beültet, s hazahoz, s majd szétveti a düh, hogy mi az hogy én egy padon egy férfival ülök, aki a vállamra teszi a kezét, úgy ráncigált haza 42 évesen az apám, mint egy 16 éves kislányt, akit attól félt már ennyitől, nehogy a pasi felcsinálja. Én meg ezen háborodtam fel ,ezen az egész szituáción, de nagyon, amit az apám ennyin levágott. Akármi is történt volna, milyen jogon szól bele, főleg ilyen szinten bármibe is, hogy van joga így hazaráncigálni, miért nem kérdez rá előtte mindenre, ki ez a férfi mellettem, mit akar, miért ülünk ott a padon kettesben.Férjem van, 15 éve vagyok házas, ez igaz, de miért kell azonnal rosszra, a legrosszabbra gondolni, s mit szól bele apám ilyen szinten, kivel mikor és miért találkozom, pusztán az alapján ami önmagában ez alapján az ő fejében megfogan.Le vagyok taglózva teljesen. Kivel és mit beszéljek meg itt ennek kapcsán, kinek magyarázkodjak, magyarázkodjak e egyáltalán, vagy az a legjobb, ha ebben a szituációban hallgatok, mert az szokott a legjobban ilyenkor magyarázkodni-mentegetőzni-bocsánatért esedezni, akinek vaj van a füle mögött. Nekem is van sok dolog ami nem tetszik más emberekkel kapcsolatosan, apám kapcsán is, de én nem szólok be neki, mert a maga élete, ő tudja, ő is fel lenne háborodva, ha én szólnék be neki bármi miatt, hogy ez az ő élete, ő tudja jobban neki mi és hogyan jó. Nem eget verő bűnök azok sem,de nekem sem tetszenek azok , amiket csinál, csodálom én is anyámat, hogy nem vált még el tőle, de ő maga csak más szemében látja meg a szálkát.És ezt a szituációt is a páromnak hogyan meséljem el. Ha apám ennyire félreértette ezt a szituációt, és így felfújta, ki tudja más is mennyire fújja fel. Nem tudom.... igaz már hónapok óta gondolkodom a válásunkon az igaz a férjemmel, ennek kapcsán tettem is fel már itt egy kérdést, mi a véleményetek, de most meg már épp ez teszi be azt hiszem a zárást, ez a szituáció. Nem tudom mit vár el apám ettől a kirohanásától. S hogyan álljunk szóba ezután.
2018. ápr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De ha férjnél vagy, miért fogadsz el ajándékokat "ügyfelektől"?
2018. ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!