Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan álljak bosszút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Röviden: Excsajom(mostmár) lelépett egy másik pasival. Felhivtam a pasit 1x!!hogy megtudjam mi az valódi sztori. Tűrtem ahogy a szájára vesz ahogy szid és olyan szavakat használ rám amik amugy azonnali bekattanáshoz vezettek volna,és hasonló rágalmazó módon reagáltam volna, de igy legalább annyi infot szedtem ki belőle amennyire sose gondoltam volna. Ez a gyalázatos hangnem csorbát ejtett a büszkeségemen. Le..arom öket, megérdemlik egymást , nem is akarok jelentkezni egyik fél felé sem, de valahogy közvetve v közvetlenül revansot akarok venni a gyerektől. Telefonon letiltott azonnal a hivás után.

2018. ápr. 22. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha annyira nem érdekelne, akkor a bosszún se gondolkodnál. A büszkeségedet úgy védhetted volna meg, ha a pasit se hívod fel, mert most már inkább nevetség tárgya vagy. Ha szerinted egymásnak valók, akkor mit számít az igazság? Meg a bosszú. Le kell őket sz...ni. Ne hozd magad szégyenbe mégjobban
2018. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadultál a csajtól.
2018. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon gyerekesen viselkedsz! Miközben pedig a bosszút forralhatid, addig ők orrba-szájba szexelgetnek egymással, és le sem sz.rják, hogy te a világon vagy.

Jobban járjánl, ha lezárnád a múltad, és elkezdenél előre, a jövőbe nézni!

2018. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Neked lesz jobb ha nem törődsz vele, de ha nem bírod ki akkor férfi módjára csináld, egyenesen.Állj ki vele szemtől szemben, máskülönben csak alattomos lehetsz, mint ő.
2018. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egyetértek, ha revánsot akarsz venni, és ne foglalkozz azokkal, akik ezért oltogatnak, nőként átmentem hasonlón, aki soha nem volt ilyen helyzetben, úgysem érti, hogy ilyenkor mi dolgozik az emberben.

ez nem egyszerűen bosszú, hanem mivel méltánytalanságot szenvedtünk el, helyre akarjuk állítani az önbecsülésünket azzal, hogy kiállunk magunkért, hogy nem hagyjuk megalázni még jobban magunkat.



keresd meg a faszit, face to face, menj be a munkahelyére, közösségi térben nem merne jelenetet rendezni, de el sem kerülhetné veled a konfrontációt.


én amúgy azt csináltam, h. minél több közös ismerősnek el kezdtem terjeszteni, h. mekkora f... az illető és miket tett.


a megszégyenítésre ez a legjobb.


és amúgy nem, nem te vagy gyerekes,hanem, aki lenyúlta a nődet.

2018. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Bármit is teszel, élvezni fogja.


22/N

2018. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5.

1. hozzaszolo vagyok, es igenis NOKENT en is voltam ilyen helyzetben, tudom, h milyen erzes. Az exem 2 vasat tartott a tuzben. Engem es azt a masik not. A nonek azt mondta, h velem mar nincs egyutt, mikozben meg boven egyutt voltunk. Foggal korommel probaltam a no torkan lenyomni h higgye mar el, haverjainak mondtam, h mekkora surmo f@x a pasi, de en lettem a fo vicc, mert ha ennyire x@rnak gondoltam, akkor miert is kuzdok erte?! Szoval nem o volt a nevetseges, hanem en, ahogy harcoltam erte. Ha visszamehetbek az idoben, biztosan nem alaznam meg magam ezzel..

2018. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

1-es, félreérted a kérdezőt, pedig elég világosan leírta, hogy NEM AKARJA visszaszerezni a nőjét,hanem az őt ért megaláztatások miatt venne revánsot.


ez teljesen más, mint amiről te írsz.

2018. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Meg akarnád bosszulni, csak lealacsonyítanád magukat az ő szintjükre. Ha belegondolsz pazarlod az energiádat ezekre az emberekre már csak azzal, hogy ilyesmin gondolkozol. Még ezt sem érdemlik.

Lépj tovább, van tartásod, megérdemelsz egy nőt, aki nem fog átverni.

Karma meg majd visszaadja.

2018. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

karma, meg isten, meg fszom tudja... ilyenekre ne alapozz, kérdező.

az a biztos, amit megteszel ezzel magadért, a lila ködös dumákat meg hagyjuk.


hajrá

2018. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!