Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős férfi - szerető viszony....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi - szerető viszony. Belebonyolódtam. Nem tudom hogyan tovább. Kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

Előre kérném azokat, akiknek ezt nem veszi be a gyomruk (amit teljes mértékben megértek!) lapozzanak tovább.

Bírom a kritikát (és jelen esetben teljesen jogos, ha valaki azzal illet), de most erre van szükségem a legkevésbé.


Hosszú lesz, aki nem szeretne olvasni….


A történet a következő..

Adott egy nős férfi, akivel úgymond szeretői viszonyba kerültem és ez hosszabb ideje tart.

A megismerkedésünk helyszíne nem lényeges. Én eleinte nagyon tartottam ettől az embertől, mert nem tudtam, hogy mit akar tőlem, de végtelenül kedves volt, érdeklődött, hogy mi van velem, így kezdtünk el beszélgetni, feloldódtam. Viszonylag ritkán futottunk össze és nem is hosszú időkre, de azt végig beszéltünk. Így kezdtük el megismerni egymást.


Elmondta, hogy házas (akkor még nem voltak házasok 1 éve se), gyereke fog születni a feleségétől. A kapcsolatuk nem túl fényes, az asszony nagyon féltékeny és hisztérikus, többször meg is csalta már a felesége, volt, hogy szét is költöztek a házasságuk előtt, de annak is békülés lett a vége. Soha nem hazudott, mindig az igazságot mondta. Én ezt felfogtam, jó volt vele beszélgetni, megértettük egymást.


Aztán ez fokozódott, többször összefutottunk, volt, hogy megbeszéltük előre, hogy merre lesz stb. A szimpátia meg volt, nem voltunk közömbösek egymás számára, rengeteget beszélgettünk, minden féle témáról. Ő próbált közeledni, én nem hagytam, megértette, de nem adta fel. Soha nem nyomult, mindig az én érdekeimet nézte. Sokszor volt padlón az otthoniak miatt, akkor úgymond „vigasztaltam”. Közben megszületett a kislánya, boldog volt, továbbra is tartottuk a kapcsolatot, amikor úgy alakult találkoztunk is. A házassága nem javult, sőt.


Eltelt egy év.. közelebb kerültünk egymáshoz, már majdhogynem természetesnek vettük, hogy vagyunk egymásnak. Az érzések fokozódtak köztünk. Telefonszámot cseréltünk (igen, 1 év után), néha küldtünk 1-1 sms-t egymásnak. Én nem kerestem őt, mindig ő írt. Nem akartam, hogy bármi gondja legyen belőle.

Egyre több időt töltöttünk együtt, kerestük a lehetőségeket, ő tovább is lépett volna velem kapcsolatban, de én tartottam ettől az egésztől, hiszen mégis csak egy házas emberről van szó (igen tudom, már réges rég ki kellett volna szállni az egészből és nem belebonyolódni…..).

Míg nem, egyik este arra ment haza, hogy az asszony elköltözött, egy másik pasihoz. Közben továbbra is zaklatta a férjét, hogy megfogja bánni, soha nem szabadul meg tőle, tönkre fogja tenni az életét stb. A gyereket nem akarta odaadni neki, de ha olyanja volt elvitte hozzá, mondván, hogy nem ér rá vele foglalkozni. Utána pénzt követelt, amit kapott is a gyerek. Természetesen nem volt elég neki…

Aztán csendesedni látszódott ez az egész, 2 hetente láthatta a kislányt hétvégén, normálisnak tűnt a helyzet, bár törvényesen nem váltak el, de nyugi volt.


Eközben, hát… én lefeküdtem a férfivel. Szinte minden időt együtt töltöttünk. Eljártunk ide oda, voltak közös programjaink, jól éreztük magunkat.

Majd úgy derült égből villámcsapásként visszatért a színre a nő, hogy a pasi kidobta és nincs hova mennie, gyerekkel nem mehet az utcára. Visszaköltözött a férjhez.

Itt eléggé magamba zuhantam, hiába tudtam valahol mélyen, hogy ez nem egy normális „kapcsolat”, és nem tarthat örökké, akkor is szíven szúrt.

Itt egy jó hónapig nem nagyon beszéltünk, ő érdeklődött felőlem, de meg volt a feszültség köztünk, hogy valami megváltozott…

Aztán kikecmeregtem ebből, ha tudtunk találkoztunk és úgymond visszarázódtunk a régi kerékvágásba, újból volt köztünk intimitás stb.


A kapcsolat végig/továbbra is titokban zajlódott, tehát ugyan úgy a szeretője voltam. Tudom, hogy hibás vagyok, de egyszerűen nem tudtam kiszállni. Több, mint 2 éve tartott már.

Azóta már eltelt egy újabb év, amiben most is vagyunk. Összejárunk. A férfi ugyan úgy szeretget, többször keres, hív, érdeklődik. Rengeteget telefonálunk. Mindent meg tudunk beszélni egymással. A feleségéről ritkán esik szó, én nem kérdezgetem, ha valamit mond, azt magától.

Többször ki akartam már lépni, mondtam is neki, hogy én ebbe bele fogok őrülni (mégjobban), de ő kéri, hogy ne adjam fel, de megértené ha mégis, azt mondja tisztában van vele, hogy miatta van ez így. Akárhányszor felmerül ez, hogy én befejezem, szomorú, és ezt nem bírom nézni, hiszem majd’ meg halok érte. Mindig mondja, hogy ő is azt érzi amit én, és egyszer valóra fog válni, csak ki kell várni, de ő is reméli, hogy nem sokára… Tervez velem. Őszinte mindig, azt is megmondja ami nem kellemes számomra, sosem kertel.


Próbáltam kerülni, nem beszélni vele napokig, de egyszerűen annyira hiányzik, hogy szenvedek, pedig tudom, hogy ez nem helyes. Hiába ismerkedtem, szinte sehova nem jutottam, mert ott van Ő, akibe fülig szerelmes vagyok és képtelen vagyok máshoz úgy viszonyulni.

Megkértem már őt is, hogy ne keressen. Elfogadta, de láttam rajta, hogy rosszul esik neki. Nem bírta ki és üzent, és én pontosan ezt vártam a nap minden percében, hogy mikor keres már.


Nem tudom mi tévő legyek. Annyira jó vele. Már alig van köztünk szex.. inkább csak összebújunk, mert egyszerűen undorodok magamtól, hogy ezt teszem. De ő csak szeretget, simogat, őrül ha velem lehet… imádom ezeket a lopott órákat, de egyben szomorú is vagyok.

Hiába él rossz házasságban, csak az asszony mellé fekszik le éjszakánként, és ez a normális, jobban mondva akkor lenne az, ha én nem lennék a képben. Tönkretettem egy családot és nem tudok elszámolni a lelkiismeretemmel. Éjszakánként nem alszok, őt akarom, várom, hogy hívjon, vagy találkozzunk, közben őrlődök. Akarom Őt. Szeretem Őt. Mindig mondta nekem, hogy imádlak, vagy épp becézgetett… de ennek nem tulajdonítottam úgymond jelentőséget.. és úgy egy 2 hónapja, ki ki szalad a száján, hogy „Úgy szeretlek, ahogy vagy… Szeretlek én téged, hidd el”.. Utána meg totál zavarban van… Az utolsó találkozásunk alkalmával is mondta, hogy „imádlak”… majd sóhajt egyet és mondja, hogy „Szeretlek”..


Szerintetek tényleg van rá esély, hogy belém szeretett?

Vagy csak játszik velem, de azt is ennyire jól….? Tudom, hogy naív vagyok, biztos többet látok a dolgokba, de annyi apró jel van, amit már nem tudok hova tenni.

Persze most jöhet az, ha annyira szeretne, akkor elválna, de akkor is…


Volt már valaki ilyen helyzetben, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Egyszerűen nem tudom, hogyan csináljam, már teljesen belebetegszem, hogy nincs velem.

Soha nem figyelt még rám senki ennyire. Ő tényleg az én érdekeimet nézni és nem azt, hogy neki jó legyen. Bízik bennem, pedig annyiszor keresztbe tehettem volna már neki.. de sosem fogok!

Egy gerinctelen és olcsó r.b@ncnak tűnhetek.... Pedig senkit nem csaltam meg.. ebbe is csak úgy beleúsztam, persze nem mentség, tudom.


Azt sem tudom, hogy mit várok ettől a kapcsolattól, hisz csak leépít, és „elvesztem” az éveimet, pedig fiatal vagyok, ő idősebb tőlem 13 évvel. A kor nem zavar se engem, se őt. A felesége is jóval fiatalabb, mint ő.


Nekünk nem lehet közös jövőnk. Igaz? :(

Várjak, amíg bírok, nagy eséllyel eredménytelenül és fogadjam el, hogy egy örök vesztes/második vagyok?


2018. ápr. 6. 12:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenkor szoktak a nők besokallni, falhoz állítani a pasit, és döntést hozatni vele. Tedd ezt, vagy így marad az életed végéig.

Kitartás!

2018. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
"Ő tényleg az én érdekeimet nézni és nem azt, hogy neki jó legyen." - ez az amit te akarsz hinni a neked elhintett szeretetmorzsakbol, amiket azert hinteget neked, hogy meglegyen a menekulo punci a szar kapcsolatabol, ahonnan soha a budos eletbe nem fog kilepni, mert a nojevel egyutt siman elmehetnenek egy jo par szaz ezres terapiara kikezeltetni ezt a kapcsolatfuggoseget, ami nekik van. A pasas beteg. Soha nem lesz kepes egeszseges kapcsolatot kialakitani sem veled, sem massal. Ha varsz meg 10 evet, az lesz a legnagyobb "jutalom", hogy atrak a felesege helyebe, es melletted fog onnantol kezdve 10x evvel fiatalabb puncikat televerni, mert akkor epp eloled fog menekulni.
2018. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy emiatt a férfi miatt elpazaroltál jó pár évet az életedből. Tényleg nem értem mire jó ez. Ha már nem is szereti úgí a feleségét, akkor sem megyke bele semmilyen kapcsolatba vele, hogy nem váltak el rendesen. Ha a feleségét így lecseréli, akkor majd téges is le fog majd pár év múlva fiatalabbra. Ennyi év alatt találhattál volna egy rendes pasit.


22/L

2018. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nekem nem egyértelmű csak h őszerinte itt mire kell várni? Tapsra? Csodára?
2018. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Tudod Te mit kellene tenned. Csak nincs erőd/ bátorságod megtenni. Használd a józan eszed. Vacak a pasas házassága, de azért egy gyereket csak összehoztak. Gondolom azt a gyereket sem a gólya hozta. A várandós felesége mellett mást szédít. Szerinted így viselkedik egy korrekt férfi? Miből gondolod, hogy Veled nem tenné meg ugyanezt? 2 éve hülyít téged. Szerinted ennyi idő nem elég egy válásra?Ha Téged akarna, Veled lenne. Nem titokban, hanem rendesen. Gondold át, hogy Te a pasit szereted, vagy ezt a romamtikus, tilos, izgalmas, bűnös helyzetet? Csak rajtad múlik, meddig szenvedsz.
2018. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%

Rendesen meg vagy vezetve, az az igazság. Hiába áltatod magad, ti soha nem lesztek teljesen együtt.

Sok ilyen van, ahol 8-10 évig is hitegeti a férj a szeretőt, az meg vár a csodára, aztán 40 évesen marad végképp egyedül, amikor már nincs esélye saját családra.

Ezt akarod?

Egyetlen dologba gondolj bele: Ő!! kereste úgy a társaságod, hogy friss házas és a neje terhes. Ótákat töltött veled napi szinten, a családja helyett. Szerinted ok nélkül volt féltékeny és dühös a felesége?

Egy ennyire sz.ar házassághoz kell egy ennyire sz.ar férj is. Ezt kívülállóként mindenki látja, csak te vagy belezúgva, és idealizálod.

2018. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lehet, ne sértődj meg ezekért:


"de ő kéri, hogy ne adjam fel, " ne haragudj itt felröhögtem. Mit? Mit ne adj fel? Komolyan mintha ő egy külső szemlélő lenne és nem rajta múlna.


"Mindig mondja, hogy ő is azt érzi amit én, és egyszer valóra fog válni, csak ki kell várni, de ő is reméli, hogy nem sokára" - ezen is bocsi. Mire kell várni? De most őszintén? Tapsra, sült galambra?


"Szeretlek én téged, hidd el” - megdugni....


Szóval: ha egy férfi szeret, akkor veled akar lenni. Akkor nem fogja érdekelni senki és semmi. Akkor egy perc alatt beadja a válópert és már nálad is van.


Ő évek óta nem teszi meg. Nem is fogja. Ingyen dug fiatal puncit. Több nem is kell neki. Azt mondja szeret. Még jó hogy. Nem hülye. Őszintén, ha azt mondaná, hogy nekem jó életem de néha jó belédüríteni a táramat, megtehetné továbbra is?


Ne vesztegesd el az életedet. Annyi helyes, normális fiatal srác van, aki tényleg veled lenne, téged akarna és valójában szeretne.


31N

2018. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a hazassagot nem te tetted tonkre hanem alapbol halott volt szoval ezert (se hibaztasd) magad. Haaaat en vagyok az aki szeretot tart es h oszinte legyek ez a pasi nem ugy nez ki mint aki valni keszul, pedig neki ugy tunik h minden oka meglenne ra. Magyarul ha a no mar elment egyszer, siman kivasarolhatnak egymast a hazbol ez a gyerek miatt maradok ez total csak kifogas:-)


En is szeretem a szeretomet, imadok vele lenni, tobb mint szex de a hazassagombol kilepni nem jut eszembe mert szeretem a ferjem. Nalam van egy rendezett hazassag ergo ertheto h nem lepek ki, de nala?


Nezd, en nem ketlem h szeret de az abszolut kizart h szerelmes mint ahogy az is h lat benned perspektivat. Ez ugyanaz mint nalam, ha annyira szerelmes lennek a szeretombe es latnek benne perspektivat kozos jovot mar leptem rola.


A szeretet erdekes dolog hazasparok kozott, egy kivullalonak ugy tunik neha h ket embert csak a gyerek meg a hitel tart ossze, de a helyzet az h ezek az emberek szeretik egymast. Nem ugy mint a szeretojuket, hanem melyen, olyan “minden hulyesege” ellenere, csak neha besokallnak es van aki ilyenkor keres szeretot.


Szoval persze van olyan aki a szeretoert valik az akinek telleg rossz a hazassaga, es ugyan a pasid elmondasa alapjan az ove katasztrofalis-megis szeretik a not. Nyilvan ezt nem fogja neked bevallani, de ha nem szeretne egyaltalan mar reg elhuzott volna a gyerek kerdest haz kerdest siman meg lehet oldani Szal ez mind kifogas a masik kvazi atverese.


A vilagon senki nem a szeretoje erdekeit nezi, em is szeretem a szeretomet de en a sajat erdekeimre fokuszalok-nyiltan. Szoval tanacs nincs nem hiszem h valaha elvalik-vagy ha igen, akkor nem erted (ne vedd sertesnek)

2018. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%
Vagy döntésre kényszeríted, vagy soha nem lesz változás, te pedig felőrlődsz.
2018. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
28%

Nem olvastam el mert nem meltatsz ra.

De ha nos akkor hagyd, keress mast. Ha nem megy igy jartal.

2018. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!