Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy házas ember szeretőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas ember szeretőjének lenni?

Figyelt kérdés

kívülállóként ha nézem, úgy gondolom ez egy megalázó szituáció nekem


belülről úgy érzem jó vele, annyira ritka az ilyen figyelmes ferfi, én sem tervezek hosszú távra, akkor miért ne?


10+ évvel idősebb nálam, nagyon figyelmes, gáláns


2018. máj. 18. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én még gáláns férfiről szeretői viszonyban nem hallottam. Általában a nő legalább ugyanúgy vagy jobban akarja a kapcsolatot. Okok: rossz, kommunikáció mentes házasság, lestrapált férj emiatt otthon kevés szex. Így a férfiaknak adott, hogy 0 befektetéssel d.janak egy nőt. A kérdésre válaszom, IGEN megalázó csak másodiknak lenni.
2018. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!