Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Voltatok már szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Voltatok már szerető státuszban házas nővel? Az ebből adódó tapasztalataitok érdekelnek. Női tapasztalat is jöhet, olyanoktól akiknek volt a férje mellett? Hogy volt a sztori és milyen volt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem nekem kellett eltartani. Este mindig hazament. A férje állítólag nem volt potens. Be akart vonni a családi életbe. Pl. nem tetszett neki, hogy nem mentem el hozzájuk a születésnapjára. Ezért szakítottam.
2018. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki eli a sajat kis eletet. Senki nem akarja a masik kapcsolatat szetrombolni. Heti egyszer talalkozas, szex, semmi egyebrol nem szol. Ha ugyesek vagytok, nincs lebukas.
2018. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12%
Én voltam már szerető, 22 éves nő vagyok. Jó volt, izgalmas, de elég volt, fél évig tartott. Egy idő után már nagyon rosszul éreztem magam, hogy ilyet csináltam. Most is, 2 év elteltével szörnyen érzem magam. Nem ajánlom.
2018. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
34%
Nem válasz a kérdésre, amit most leírok, de ha ezt a kérdést egy nő tette volna fel házas/párkapcsolatban lévő férfival kapcsolatban már orrba-szájba menne a "b*d*s k*rv*z*s"... Érdekes az is, hogy a kérdésben szereplő házas nő esetében semmi gondot nem jelent, hogy házas a viszony szempontjából. Tehát ő sem gáz, csak azok a nők a gázok - más kérdésekre adott válaszok alapján - , akiknek megtetszik egy férfi akiről később derül ki, hogy foglalt. Utóbbi nő nem lép semmit, nem nyomul, nem zaklat senkit, csak bevallja (legalább magának), hogy tetszik neki a foglalt pasi. Esetleg ide ír egy kérdést, lelkét könnyítve, hogy van-e valakinek valamilyen tanácsa/tapasztalata az ő helyzetére. Na ilyenkor borítékolható csak igazán a "b*d*s k*rv*z*s"! Ha egy házas "hölgy" házasságon kívüli viszonyt folytat/kezdeményez az OK teljesen! Elnézést, hogy eltértem a tárgytól :)
2018. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!