Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők közul sok közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közul sok közületek akinek sivár a szex otthon? Mi a baj inkább keves az alkalom? Vagy unalmas? Esetleg valami perverz amire nem vevő a pasi?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Az megvan, hogy ezekkel már előre is a férfit hibáztatod? Mintha a szex nem pont két emberen múlna.
2018. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A legtöbb házasságban sivár a dolog. Olyan klasszikusokkal cseszik el, mint például:


- Havi 1 alkalom (általában nő hiba)

- 1 pózban csinálják, mindig (a prűd fél hibája)

- 10 percig se tart (férfi-hiba)



satöbbi, mert van még egy sor ilyen.

2018. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
A férjem lusta, kelletlen, és gyorstüzelő, más problémánk nincs.
2018. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

2-es. Nálunk ugyanez van. A feleségemnek bőven elég a havi 1. Képtelenség vele pozíciót váltani, mert azonnal ellenzi. Igyekszem 10 perc alatt letudni, mert nekem annyi idő bőven elég ahhoz, hogy elmenjen a kedvem az egésztől. Katasztrofális az egész.


Én hiába akarom máshogy, hiába kérdezem hogy mit szeretne, mit csináljak. Neki az lenne a legjobb, ha nem is csinálnánk. Frigid, asszex. Tegye össze a két kezét az összes férfi, akinek a párja szereti a szexet.

2018. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Ritkan van szex, max heti 1, nem figyel rám közben, gyorsan elelvez.

Szóval igen elég sivár.

2018. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5-ös... de legalább van heti 1. Én irigyellek!
2018. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

#4


Miért jöttél vele össze egyáltalán? Azért lehetett sejteni az elején, hogy itt bajok lesznek e téren. Tudom nem a "legfontosabb dolog", de azért benne van a top 5-ben.

2018. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

4-es: Nálunk is így kezdődött. Egyre ritkult a szex, mindig volt valami hülye kifogás, hol a csillagok állása, hol fáradtság, hol kedve nem volt. Aztán az asszony már csak egy pózban volt hajlandó, aztán már csókolózni se akart. És még ő csodálkozott, hogy így meg nekem nem volt már hozzá túl sok kedvem.


Hogy mi volt a gond? Nem frigiditás, nem a kevés alkalom, nem az unalom. Kiderült, hogy közben szeretőt tart legalább 1 éve, és teljesen belehabarodott. Aztán gondolom tudat alatt így próbált magától teljesen eltávolítani.

2018. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
1,5 évig fergeteges volt, aztán mindent tönkretett azzal, hogy egy társaságban nem vállalt fel engem. Leépítette az önbizalmam, sose nevezett szépnek, átlagosnak mondott. Miután kiderült számomra, hogy nem lát szépnek, nem szerettem többé levetkőzni előtte és nem tudtam felengedni szex közben. Soha többé nem élveztem igazán. Már nem csókolt meg közben. Most már évek óta egyáltalán nincs köztünk szex. Most már más valakire vágyom:(
2018. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

#9


De ha valaki nem szép, azt nem fogják annak nevezni. Engem se neveztek annak még sosem. De nem is várom el. Hazugság lenne.

2018. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!