Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hatalmas a dilemma. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas a dilemma. Nem tudom mit tegyek! Egy életet leélni szex nélkül?

Figyelt kérdés
Öt éve élünk párkapcsolatban, két éve jegyesek vagyunk. Tökéletes férfi, megértő, apáskodó, tisztességes, szorgalmas stb. De a baki az, hogy több, mint 2 éve nem szexelünk. Én egyébként is elég szexuális beállítottságú vagyok, és nehezen tudok róla lemondani. Igényes vagyok magamra, a férfiak bomlanak utánam, én mégis kitartó voltam és hűséges az intimitás hiányát nélkülözve is (sem egy csók évek óta, sem ölelés). De fél éve megismertem egy férfit,akibe beleszerettem, és sokszor félreléptem vele. Tudom, nincs mentség. A párom nem ezt érdemelte. Rájött, hogy megcsaltam, de csak egy alkalomról tud. Fergeteges a szex ezzel a férfival. Szeretem is, ennek ellenére nem tudom otthagyni a párom, pedig ez lenne a legtisztességesebb. Talán meg is bocsátana... Két helyre húz a szivem. Döntenem kell, mert megőrülök. Úgy érzem nem tudnék a párommal többé lefeküdni, ahogy eddig sem tettük. Úgy, mint férfit már rég nem kívánom és ez kölcsönös. Szóval a szexről biztosan le kellene mondanom. A másik férfi megadná ezeket, viszont ő teljesen más... félek belevágni. Mit tegyek? 26/N, 36/Ffi, 40/Ffi

2018. máj. 8. 01:21
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Ezért a férfiért megőrülök, de úgy érzem a páromat is szeretem... igaz nem kellett volna ezt tennem.
2018. máj. 8. 01:23
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

Úgy, mint férfit már rég nem kívánom és ez kölcsönös.


miféle párkapcsolat ez, ahol nem kívánjátok egymást?


miért nem?

2018. máj. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem. Nem értem én sem.
2018. máj. 8. 01:35
 4/44 anonim ***** válasza:
95%
És ha egyiket se választos, hanem mindenki keres egy neki való rendes kapcsolatot?
2018. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a lelked mélyen te is tudod, hogy mi lenne a helyes és ésszerű ebben a helyzetben, csak megerősítést vársz. Ne tedd! Mérlegelj és dönts úgy, ahogy neked a legjobb. Ne akard úgy élni az életed, ahogy neked sem jó.
2018. máj. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
85%

Te már most se tudsz hűséges maradni. Minek mész hozzá? Egyértelmű, hogy nem mondasz le a szexről egy életre, hisz most is csalod.

A vőlegényed nem azt bocsájtotta meg, hogy rendszeresen szexelsz valakivel, hanem egy egyszeri botlást. Nem biztos, hogy a következő lebukás esetén is megbocsájt.

Ennek itt van vége.

Vagy persze csinálhatod ezt tovább, és kivárod, amíg teherbe esel véletlen, vagy lebuksz újra, és hatalmas balhé után ki leszel dobva.

2018. máj. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire nem lehetsz buta! Szépen dobd ki párod ha màr a másikkal jobban elvagy. De ne melette járj félre te szégyentelen!
2018. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%
Logikusan, higgadtan végiggondolva te is pontosan tudod, hogy nincs értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol csupán 3 év után megszűnt az intimitás. Réges-régen ki kellett volna már lépned ebből. A másik sráccal pedig ne tervezz komolyat, egy darabig élvezd a szitut, utána dobbants, és keress egy normálisat, aki szexel is :D
2018. máj. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
52%

Ha 2 évig kibírtad szex nélkül akkor olyan húde fontos neked sem volt hogy lefeküdj a pároddal.

És mégis jól el voltatok.


Csak most valahogy a másik pali elcsábított.

2018. máj. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan nem értem az embereket. Adott két ember, akik már nem éreznek egymás iránt szerelmet, nem kívánják egymást, szex nincs, élnek egymás mellett mint két ismerős, barát, de mégis össze akarnak házasodni. Minek? Mond, ti normálisak vagytok? Mégis mi olyan nehéz abban, hogy szakítotok békességben és elválnak útjaitok? Így te is, és a páros is boldog lehetne valaki más mellett. De nem, ehelyett sanyargatjátok magatokat. Ha lesztek is olyan idióták, hogy összeházasodtok, könyörgöm, gyereket ne csináljatok. Ezt ígérd meg nekem.
2018. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!