Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy házas ember szeretőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas ember szeretőjének lenni?

Figyelt kérdés

kívülállóként ha nézem, úgy gondolom ez egy megalázó szituáció nekem


belülről úgy érzem jó vele, annyira ritka az ilyen figyelmes ferfi, én sem tervezek hosszú távra, akkor miért ne?


10+ évvel idősebb nálam, nagyon figyelmes, gáláns


2018. máj. 18. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a megalázó érzés egy kis gavallérsággal működik.
2018. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Undorító vagy!
2018. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Miben nyilvánul meg a gáláns viselkedés? Elvisz drága helyre vacsizni, mielőtt pecsre húz, és visszakúszik az asszonyhoz? Vesz egy márkás cipőt, hogy fogd be a szád az asszony előtt?
2018. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Jó színész ez a nős faszi is.😃 A punciért mindenre képes.A figyelmessége a nemi szervednek szól, nem neked.Ne áltasd magad, Függetlenül attól, hogy "nem tervezel vele hosszútávra".A szeretők többsége mindig ezzel eteti magát.
2018. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

A figyelmessége a lábad köze felé irányul, te, mint élő ember, nem létezel számára.


Szívesen. :D

2018. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták igazuk van.

Én is jártam ilyen helyzetben.

Tudni kell ezekről az emberekről h marha jó színészek.

Indulj ki abból otthon is összehazudik mindent. Ugyan ezt teszi veled is.

Mindenkinek azt mondja amit az érdeke megkíván.

Tőled szexet akar semmi mást.

2018. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
🤔
2018. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem neked megalázó, hanem a feleségnek, akit csalnak. Neked van választási lehetőséged, te magad döntöttél úgy, hogy csak ennyit érsz, csak egy lyukat amit néha gálánsan, figyelmesen megtömnek. :)))))
2018. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neki azert megalazo,mert beeri a szereto szereppel..Nem jut neki szingli ferfi,csak mas no levetett pasija...

Bevallalta a ceda szerepet...ez eleg megalazo...

2018. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te dontod el h kivulrol (azaz tarsadom, szubjetiv erkolcs etc) nezed a dolgot vagy belulrol (jo szex, nincs hosszutav, mindenki boldog) az eletet nem csak bekaperspektivabol lehet nezni. Ha most megalazonak erzed akkor ez az egyutt toltott idovel egyutt hatvanyozodni fog.


Szoval itt ne arra figyelj h ki galans meg ki nem, mert a tortenetben a lenyeg te magad vagy. Ha ugy erzed h a mellekszereples nem a te asztalod, me menj statisztanak.


Ilyen egyszeru ez.

2018. máj. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!