Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Már másodszor csal meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másodszor csal meg a párom. Ő még nem tudja, hogy én tudom. Mivel álljak rajta bosszút?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt megtette, akkor magától bevallotta, bár van egy sejtésem, hogy csak azért, mert amúgy is úgy állt a dolog, hogy lebukott volna. Akkor fél év különélés után megbocsátottam. Nem hoztam fel neki soha, megbeszéltük és le volt tudva, nem zsaroltam vele. Most megint megcsinálja. Én ezt nem tudom kibírni újra. Nem vagyok rosszakaró, de ezt az érzést nem tudom magamban tartani. Vissza tudnám csalni egy közeli barátjával, de őt inkább nem áldoznám fel a bosszúm oltárán. Ennél viszont nem jut eszembe jobb, egy akárki idegennel elmenni nem lenne elég jó. 27/N
2017. júl. 11. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Priviben várod a lehetséges jelölteket ?
2017. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 ha nem lennél fogyatékos, tudnád értelmezni az utolsó mondatomat.
2017. júl. 11. 20:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb bosszú, hogy elhagyod, és hidegen hagy, keresek egy fiút, akivel felhőtlen boldog életet élsz, bomba nő, boldog család, ő meg marad a ribikkel.

De oka van,hogy félrelép, sőt,hogy másodszorra is. Mert egyszer nem tud magának parancsolni, ok. De másodszorra is kockára teszi a kapcsolatot, akkor ott már valami van...

2017. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván én is rá érek, ha ez kell a lelkibékédhez, de a szakítás lehetősége nem vetődött fel benned, mint alternatíva ? Csak azért kérdem, mert bosszútállni olyanon tudsz akit érdekelsz. Az árulás meg szerintem pont azzal egyenértékű, hogy lexar téged nem ?

30/f

2017. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

1. már az első alkalomkor se kellett volna megbocsátanod neki, nem tetted meg, másodszor is megtette, megérdemelted, gratulálok!

2. a bosszú a kisgyerekek, éretlenek, gyávák fegyvere, nagyon kicsinyes viselkedés

3. le akarsz süllyedni az ő szintjére? te se leszel jobb tőle!!!!

2017. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
És az még nem merült fel, hogy a megcsalósdi és bosszúállósdi helyett akár szakíthatnál is vele és kereshetnél egy normálisabbat?
2017. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
1 vagyok. Akivel privizel bizonyos ideig az már nem vadidegen, persze poén volt amit nem kezeltél jól. Ezzel a közönségeskedő beszólásoddal csak azt bizonygatod hogy nem kellett túl jó csajnak feltűnnie ahhoz hogy a pasid szerszám a félrehordjon.
2017. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb pofon az lenne, ha stílusosan kiadnád az útját, és rá se hederítenél többet.
2017. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Legyen már tartásod. Szedd össze a cuccaidat amikor dolgozik, hagyd ott 1 szó nélkül, tiltsd le mindenhonnan, és soha többet ne lépj vele kapcsolatba semmilyen szinten. Miért pazarolod az időt gyerekes bosszúra? Képes lennél lefeküdni valakivel csak azért, hogy neki rossz legyen? Akkor te sem vagy semmivel jobb nála.
2017. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azzal kezded, hogy bosszú helyett csak fogod, közlöd vele, hogy tudsz mindenről és kiadod az útját. Bosszút ugyan nem álltál, de legalább a gerincedet megtartottad. Majd az élet megbosszulja másképp rajta, hidd el. Karma is a b.itch, ahogy szokták mondani :)
2017. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!