Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátható valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható valaha?

Figyelt kérdés

Párommal 5 év után véget ért a kapcsolatunk.

2,5 év után félre lépett. fél éven keresztűl a szemembe hazudott mire megtudtam. talán ott romlott el minden...rá egy évre én léptem félre...nagyon magányosnak éreztem magam, nem foglalkozott velem. elmondtam neki.. ekkor már együtt éltünk. azt hittem vége, elkezdtem össze csomagolni de ő volt az aki vissza tartott, megbocsátotta bűnöm. Eltelt újabb 2 év, ő a munkának élt/él... éjjel nappal dolgozott, nem volt otthon, magamra hagyott állandóan, egy kedves szava nem volt hozzám, csak a pénz hajtotta...nagyon keveset voltunk együtt. Amikor én dolgoztam ő otthon volt, amikor én voltam otthon ő dolgozott, se közös program nem volt, se egy szeretlek se egy szép vagy drágám.. semmi. Öcsém halál évfordulója is volt, nagyon magam alatt voltam, megismertem valakit akivel nagyon jól éreztem magam, aki elvitt kirándulni is. Ezt mind elmondtam a páromnak, természetesen nem reagált rá túl jól. Továbbra is a munka munka munka...én meg egyedül voltam, újra megtettem amit két évvel ezelőtt. Megcsaltam az imádott férfit, aki közös jövőt tervezett velem. Nagyon megbántam, ha tehetném én magam köpném szembe magam. Nem kellett volna, volt egy gyenge pillanatom, egyedül voltam és magányos, tudom hogy nem kellett volna...elmondtam neki . Szakítottunk. Külön költöztünk. 14 éves korom óta voltam vele, ő 16 volt. Most vagyok 20 ő pedig 22. Tudom mekkora féreg voltam, hogy ezt tettem...és szánom bánom. Hiába mondom hogy többé nem teszem meg, jogosan mondja és mondják az emberek, hogy "ja persze". Pedig én tényleg így gondolom. Szeretném őt mindenképpen vissza kapni. Egyedül is meg vagyok és talpra állok, de ő volt a mindenem, a lelkitársam, akit megcsaltam és ezt soha nem fogom magamnak megbocsátani. Ha volt valaki hasonló helyzetben kérem írja le a véleményét. Lehet ebből még a jövőben valami? Nem akarom őt elveszíteni.

A flegmák és okoskodók kérem hagyjanak. Segítséget kérnék, nem pedig ennél nagyon lealázást, mert tudom mekkora súlya van annak amit tettem. Tisztában vagyok vele. 1 hét telt el a szakításunk óta, nem keres... én írtam neki, hogy holnap megyek arra felé ( mert most 80 kmre lakunk egymástól, ott van az iskolám amit még nem fejeztem be) és hogy van e kedve találkozni?! azt mondta oké, amiket ott hagytam cuccot odaadja de ennyi... elkezdtünk komolyabban beszélgetni, azt mondta végleges a döntése. Lehet 1 hét után végleges a döntése? Zaklatott lelkiállapotban sok mindent mondhat az ember. Találkozzak vele vagy inkább várjak még 3-4 hetet, hogy kialakuljon úgymond egy hiányérzet irányomban?! Interneten ismert Adam Joyrider - hogyan szerezd vissza az exed videója, Anno mikor ő csalt meg, ez által szereztem őt vissza... érdemes lenne ezt újra eljátszani? 5 év után sikerülhet vissza kapnom őt ekkora vétekkel? És ha ugyan azt a tanácsot követem mint akkor 3 éve? Kérlek segítsetek.


2016. máj. 31. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem megbocsátható, amennyiben nem maradtok együtt. Tehát vége a kapcsolatnak és magadban megbocsájtasz neki és továbblépsz.
2016. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

illetve ő is megbocsájt neked, ez lemaradt bocsi...


Azért gondolom így, mert nagyon fiatalok vagytok,fiatalon jöttetek össze, és ennek ellenére évekig voltatok együtt. Mi lett volna később szerinted?Mondjuk újabb 5 év múlva is még mindig fiatalok vagytok és újra hullámvölgybe keveredik a kapcsolat? Pláne, hogy 2,5 év után már félrelépés történt, szinte gyerekfejjel!


Nem rossz szándékból írtam ezt, de szerintem nem illettetek egymáshoz.

2016. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elso szerelem,ami mar reg kihult csak a megszokas maradt es mar hamarabb kell volna szakitani,de ti huztatok mert feltetek lepni.
2016. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem vállaltok gyereket 1-3 év után, akkor normális hogy véget ér egy kapcsolat
2016. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Van olyan ismerősőm aki 9 éve van együtt párjával és most 1 éves az első kisfiúk.
2016. máj. 31. 13:55
 6/22 anonim ***** válasza:
Van esélyetek mond meg neki hogy nézze meg ezt a kérdést itt az oldalon
2016. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nagyon vicces.
2016. máj. 31. 14:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindketten akarjátok, bármilyen romokból fel lehet építeni egy kapcsolatot. De tényleg mindketten kell akarni, és keményen dolgozni azon hogy elengedjetek sokmindent. Sose hallgass másokra, ne az alapján dönts, cslekedj, hogy mások mit mondanak. (különben tapasztalati alapon így 43 évesen azt mondom, ne húzd az időt, zárd le magadban, lépj tovább, rövid az élet ahhoz hogy kilátástalan élethelyzetek mocsarában túl sokat tölts belőle. De ha nem így érzed, rám se hallgass, csakis magadra)
2016. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Anno beszéltél vele ezekről a problémákról:elhanyagol,nem foglalkozik veled. Próbálta,próbáltátok megoldani őket? Partner volt ebben? A megcsalás/okra nincs mentség még az említett okok sem de van ok és okozati összefüggés.Már az első adandó alkalommal megkellett volna beszélnetek a kiváltó okokat,kompromissszumokat kötni,amit lehet kijavítani.De a problémák fennmaradtak és boritékolható volt az újabb megcsalás.Ő CSAK a munkájának él nem törődik/törődött a kapcsolattal legalábbis az írásodból úgy vettem ki.Most haragszik mondjuk jogosan de ebben az ő felelőssége is megvan.Új alapokra kellene helyezni a kapcsolatot:ő többet foglalkozik veled nem csak dolgozik te pedig ha legközelebb problémád van/lesz előbb megbeszéled aztán folytatjátok/szakítotok és nem megcsalod.
2016. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, köszönöm amit írtál.

Igen. én mondtam neki hogy nem foglalkozik velem eleget és ez nagyon fáj nekem. de neki lakás a célja mindig azt mondja és ezért dolgozni kell amit mondjuk meg tudok érteni, de szerintem lett volna rám ideje legalább heti 1-2 alkalommal a haverok helyett.. most természetesen mihndenért én vagyok a hibás és rám van zudítva minden hiba, magában nem veszi észre, hogy ő is tehet róla, hogy ez történt. mindig próbáltam megoldani a dolgokat hogy jó legyen, de mindig azt mondta hogy ő ennyit tud nyujtani... néha úgy érzem gyerekes a korához képest. rengeteget hazudott már nekem és úgy tud hazudni hogy még maga is elhiszi.. sokszor lebukott , pl. haverokkal elment balcsira (engem nem vitt magával mert kan buli) aztán mindig kiderült, hogy még is csak voltak lányok, vagy épp az egyik haver barátnője. rengeteget sirtam otthon magányosan megkeseredve . de én bármit tett mindig megbocsátottam neki. mert szeretem.. ő meg elvárná hogy 20 éves olyan legyek mint az anyja aki dolgozik meg vezeti a háztartást és nem lát világot? mindig ezt mondtam neki... 20 éves vagyok te 22, meg értem hogy ház kell, de most tudunk kirándulni (imádom a természetet és látni más kúltúrákat, felefedezni dolgokat) de ő ebben nem volt partner... "nincs ideje" , mindenhez kell a pénz stb... de soha egy szép szava sem volt hozzám, mint pl kedvesem, drágám, szívem, életem... mindig a nevemen szólított. kocsiba ha mentünk valahová bömbölt a zene, egyszerűen nem kommunikált velem..kezébe a telefon meg a facebook.. nem egyszer szóvá tettem már. és igen... ezek miatt én elcsábultam egy olyas valakinél aki kedves volt, szépen beszélt velem, és abban az időben több helyre elvitt mint a barátom. nyugodtan kövezzen meg érte bárki... de szeretem ezt az embert, nagyon... újra kezedeném vele tiszta lappal... de azt mondja nem tud velem együtt élni.. viszont én már abban is gondolkozom, hogy lehet van valakije és nem konkrétan a megcsalásom miatt hagyott el, hanem ez csak egy ok amire foghatja.. velem bárki ilyent tenne, természetesen fájna, de ha szeretem bármit kész vagyok megbocsátani, lehet velem van a baj... de én mindig azt mondom, hogy bármit meg lehet menteni, és mindig próbáltam. hogy nyithatnám fel a szemét?

2016. máj. 31. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!