Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a nők akik megcsaljàk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik megcsaljàk a pàrjukat, miért nem lépnek ki inkàbb a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Attól nem félnek, hogy mi lesz, ha lebuknak?
2018. máj. 21. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

jaj mindjárt meg sajnálom azokat a nyomorultakat akik egy autista ember szintjén vannak vagy épp azok is mert nem tudnak dönteni meg lelki nyomorekok.

Talán nem a meg csalás a megoldás egy olyan helyzetbe hanem akkor SEMMI! Akkor inkább ne legyetek egyikkel se.

Nehogy már titeket kelljen sajnálni akik megcsaltak a másikat..

Kapjátok vissza az élettől.

Aztán majd kiváncsi leszek akkor majd meg simogatod e a párod vállat hogy “jaj semmi baj, nehéz döntés ez.. meg hat az érzelmek kavarogtak”

Valoszinu haha

Annyira buták vagytok mint a föld

2018. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell ítélkezni, amíg te nem voltál ilyen helyzetben. Mind többen írtál, te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe, és akkor nem lesz ekkora szád.
2018. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
#12: szeretnél te egy autista ember szintjén lenni ;)
2018. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
#14 ennyi :D
2018. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%

11 vagyok.

12! te sajna csak hajtod, az igazad, de semmit nem tudtál reagálni hozzászólásomra sem. kapjuk vissza, mondod te. ha lenne agyad, felfogtad volna, hogy évekkel ezelőtt engem is csaltak. mindkét végén voltam.

2018. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyunk egymás tulajdona. És igen, van olyan helyzet, amiből nem lehet kilépni. Például mert gyerekek sérülnének. Az ítélkezők gondolatmenetével az a csodálatos, ha felrúgja az ember a családját, elhagyja a gyerekeit. De ha nem akarja elveszíteni őket, akkor mit tegyen? Ne legyen semmi? Tudod te milyen érzés 40 évesen élni át életedben először azt a viszonzott szerelmet, amire mindig is vártál? Persze, akkor inkább ne legyen semmi. Élj csak tovább a rideg partnered oldalán, akitől 3 éve nem kaptál egy ölelést sem és véletlenül se értékeld, ha más átölelne. Ez ám a jó megoldás. Elválni nem válhatsz, mert a gyereket imádja és a gyerek is őt.


Van egy férfi, aki belémszeretett, de tiszteli, szereti a feleségét és sose fog elválni. Ha ez megnyugtat, annak ellenére, hogy megőrülünk egymásért, abban maradtunk, hogy nem kezdünk viszonyt egymással.

De egész életemben bánni fogom, úgy érzem.

2018. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

11.es értem, h te voltál mindkét oldalon.De pont azt nem értem, ha már átélted az érzést, h elárultak,miért teszed meg te is mással??

Speciel,én a megcsalásom előtt se tudtam volna megtenni, utána meg mégúgyse...úgyhogy biztos,h nem leszek a másik oldalon.

A másik amit nem értek.Mit fog visszakapni a megcsalt?Még ő szenvedjen, vagy nemértem, áldozathibáztatás?Nem megcsalót akartál írni, vagy szeretőt, hogy visszakapja az élettől?

2018. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%

#17-esnek üzenem,hogy nem kellett volna olyan emberrel összeházasodni,aki ennyire se értékel. Ha pedig ez mégis megtörtént akkor gyereket nem kellett volna vele vállalni. Nem volt kötelező.

Nagyon sajnálatos,hogy így jártál,de akárhogyis,a te életed volt,neked kellett volna jól döntened. Ilyenkor az embereket nem tudom sajnálni. Egy rossz kapcsolatnak,az ember negatív személyiségének vannak előjelei. Azokra is figyelni kellett volna.

2018. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem ertem utolso,hogy jon ez ide...par soros velemenybol miket szurtel le es krealtal magadnak.

Honnan tudod,h van pl gyerekem,meg hogy mit dontottem,es hogy...?

Miert mentem hozza?Szerinted tudja az ember elore,hogy tiz,husz ,harminc ev mulva megfogjak csalni???

Vagy inkabb ne is kezdjen kapcsolatba ,mert lehet,hogy x ev utan majd megcsaljak...?

2018. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én pl. 10 év után ismertem meg azt az oldalát, ami miatt már nem tudok rá férfiként tekinteni. Előjelek, persze, azok mindig vannak. De ami miatt tönkrementünk, az csak 10 év után történt meg.
2018. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!