Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A lány barátom élvezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány barátom élvezi a fantáziálását, hogy 3. személyként ott vagyok a kapcsolatában? Ez milyen komplexus?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom (kora 25), egyidősek vagyunk. Ismerkedésből alakult barátsággá a viszonyunk, soha nem volt semmi köztünk.

Először, amikor összejött a párjával, furcsálltam, hogy a párja szigorúan megszabja neki, hogy hány órát tölthet velem (hány órát beszélgethetünk...), miközben a lány annyira odavan a nemek közti egyenlőségért. A lány barátom megértő volt ebben a helyzetben. Ennek az volt az oka, hogy felment az exéhez a lakására, aki megpróbálta lesmárolni őt (és erről tudott a párja, így elővigyázatosabb lett vele, ha fiúk vannak a környékén). (Mellékesen megjegyzem, valaki az exétől jobban tarthat ilyen téren, mint olyantól, akivel soha semmi nem volt és ezt meg is mondtam neki.) Ekkor még nem volt párom.

Idővel viszont nekem is lett párom, a lány barátomat pedig eljegyezte a párja. Legutóbb amikor találkoztunk, nem szólt semmilyen féltékenykedés vagy flörtölési dologról, hanem utólag legnagyobb megdöbbenésemre közölte, hogy ő nem lesz a párom, meg nem fog úgy szeretni engem. Mi a f** van? - néztem egy nagyot! Meg is kérdeztem, azt mondta, a legutóbbi találkozásunkon is érződött, hogy én kb. akarok tőle valamit. Konkrétumot nem mondott, mert "csak az érzet maradt meg benne". Fogalmam nincs, miben léptem túl a baráti keretemet (mert szerinte túlléptem) - pedig még megölelni se mertem soha, nehogy abból is baj legyen.


Azért sem értem az egészet, mert nem is tetszik, nem is jön be a lány, eszembe se jutna még flörtölni se vele. Nem tudom, hogyan küldhettem volna felé akármilyen "olyasfajta" jelet.


Ami most felvetődött bennem, hogy lehetséges, hogy a lány azt a feltételezett fantáziáját élvezi, hogy ő olyan szuper bombanő (nem az), hogy a jegyese mellett is még borulnak utána a férfiak? Vagy azt szereti, hogy bebeszéli magának, hogy én akarom őt és mint egy 3. személy próbálkozom az ő párkapcsolatába harmadiknak, vagy mit gondoljak?

Biztosan van valamilyen komplexusa, csak nem tudom, hogy hívják. Segítetek?



2017. jún. 10. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
que?
2017. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kérdezed, annyira beképzelt-e, mint te?
2017. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miben vagyok beképzelt?
2017. jún. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!