Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi szexőrült, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szexőrült, az feljogosítja arra, hogy csalja a feleségét? A szexet otthon is megkaphatja.

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 22:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

18-as. Nálam dettó ugyanaz a helyzet. 17 év házasság, 1-2 havonta egy kötelező 5 perces a feleségem részéről. Hogy a fenébe lehet egy férfinak akkora szerencséje, hogy a párja szereti a szexet? Én már ott tartok, hogy elválok és a teljes vagyonomat nőkre költöm! Nem akarok meghalni szex nélkül, de sajnos életemben eddig csak frigid nők voltak. Nem, nem velem volt a baj, az összes volt barátnőm volt aktuális pasija ugyanezt mondta.


Kb. 15 milliót összejön, azt mind egy fillérig elverem vagy egy nőre, vagy többre, engem már semmi más nem motivál csak a SZEX! Pedig nem vagyok szexőrült vagy aberrált.

2018. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Túl pesszimista vagy utolsó! Én női közegben sokszor hallottam nőktől, hogy kevés nekik a szex. Heti egy amit a melós, mindíg fáradt férjüktől kim tudnak csikarni. Még egy jó hír neked. A fiatalkor után már TÖBB A NŐ mint6 a férfi.
2018. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23%

Beálltam a kielégítetlen férfiak milliós táborába. Lehet hogy vannak nők akiknek kevés a szex, de arányaiban kb. ez a nők 5%-a, a férfiaknál meg ez a szám kb. 95%.


Amíg egy bűn ronda, elhízott nő is minden újjára 10 férfit kap ha csak szexről van szó, addig egy férfinek meg a Földre szállt Istennek kell lennie ha egy nőt az ágyba akar vinni. Tapasztalat.


Nézz szét a társkeresőkön! Nem véletlenül küldözgetnek már a férfiak sablon leveleket. Nem éri meg írogatni nőknek, mert úgysem olvassák el. Így naponta 50 nőnek elküldik ugyanazt az unalmas semmitmondó sablon szöveget, hátha az egyik igent mond.


Én annak idején vettem a fáradságot és normális, értelmes, érdeklődő leveleket írtam, de hamar átláttam a helyzetet, hogy itt a férfitársadalom csak gyors és olcsó szexet akar. Én is szexet szeretnék, csak annyi különbséggel, hogy én ha kölcsönös az érzés, egy életre elköteleződnék. Csak ugye itt jön be az, hogy a nők és az elköteleződés... A nőknek marad a vágyakozás a megálmodott Adonisz után, vagy ha az nem jön el értük, akkor jó nekik egyedül is.


Amikor meg azt olvasom, hogy a pasijuk vagy a férjük átveri őket úgy, hogy ők mindent megadnak nekik, na az kész... :D


A nőknek kifinomult érzékük van, hogyan kell idiótát választani maguk mellé. Vagy azért idióta a pasi mert félrelép, vagy azért mert hagyta hogy a nő pórázt rakjon a nyakába.


Visszatérve a szexre. Én csak úgy tudom elképzelni a női szexhiányt egy kapcsolatban, ha annyira igénytelen, elhízott, hogy a párja nem nyúl hozzá. Vagy egy házisárkány. Ellenkező esetben él az előző bekezdésemben már leírt, a nők és az idióták okfejtés.

2018. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
65%
Nagy tévedésben vannak akik azt állítják hogy több a szexéhes férfi sokkal,mint a hasonló nő.Én meg csak nőktől hallom,itt is rengeteg topikban olvasható...Én is egy vagyok a sok közül,csak túlságosan becsülöm ahhoz a férjem hogy emiatt félrelépjek.Pedig... :-)Szóval nem valós hogy ezzel a gonddal főleg csak a férfiak küzdenek.
2018. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!