Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha együtt éltek a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek a párotokkal, de másokkal ismerkedtek, hogyan oldjátok meg lebukás nélkül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor a megcsaló fél nem szeretőt tart csak szexre, nem is egyéjszakás kalandokat keres. Hanem új kapcsolat reményében elkezd ismerkedni valakivel, de amíg az nem biztos addig a régit sem hagyja ott. Ugye ilyen esetben, nemcsak a párunk elől kell titkolni a randikat, hanem az új fél elől is a helyzetet. Mikor tudtok eljárni randizni? Ha nincs otthon a párotok, vagy azt hazudjátok hogy baráti társasággal mentek el? És a randipartner elől hogyan titkoljátok az első pár hétben, hogy hol és kivel éltek?
2018. ápr. 27. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem hazudni kell, és minden percet ki kell használni, ha nincs otthon.


És természetesen nem szabad gyanús nyomokat hagyni. A szerető elől nem feltétlenül kell titkolni, hogy van valaki, mert érdekes módon, az jobban tudja értékelni az őszinteséget néha szerintem, mint az, akivel párkapcsolatban van az ember. Fontos azonban, hogy ha komolyan érzünk a szerető iránt, emeljük a dolgot vele magasabb szintre, és amilyen gyorsan csak lehet, annyira dobjuk ki azt, akivel jelenleg hivatalosan együtt vagyunk!

2018. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem könnyebb szakítani, mint bujkálni?
2018. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Miért akarnék ilyet csinálni?

Ha még szeretem a párom, minek akarnék mást keresni?

Ha már nem szeretem a párom, minek akarnék vele még kapcsolatban lenni?

Ennek mi értelme? :D

(Most komolyan, még ha félretesszük a gerincesség-becsület témát, akkor is ez a legértelmetlenebb baromság amit láttam hosszú ideje - pedig itt aztán erős a mezőny :D )

Elmagyaráznád? Halál komolyan érdekelne, hogy ez mire jó :D

2018. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy, mivel ez egy igen patkány és jellemtelen lépés volna. Ha új párt keresel, szakíts az előzővel.
2018. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenektől mentsen meg a sors. Én sem értem minek vagy olyannal aki mellett újat keresel. És a párod nyugodtan éli életét és azt hiszi minden ok. Ha meg nem jön össze az újjal egy pár randi meg numera után akkor simán befekszel a párodhoz az ágyba és megy tovább a szerelem? És idővel jön a következő új, hátha most bejön. Nem semmi. Vagy a párod tart el és ezért csak akkor lépsz le ha új szponzort tálaltál?
2018. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A barátom pont az az ember aki meg is érdemli, hogy ezt tegyem vele. Nagyon szerelmes voltam, boldog hogy megtaláltam a nagy őt, a családom is szerette őt és örültek a boldogságunknak. Azt terveztem hogy ebből házasság és gyerekek lesznek, és persze azt hittem ő is így gondolja, mert mindig mondogatta. Aztán egy nap elmondott mindent, az a nap olyan volt mintha egy tündérmesében éltem volna, és arra ébrednék, hogy egy nagy kést szúrnak a szívembe. Kiderült hogy fél évig hazudozott egy engem is érintő dologról, hogy a családja utál, és folyton ellenem hangolják, azt mondta hogy én semmiben nem felelek meg neki, eszébe se jutott soha hogy mondjuk feleségül vegyen, nem az a nő vagyok akit ő keres. De a legjobb hogy a kérdésre a válasz hogy akkor miért van velem 1 éve? Mert úgy volt vele, hogy úgyse tolonganak érte a nők, jó leszek én neki egy darabig, jobb a biztos szex mint a magány, meg amúgy is unalmas az élet egyedül. És mindezt képes volt a szemembe mondani amit leírtam. Ezek után, életemben először megnéztem a telefonját, és ott is ilyen beszélgetéseket találtam még hónapokkal ezelőttről. A barátainak írta, hogy milyen szar velem, ezt sem csinálom jól meg azt sem, nem bír elviselni, milyen hülye vagyok, az exe mennyire más volt. És én semmit nem sejtettem ebből, fülig szerelmes voltam, és azt hittem hogy ő is szeret, amit ő ki is használt. Képes volt eljátszani egy szerepet ennyi időn át. Több hétig veszekedtünk emiatt, de kérlelt hogy ne hagyjam el. Én szívem szerint mentem volna, akkorát csalódtam hogy ránézni is fáj. De aztán átgondoltam lassan, és hülye lennék hazaköltözni a szüleimhez, mikor nála szép helyen élek, megvan mindenünk, amit én a fizetésemből nem tudnék biztosítani egyedül. Ő csak érdekből volt velem végig, én ezután leszek vele érdekből, ott fogom kihasználni, és megalázni ahol csak tudom. Semmilyen tiszteletet nem érzek már iránta. Ő meg hadd higgye azt, hogy még mindig szerelmes vagyok belé, azért maradok vele.
2018. ápr. 27. 15:56
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Megérdemlitek egymást lol
2018. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nagyon körültekintőnek kell lenni, főleg a már meglévővel. Ne legyenek gyanús késői telefonok, üzenetek. Mindent egyből törölni kell. Ha dugdosod a telefont, mindenhova magaddal viszed, az nagyon gyanús. Ha eddig havonta egyszer borotváltad a gyíkot, most meg egyfolytában, az bizony gyanús. Ha azt mondod tulorázol, de amikor hazaérsz és árad belőled a parfüm szag, mert ugye randira anélkül nem illik érkezni, na az megint gyanús.

Top indokok késői hazaérkezésre:

- előléptetnek, ezért az új pozira fel kel készülni ( túlóra )

-kondiba mész

-az h barátokkal mész valahová, csak akkor jó, ha a meglévőd nem ismeri akikkel mondod hogy mész. Máskülönben van bukási lehetőség, mert ha találkoznak és szóba jön, nem mindig kapcsolnak, hogy mit kell mondani.

2018. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lifeishard ***** válasza:
91%

Kérdező!


Átérzem a fájdalmadat, a haragod, de ha így teszel, mint ahogy mondod, nem leszel jobb nála, sőt... Ha összejön a terved, még abból is profitálhat, hiszen "jogosan" leszel számító lotyó, akinél jobb volt az exe... Ellenben, ha megmondod neki, hogy undorító, gerinctelen dolog, amit művelt, férfihoz méltatlan, és neked férfi kell, emelt fővel távozhatsz. Ártani úgy is tudsz, hogy a tartásod megőrzöd, a kezed tiszta marad.

32/F

2018. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ez így történt, valóban megérdemelne egy megalázást. De azt gondolom a bosszú sosem kifizetődő. Lehet, hohy te magad dőlsz majd bele, őróla.meg majd lepereg az egész. Sokkal jobb tiszta lappal kezdeni valakivel. Azért ha belegondolsz, ok, a mostani párod megérdemelné, de a leendő párod is, hogy ilyen módon jöjj vele össze? Ezzel megaláznád azt is, akit nem kéne. És ha lebuksz és elveszíted? Nem biztos, hogy be fogja venni a gyomra, hogy te csak bosszúból vagy meg a régivel, és nem voltál őszinte.

Azert így, hogy együtt éltek nagyon nehéz lenne összeegyeztetni egy másik kapcsolatot is, nem éri meg a sok feszkó, meg hogy kockáztasd az újat.

Ne süllyedj le arra a szintre, amit magad is megvetsz. Ott es akkor csomagolnod kellett volna, és emelt fővel távozni. De meg mindig megteheted. Akár úgy is, hogy amíg dolgozik vagy nincs otthon, csomagolsz és "se puszi se pá" lelépsz. Számot változtatsz, ne tudjon elérni. Az is nagy arcon csapás tud lenni, hogy haza megy és nem tudja mi van. Aztán ha később beszéltek mondhatod, hogy van már más, nem kell, hogy igaz legyen.

2018. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!