Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha átvertem két lányt, várható...

Ha átvertem két lányt, várható hogy keresztbe tesznek nekem a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet. Szerelemféltés, bizalmatlanság, harmadik fél stb stb. Most a két lány tud egymásról, természetesen mindketten fújnak rám, és akivel jártam ma dobott is.

Nem szándékozom velük többet beszélni.

Viszont gyerekes húzásnak tartanám facebookrol kitörölni őket. Ha viszont maradnak, attól félek, hogy esetleg keresztbe tennének a további esetlegesen kialakuló kapcsolatomba, már ha egyáltalán lesznek mostanában.


Hogyan tudnám érettként kezelni a dolgokat? (hamár eddig ez nemigen jött össze)



2013. szept. 12. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem óvakodj éjelente az utcákon.
2013. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sokkal inkább félnék attol, ha pl 1 hónap múlva kikerül, hogy kapcsolatban vagyok valakivel, vagy megsejtik kivel kavarok, szépen keresztbetesznek nekem a csajnál, és elmondanak ezt azt..:/
2013. szept. 12. 22:26
 3/5 anonim válasza:

akkor elmondod a lánynak, akivel összejönni készülsz, hogy volt ez a kapcsolatod, nem működött, mással kezdtél és sok sértődés és félreértés lett belőle.

és következőleg igyekezz olyan választani, akivel tudsz másként bánni, mert tényleg nem szép az ilyesmi.

de ha igyekszel jobb ember lenni, akkor azért nem is a világ tragédiája.

2013. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszere két lányt szédítettél, ne csodálkozz, ha legalább az egyik bosszút áll rajtad. Attól függ mit csináltál, lehet, hogy annyira pipa, hogy elfelejt, és kitöröl az életéből, vagy az is lehet, hogy úgy kitolnak veled, hogy nem felejted el soha. Attól függ mlyen lányok. De felesleges letörölni, mert akkor nevetni fognak, hogy milyen kis gyerekes vagy és félsz tőlük. Úgyhogy hanyagold.
2013. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a lányok helyében én tudnám mit kellene tennem...

Persze bosszút állni is tudni kell.

ha szerencséd lesz,nem lesz annyi eszük hogyan és miként lehetséges.

anno engem is megaláztak és örökre elintéztem a sorsát az illetőnek úgy,hogy nem is tudja,hogy nekem köszönheti...

2013. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!