Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket mar megcsaltak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket mar megcsaltak, nem gondolkodtatok arra hogy érdemes lenne egy részletes kivizsgálást csinálni? Mivel bármit elkaphatott a párotok, ti pedig tőlle elkaphattátok

Figyelt kérdés
Tehát ti elmennétek egy bőr és nemibeteg gondozóba egy ilyen eset után, vagy milyen teszteket csinálnátok meg ?

2018. márc. 7. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
tőlle?
2018. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
lol. Nem gondolkodtam ezen, de nem mennék el hacsak nem érzem szükségesnek.
2018. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akárkivel letesítesz gumi nélküli szexuális kapcsolatot, azonnal fennáll a lehetősége bármilyen nemi betegségnek. Épp ezért ajánlott évente egyszer teljes körű szűrésre menni(akkor is, ha neked fix partnered van, hisz nem tudhatod, hogy neki is csak te vagy-e :D). Sok nemi betegségnek nincsenek korai tünetei és csak akkor veszed észre, mikor már késő. Vagy mondjuk rajtad nem jön ki, de hordozhatos és a partnereden előjön. Szóval menj csak el szűrésre, legyél felelősségtudó felnőtt ember.
2018. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Bőr és nemi betegséggekkel foglalkozó magánorvoshoz mennék!


Régen fiatalon az első partnertől kaptam valami "szépet"...hát ne is mondjam "klassz" volt az sztk-rendelésen beülni vagy 15db debella tetkós kancigány mellé...

2018. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan betegségek, amik nemi úton is terjednek, de másképp is, tehát nem csak egy megcsalás esetén bukhat ki.
2018. márc. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 az akkori partnered sem lehetett kulonb ha elkaptal tole valamit . Ilyen elven meg mar te is az vagy ha lealtal ilyennel!
2018. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy a párotok megcsalt, ö elkapott vmi fertozest, nektek tovabbadta, és ti elmennétek-e valamilyen tesztre, szűrésre, és ha igen hova?
2018. márc. 8. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem és elhajtottak hogy hogy képzelen ezt hogy tünet nélkül mit kezdjenek velem.

Én meg szónékül kiforduktam onnan. Idióták voltak. Mindezt úgy hogy vagy fél évre adtak időpontot.

Azótaa se tudom hol vizsgáztassam ki magam.

2018. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy kis pénz és kivizsgálnak... De egyébként más tekintetben is sokszor tapasztaltam már ezt meg az egész családom az egészségügyben, ritka a kivétel. Még magánrendelésen oké, hogy fizetsz, de vannak orvosok, akik SZTK alapon is elvárják a zsebpénzt. Szóval, kérdező, nem nagyon vagyunk jó helyzetben ilyen téren. Én egyébként utálok orvoshoz járni, részben emiatt a jelenség miatt is, de néha muszáj, akkor meg... hát, meg kell tanulni irányítani a dokit. Én hála a jó égnek ilyen téren jól vagyok, csaltak meg, de nem szexuális tekintetben, érzelmileg, az más. Mellesleg úgy is el lehet kapni ilyen betegséget, ha olyan emberrel jössz össze, aki nem csalj a partnereit, csak az előző párjától szedett össze valamit, és rajta nem jött ki semmi, csak hordozó. Sok ilyen esetben inkább a férfiak a hordozók, az orvosok meg lehet, hogy nem is találnak náluk semmit, mert tünetmentesek. A nyilvános WC-k is kockázatot jelenthetnek.

Szóval nem egyszerű. :-)

2018. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.

Es ha babat szeretnék erdemes elotte kivizsgaltatni magam ha nincs vmilyen srd fertozesem?

2018. márc. 9. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!