Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal, de soha nem mondja, hogy szeret, mikor rákérdezek, hogy miert van ez azzal jön, hogy ő soha egy barátnőjének sem mondta ki, meg ezt inkább éreztetni kell, mint mondani. Néha nagyon ridegen viselkedik velem, habár egyébként sem egy romantikus tipus, a barátaival is jóba vagyok gyakran visz magával, ha velük találkozik. viszont van olyan, hogy nem veszi fel a telefont egésznap, vagy ha megkérdezem, hogy mit csinál és hol van azt válaszolja, hogy semmi közöm hozzá és miért kell nekem beszámoljon. Nagyon féltékeny tipus vagyok (persze nem hivogatom 5 percenként) sokszor elmondta, hogy nem szereti ha rövid porázon tartják és sok kapcsolata ért véget a féltékenység miatt, de velem mindig kibékül, ha ilyesmi miatt hisztizek. 22L és 30F

2016. júl. 18. 19:31
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
34%
Hát ne hisztizz akkor. Engem már nőként is fojtogat, csak a leírás is.
2016. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30 éves, te 22. Örül, hogy talált valakit, aki mellett néhanap simán ágyba bújhat más nővel is.
2016. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Keress mast
2016. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

" ha megkérdezem, hogy mit csinál és hol van azt válaszolja, hogy semmi közöm hozzá és miért kell nekem beszámoljon"

Na nálam ennél a pontnál repülne.

2016. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En mar dobtam volna ott h azt mondja semmi kozod hozza, meg nem veszi fel.

Tobbe nem hivnam, de o se kellene hivjon!

2016. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez baromi messze van a szerelemtől, kérdező. Jobb, ha mielőbb lelépsz, és keresel egy pasit, aki igazán illik hozzád.
2016. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De torodik velem, amikor nem jon ra az 5 perc, vesz ajandekokat, amikor kulfoldon van is mindig folhiv, szoval nem hanyagol el akkor sem, ha nincs itthon es altalaban megoszt velem mindent, egyutt beszeljuk meg a problemakat stb., de neha rajon egy ilyen idoszak ami 2 napig tart es olyankor igy viselkedik, allitolag egyedul letre van szuksege utana megint minden oke...
2016. júl. 18. 23:30
 8/8 anonim ***** válasza:

el kell gondolkodni hogy miért viselkedik így a pasi, és mit csinálsz rosszul a kapcsolatba

hatás-kölcsön hatás

féltékenység a legrosszabb dolog a pasi számára.. képzeld már magad a helyébe... te hogy éreznéd magad ha pórázon tartanának?

amúgy minél jobban féltékenykedsz annál jobban tolod ki a kapcsolatból.. ebbe is gondolj bele

nézz körül magadba is, mert különben a párkapcsolatod bánja meg

2016. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!