Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megromlott, elhidegült házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott, elhidegült házasságban sem bocsátható meg a megcsalás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kérdésemet olvasván sokaknak kinyílik a bicska a zsebében,de a kérdés komoly.A férjemmel évek óta 1 párt alkotunk.Fizikálisan még SOHA nem csaltam meg,viszont gondolatban rengetegszer.Amúgy is ábrándozó típus vagyok,de gondolatban úgy élek mintha nem is tartoznék a férjemhez.Vad,erotikus álmaim vannak.Általában 1 férfivel,de néhány havonta szokott változni az adott személy.A lényeg,hogy elképzelem a másik emberrel hogy milyen az élet,milyen a szex.Hatalmas szeretkezések zajlanak gondolatban erdőn,mezőn,vízparton és mindenütt képekben.Ezek a gondolatok a férjemmel való szex közben is előjönnek.Úgy érzem magam,mintha a képzeletbeli partneremmel lennék.Nem akarom ezt a férjem tudtára hozni,mert amúgy is sok a feszkó köztünk és totál hülyének nézne.Tudom,most sokan azt fogják írni hogy "válj el,ne hülyítsd", stb. szöveg,de higgyétek el hogy ez nem olyan könnyű.Eleve közös az ingatlanunk stb. Ahhoz pénz kellene hogy elhagyjam. Igaz sokan mondják hogy "régen is leéltek 1 életet együtt" stb,viszont arról sokan megfeledkeznek hogy sok helyen szégyen a válás.Falun máig annak számít.Sok nő viszont csak tűr,tűr ,tűr és szerintem ez nem normális.Hiába a női egyenjogúság, sok helyen még mindig a férfia domináns már csak azzal is hogy jóval többet keres mint a nő.Ha pedig egy házasság rossz és nem tudnak a felek külön menni,akkor nagyon nagy szégyen a szerető tartás?

2016. ápr. 11. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

:-DDDDDDDD

édes vagy

de tuti h a pasid is gondol más csajra nőre közben :-D

szal szerintem nem gáz ha nem a férjeddel vagy szex közben

ha neked úgy élvezetesebb akkor hajrá


a szerető más kérdés

ott el kell számolnod a lelkiismereteddel is nem csak azzal h egy álom van

a fizikai kontaktus sok érzelmemmel adott esetben

ezt nehéz átlépni sokaknak

2016. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzet áll fent, akkor hozd fel neki a nyitott házasság verziót. Együtt is vagytok, meg mással is. Lehet morbid helyzet ez, de ha nem tudsz/akarsz elválni, de így ki tudod élni a fantáziád. Vagy újítsatok a férjeddel.


Mondjuk ehhez jó lenne tudni, hogy a férjed hogy áll kettőtök kapcsolatához. Neki is vannak-e ilyen vágyai stb.

2016. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az még önmagában nem rossz, hogy időnként valaki gondolatban elkalandozik.

De nálad szerintem nem erről van szó, hanem rossz a férjeddel és így próbálod elviselhetőbbé tenni.

Ha tényleg annyira rossz vele, akkor tényleg a válás megoldás.

Ha olyan a probléma, ami megoldható és szereted és szeretnél tenni ezért a kapcsolatért, akkor tegyétek jobbá.

Inkább szegényebben élnék, mint olyan férfival, akit nem tudok elviselni.

Ha falun élsz, akkor tuti hamar kiderül a szerető és akkor nem csak házasságodnak lesz vége, hanem a jó hírednek is.

2016. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) az az igazság, hogy mint férfi nagyon tetszik (ideálom),az ágyban is jól teljesít, viszont a stílusa olyannyira kiábrándító, hogy sokszor ordítani tudnék a fájdalomtól.A nyitott házasság dolgot is már felvetettem neki,de ő egy konzervatív ember,elég konzervatív családba nőtt fel és neki nem normális ez a dolog.Szerinte elmeháborodott,beteg ember az aki nyitott házasságban él.Bár úgy vettem észre,hogy a szülei által belenevelt társadalmi normáknak akar megfelelni.Olyan közegbe nőtt fel,ahol számít hogy a szomszéd mit mond,gondol,beszél stb, így ő úgy él ami társadalmi szinten "normális".Nem egyszer bunkón beszól hogy hogy nézek ki,mozogjak már.Többször mondtam hogy jó,elmegyek konditerembe,mert kell a társasági élet.Erre a válasza: felesleges költekezés,itthon tornásszál a youtubon stb.Tehát neki kellene egy szexi feleség, de ha már költeni kell...áhh azt már nem.Sajnálja a fodrászt,kozmetikust úgy hogy én fizetem.Lehord hogy feleslegesen költekezek.Többször beszól hogy "neked már úgyis mindegy,a kutyának sem kellesz" pl-ha kisminkelem magam akkor ilyen megjegyzést tesz.De mondott már olyat is, hogyha ő nem vett volna feleségül akkor még mindig savanyodnék,mert senkinek sem kellenék.Többször leültem már vele beszélni,de fel sem fogja hogy nekem mennyire fájnak a beszólogatásai.Így csoda hogy kiábrándulok belőle? Az, hogy ő más nőkről áradozik-e azt nem tudom.Meg szokta jegyezni hogy xy jól néz ki,de én ebből nem csinálok nagy ügyet.A sírig tartó szerelemben nem hiszek,viszont már ott tartok hogy a szeretetben sem :( sokan mondják hogy szerelem után jön a szeretet.Igen ám,de ezek a beszólások nálam robbantanak.Tiszta világháborús hangulatom van ettől.
2016. ápr. 11. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kérdés, hogy megcsald-e, vagy sem, hanem hogy neked ez elég lenne-e... és hidd el, nem lenne elég. Mert ha lenne egy olyan férfi, aki mellett nőnek érzed magad, akkor még inkább szenvednél a házasságodban, rájönnél, hogy milyen is lehetNE az életed... és hogy nem olyan.

Minden helyzetből van kiút, csak nem könnyű. Viszont ha ennyit nem teszel meg magadért, akkor mégis mitől lenne jobb az életed?

2016. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na így már mindjárt más, amit a férjed csinál, az nagyon durva. De erre akkor sem az a megoldás, hogy megcsalod. Válj el a francba.
2016. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia ez egy ördögi kör és ha nem lépsz ki belőle akkor bizony néhány szexi órán kívül semmid sem marad menj válj el keress új párt nehéz az újra kezdés és a férjed sem fogja megkönnyíteni neked..De már bölcsebben okosabban egy jobb párkapcsolat vár rád...
2016. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam fentebb csak gondolatban csaltam meg.Próbálok neki is megfelelni,de elsősorban magamnak akarok.Nehéz helyzet ez és nem vagyok válás párti.Viszont kíváncsi vagyok mi lesz a jövőnkkel?!Lesz ez jobb is vagy csak rosszabb?
2016. ápr. 11. 22:59
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Sok mindenről nem írtál, ami a korrekt válaszadáshoz fontos lenne.

Például, hogy vannak e gyerekeitek? ... mert akkor már én például másképp válaszolnék.

Nem hiszem, hogy egy rossz házasság - ami már fiatalon is pocsék - az idővel megjavul, ha a felek nem tesznek a jobbítás érdekében semmit, hanem csak panaszkodnak.

Vannak akik azt választják, hogy beletörnek és társasmagányban elmorzsolgatják az életüket, aminél rosszabb dolgot nehéz elképzelni.

Nem hiszem, hogy egy házat nem lehet eladni és az életet újrakezdeni ha ezt akarnád,... de szerintem te nem akarod.

Ezért azt javasolnám, hogy fordíts nagyobb figyelmet a külsődre, változtass a stílusodon!

Ne legyél gumicsizmás, melegítős, zsíros arcú, elhanyagolt, elhízott parasztasszony, akinek még a szövege is unalmas. Biztos nem így néztél ki, amikor összeházasodtatok.

Anélkül, hogy ezt a férjeddel megbeszélnéd, szépen, minden különösebb felhajtás nélkül tegyél azért, hogy rút kiskacsából, gyönyörű hattyú váljon belőled.

Ez tényleg megoldható egy életmódváltással otthoni körülmények között is, nem kell hozzá konditerem, csak elhatározás.

A szeretőt nem tartom jó ötletnek, abból csak rosszul kerülhetsz ki. Vagy mert előbb-utóbb ronggyá válsz mindenki szemében, vagy mert úgy belebonyolódsz érzelmileg egy zavaros kapcsolatba, hogy csak sérülni fogsz.

Vagy mindkettő együtt!

Egyébként felvilágosítanálak, hogy már falun sem szégyen a válás, megalapozott esetben.

Ez csak egy kifogás részedről.Tudom, mert én is falun élek!

Azt azért a figyelmedbe ajánlanám, hogy egy kapcsolat megromlásában mindkét fél a ludas.

Dolgozz rajta, ha fontos a házasságod, ha nem, akkor lépj tovább, ne tehetetlenkedj!

Bármelyiket választod, mindketten csak jobban járhattok. Sok sikert!

2016. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Városban élünk és van egy óvodás gyermekünk.Nem vagyok gumicsizmás,igénytelen parasztasszony és soha nem is voltam.A férjem származik faluról,én városi vagyok.Konditerembe nem járok,de tornászom és futni járok hetente 3x.A megjelenésem egyszerű,de tiszta és soha nem voltam igénytelen.Természetesség híve vagyok,de sminkelem magam diszkréten,de van mikor erősebben.Alkalom függő.A szülés óta pár kiló rajtam maradt (2-3kg),de soha nem voltam 60 kg-nál több.Nem tudom hogy még mit kellene válztoztatni magamon amikor elégedett vagyok a külsőmmel.Arról nem thetek hogy nincs focilabda nagyságú mellem és nem is vágyom rá.Amolyan "tinilányos" külsőm van,ha nincs rajtam smink olyan lányos arcom van hogy még 20-nak sem néznek.Jó multkoriban is elkérték a személyimet a boltban amikor vettem 1 üveg bort.Hát elég vicces sztori volt,pedig elmúltam 30 is..szóval nem tudom hányadán állunk,de olykor úgy érzem direkt kötekedik.Csak a hibákat veszi bennem észre ésez rohadtul idegesít.Na és ebben a házasságban felerősödnek a vágyaim,beindul a képzeletvilágom és úgy érzem hogy ezt a rideg kapcsolatot az álomvilággal kompenzálom és ez nincs rendjén-szerintem.
2016. ápr. 12. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!