Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha arra gyanakodnál hogy a...

Ha arra gyanakodnál hogy a férjednek/feleségednek van valakije akkor utánna járnál? Pl megnéznéd az emailjait, telefonját stb? Vagy hogyan győződnél meg róla ha rákérdezel de tagad?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
hát ha a barátom ilyent kérdezne tőlem köpni nemtudnék. :(
2014. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1%
Amit nem tudunk az nem fáj!
2014. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Nem:D Nem kell nekem sehová belenéznem, nem is fogom, nem is érdekel.:)
2014. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!

Kérdezd meg a közös ismerősöket, juss el a titkolt kapcsolatáig és beszéljél ővele. Az ő fejét is átvágja!

Sorstársak vagytok, derítsétek ki az igazat és leckéztessétek meg a fiút!

2014. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Én utána járnék az biztos.Sajnos ilyen típus vagyok nem tűröm a bizonytalanságot.Megpróbálnám követni vagy kutakodni ha rákérdezel persze,hogy tagad.
2014. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Én is utàna jàrnék, nem szeretem ha àtvernek.

Igen valószínű hogy a gyanutól fogva nézném a telójàt stb, és minden apró jelet figyelnék és csak bizonyítékkal szembesíteném, különben tagadni fog! Jobb tisztàn làtni, mint hülyére véve élni!

2014. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Csak akk járnák utána ha biztos volnák a megcsalásba,ha viszont csak féltékenységröl van szó felöled akk elöbb tisztázd le magadal a dolgot,feleslegesen a párodat gyanusitani nem biztos h jó ötlet!
2014. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha határozottan érzeném egy ideje,hogy nem stimmel valami,és nem lehetne a párommal erről őszintén beszélni,akkor akár ilyen eszközökhöz is folyamodnék,akármennyire nem etikus dolog.Nem bírnám elviselni a sumákolást.
2014. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Én egyértelműen utánajárnék. A gyanúnak általában van alapja. Persze lehet, hogy csak a véletlenek játszanak össze, ezáltal gyanússá válik a másik, de szerintem ez a ritkább.


"Csak akk járnák utána ha biztos volnák a megcsalásba,ha viszont csak féltékenységröl van szó felöled akk elöbb tisztázd le magadal a dolgot"


Ez azért jó tanács volt. Csak a sorrend rossz nagyon. Ha biztos vagy benne, minek jársz utána? Ha nem vagy biztos benne, és nem jársz utána, honnan tudod, hogy csak magaddal kell-e tisztázni?

2014. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Személyes cuccában soha nem turkálnak. Proli dolog, nem egyezik az elveimmel. Először is, megpróbálnám kielemezni, hogy miért gyanakszom egyáltalán megcsalásra. Az más történet, ha hazudik, meg az, ha egyetlen egyszer találok egy más színű hajszálat a kabátján (ami rákerülhetett a buszon, a munkahelyén is). Ha úgy gondolom, alapos a gyanúm, és nem hiszti, akkor én inkább követném vagy körbekérdezném az ismerősöket, vagy esetleg úgy tennék, mintha elmennék aznap este, aztán váratlanul hazamennék, hátha akkor épp a másikkal van, kihasználva a helyzetet. Ez sem a legetikusabb megoldás, de szimpatikusabb, minthogy a telefonjában turkáljak, az... nem is tudom... magánélet-sértő.
2014. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!