Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pár éve egy idős férfi ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve egy idős férfi ismerősöm kisegített pár százezer Ft kölcsönnel. Párom feltételezi, hogy én meg is csaltam őt ezzel az emberrel. Pedig ilyesmi nem történt! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerinte baráti, ismerősi szívjóságból, szeretetből nem ad valaki kölcsön több száz ezret.Nagyon bánt a dolog, mert akkoriban kicsúszott a lábam alól a talaj, pénzügyi gondjaim voltak, és valakitől kérnem kellett. Rendes szerződést kötöttünk, lepapíroztuk, megjelölve a határidőt a pénz visszafizetésére, ami részemről meg is történt, rendeztem a tartozásom. De a párom nem hisz nekem, hogy én nem feküdtem le az emberrel. Mi a véleményetek?
2018. ápr. 23. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gyökér.


Én barátnőmnek adtam kölcsön 1 millió forintot pedig ez nekem lakásra kellett volna (legnagyobb szívás közepén el kellett temetnie az édesanyját) és szintén szerződést írtunk. Aki szerint nem lehet megkönyörülni egy emberen pénzzel pusztán jó szándékból, valószínűleg ott hagy majd téged is a bajban, mert nem dugsz vele.


Dobnám a francba.

N

2018. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy idiota. Nem ajandekba adta, hanem visszafizetted.

Amugy meg ha lefekudtel volna vele akkor mi van? Nem jartatok meg a baratoddal.

2018. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos az ilyen fickókkal nem tudsz csinálni semmit... betegesen féltékeny szerintem. Rosszabb,mint az alkoholizmus.
2018. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de, már rég együtt voltunk a párommal, mikor ez történt.
2018. ápr. 23. 08:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem a pasidtól kértèl pènzt?
2018. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert ő nem tudott volna annyi pénzt adni. Akkor épp nem volt neki sem jó a helyzete
2018. ápr. 23. 10:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet sérti az egóját az, hogy ő nem tudott segíteni neked.
2018. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes gondolkodása van. Nem gondolja, hogy ha lefeküdtél volna az idős férfival, akkor nem írtatok volna róla papírt és vissza sem kellett volna fizetned?


Másrészt baromira sértő is Rád nézve, mert kvázi ezzel lek..vázott téged. Én elmagyaráznám neki a helydben, hogy ez mennyire sértő, aztán ha nem tér jobb belátásra lehet, hogy szakitanék vele.

2018. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ez akkor nem volt probléma mikor kölcsön kaptál?
2018. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem gondolja, hogy ha lefeküdtél volna az idős férfival, akkor nem írtatok volna róla papírt és vissza sem kellett volna fizetned?"


Hahh! Legtutibb alibi.

2018. ápr. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!