Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegyük fel, hogy a 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy a 30-as éveidben járó férfi vagy, évek óta van barátnőd, szereted is. De mit tennél, ha vágynál kipróbálni a szexet mással is?

Figyelt kérdés

de vágysz arra, hogy kipróbáltad a szexet mással is, mert korábban nem volt más barátnőd, nem voltak sikereid a nőknél.


rendszeresen szexmunkások oldalait nézegeted, és fantáziálsz a velük való szexről.


ez a mostani párod életed első kapcsolata, korábban nem voltak sikereid a nőknél.


nem akarod elhagyni, de mással szexelni igen.


ez mennyire elítélendő?



2018. ápr. 27. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Sanyi te vagy az?
2018. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok Sanyi.

női nézőpontból kérdezek.

2018. ápr. 27. 18:57
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Mit tennék? Türtőztetném magam és örülnék, hogy lett egy szerető párom. Mert ha lebuksz és kipenderít akkor amilyen mafla voltál 30 évig a nőkkel lehet, hogy újjabb 30évet várhatsz a következőre. Aztán majd írod ide, hogy: "hülye voltam, megcsaltam, kidobott..hogyan szerezzem vissza?"
2018. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az illető, hanem nőként érdekel, hogy mit szólnátok, ha a párotok (a férfi) ezt mondaná, hogy vágyik mással a szexre, mert nem élte ki magát?
2018. ápr. 27. 18:58
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Kipróbálnám mással is. Ennyi.
2018. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha összejövök egy nővel, az azért van, mert őt akarom és vele akarok szexelni, nem mással. Szóval számomra értelmezhetetlen maga a szituáció.
2018. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Mondanám neki, hogy nyugodtan lehet menni pi_nát hajkurászni, csak ne felejtse el becsukni maga után az ajtót.

Milyen hülye kérdés ez már megint? Ha valaki tűri, hogy megcsalják, akkor az aztán ne rinyáljon.

2018. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Szóval egy másik szobában egy másik meleg nedves punciba akarja ugyanazt a tolómozdulatot elvégezni? Menjen. De vissza ne jöjjön.
2018. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Emiatt undorodom a férfiaktól. Bárkibe belemártják a farkukat, mindenféle érzelem nélkül is. Egysejtű véglények.
2018. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

#9

Nem, te amiatt undorodsz a férfiaktól mert elmebeteg vagy. És képtelen felfogni, hogy szex és az érzelmek részben különválaszthatóak, részben pedig mindegyik szexnél van érzelem és szenvedély.

Én inkább tartom azokat "egysejtűeknek" akik ennek az egésznek annyira pátoszos, misztikus jelentést tanúsítanak, hogy ettől ők többnek érzek magukat. Mintha talán ők az avolúció egy következő lépcsöfokán állnának már, pedig az egész csak önámítás vagy súlyos szexuális zavar.

Ha nem tetszik, hogy a férfiak szeretik és elvezik a szexet akkor vagy rossz bolygóra vagy rossz idősíkba születtél. Talán egyszer utolérjük azon fejlettségi szintet amiben te vagy most, de az biztosan nem a héten lesz.

2018. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!