Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben a szituációb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a szituációban mi a helyes lépés? (anyós harag)

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd el!

A lényege a történteknek, hogy az anyós jelöltem meggyanúsított egy olyan dologgal, amit nem követtem el. (Elvileg én az ő méregdrága parfümét magamra fújtam, s ezt megérezte rajtam, de ez nem történt meg). Hihetetlen mérges rám, a történtek óta nem láttam, nem beszéltem vele (két napja).

Bármit tennék vagy mondanék neki, szerintem úgy sem hinne nekem, mert a fejében van egy elmélet- egy döntés erről. Az ő szava áll az enyémmel szemben. Megharagudott az egész családja a barátomnak rám, úgy érzem magam,mintha valami nagyon rossz ember lennék. Nem tudom megvédeni magam, de én nem tettem meg amit állítanak. Mi a helyes lépés? Én nem akarok rosszban lenni a barátom szüleivel.

A barátom nem akar kiállni mellettem,mert elmondása szerint ő nem volt ott, így nem tudja, s hogy játszam le én az anyujával. Borzalmasan rossz ez a lelkemnek,mert tudom, hogy nem hisznek nekem bármit mondok, s ezek után szankciókat is hozhatnak irányomban, ami így a szerelmi életemre is kihatással lehet.



2018. máj. 8. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél az anyósnak egy ugyanilyen prfünöt és kenje a hajára.
2018. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjál már. :D

Én tennék rá a helyedben és az ostoba anyóst nagy ívben elkerülném, elvégre nem belé vagy szerelmes. Nehogy már még te tégy neki szívességet, amikor a világon semmit nem követtél el, és ő sz**pat téged.


Sőt, legközelebb ha találkozunk és mufurc pofával néz még zrikálnám is, hogy "mama, azt a parfümöt ne vegye többet, mert a bnőim leszólták".

2018. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem, hogy miért ne fújhatnád magadra?!


Mondjuk nekem lányom van, de ha egyszer vejem lesz, akkor biztos nem fogok balhézni, ha tölt magának a kedvenc whisky-mből.

2018. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen mondvacsinált hülyesség miatt én biztos nem pitiznék neki. Biztos, hogy a parfüm a probléma és nem a te lényed? Ha a párod meg nem képes kiállni érted akkor jó lenne elgondolkodni van-e jövőtök együtt...
2018. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Milyen parfümje van és milyet használsz te? Fejjegyek vagy mik egyeztetnek, így össze is keverhette hirtelen.

31/f

2018. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálnék semmit.


Ha már egyszer elmondtam, hogy nem fújtam magamra, akkor feleslegesnek érezném újra meg újra ismételgetni, átmenni védekezőbe, azok után, hogy ők vádoltak meg valamivel alaptalanul.


(Amúgy azt sem értem, hogy ha netalán kipróbáltad volna, azon hogy tud valaki ennyire kiakadni, főleg ha eddig nem voltatok kutya-macska barátságban.)


Azon viszont elgondolkoznék, ha a párom egy ilyen helyzetben nem hinne nekem és nem állna ki mellettem, meg azon is, hogy milyen stabil a kapcsolatunk, ha olyan gondolat felmerül bennem, hogy "ezek után szankciókat is hozhatnak irányomban, ami így a szerelmi életemre is kihatással lehet".


(Mivel ebben a rovatban írtad ki a kérdést, feltételezem, hogy felnőttek vagytok, nem tinik.)


A kérdésre visszatérve, nem csinálnék semmit, és a továbbiakban nem keresném a társaságukat.

2018. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a családdal tuti nem állnék szóba, ha ilyen szinten vannak.

A párom meg ha ilyen piti helyzetben se képes kiállni mellettem elmehet a fenébe.

2018. máj. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az anyós ügyet csak mosolyogd meg. Milyen gyengusz indok a kicsinálásodra 😅😅 A pároddal viszont komolyan beszélgess el. Tudd meg,hisz e neked. Bar nem támogat,szóval gondolkodj el rajta,hogy így mi lesz veletek...
2018. máj. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha a párod nem véd meg akkor mit keres még melletted. Én a helyében elbeszélgetnék az anyámmal és ha ilyen ideái vannak akkor egy időre megszakítanám a kapcsolatot vele. Mérgezzen másokat a baromságaival. Te se beszélj velük, de ne is gondolj a történtekre. Egyszerűen zárd ki a gondolataidból.
2018. máj. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én berágtam volna azonnal. Valószínűleg hozzávágok anyóshoz egy marék aprót, hogy fedezzem az "okozott kárt". Aztán megmondom, hogy megtarthatja a visszajárót is és a fiacskáját is, mert az én életemből nem hiányzik egy ilyen töketlen alak, de egy ilyen rosszindulatú, irigy anyós se! És rájuk baxom az ajtót.

A szerelmi életembe meg innentől érdekes lenne, ha bele tudna szólni. 😁

2018. máj. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!